Indicatie maat 74, 80 en 86?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door piccolina, 11 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    Poe poe paar uurtjes weggeweest en zo paginas al: even snel doorgebladert en alleen eigenlijk gelezen mensen due iets nuttig zeiden over maten.
    Ik vroeg geen mening over korte mouweb en weer ook geen mening over dure of niet dure etc.
    Haha dames hebben hier al een hele horror verhal bedacht voor zichzelf over mijn baby: mijn best hoor als het jullie vermaakt.

    Voor toelichtig: ik ga niemand uithongeren of eten propen wat niet past gaat verkocht worden dus maken jullie zich geen zorgen hoor :))

    Trouwens topic mag dicht ik heb al lang al iets gekocht wat ik wilde en nuttige tips hebben geholpen en andere suffe opmerkingen niet eens doorgelezen, waarvoor sorry :)

    Fijne avond iedereen en bedankt voor tips :)
     
  2. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Sorry TS, maar de enige die een suffe opmerking plaatste, ben jij zelf. Als je haar niet wilt volproppen of uithongeren, wat bedoelde je dan met je opmerking? Want daar geef je geen antwoord op.
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Piccolina: dus je doet het er gewoon om: stompzinnige opmerkingen maken en dan kijken of je reactie krijgt. Prima, weten we dat hier tenminste even met z'n allen, hoeven we niets van wat jij zegt ooit nog serieus te nemen. Bedankt voor de info.
     
  4. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Grappig dat je die 'suffe opmerkingen' niet hebt gelezen maar er toch op reageert.

    En verder, eens met Rozemarijke.
     
  5. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ben dan ook wel benieuwd wat er bedoeld word met de groei sturen?!
     
  6. edelweiss

    edelweiss VIP lid

    24 jan 2013
    7.328
    474
    83

    Ach gewoon een schep minder in de fles. Want Hey een ondervoed kind kan nu eenmaal langer 1 maat aan.
     
  7. Arual83

    Arual83 Fanatiek lid

    11 jan 2012
    3.530
    0
    0
    Zuid-Holland
    Piccolina, ik vind het wel logisch dat mensen zich afvragen wat je met de zin bedoelde waarin je 'sturen' noemde, ik moet zeggen dat ik ook een beetje schrok van hoe het daar stond en vroeg me ook af wat je bedoelde.

    Ik koop trouwens ook wel eens iets 2 maatjes vooruit met een leuke aanbieding, maar dan wel dat het te combineren is en geschikt voor verschillende weertypen. Ja en dan kan het zijn dat tegen de tijd dat ze die maat heeft dat ik het toch niet meer leuk vind of dat het misschien toch niet zo handig is maar dat is dan een risico, tot nu toe nog geen echte miskopen gehad.
     
  8. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Helemaal eens met de dames boven me. Eerst een rare opmerking plaatsen, vervolgens wegblijven terwijl het regent van vragen (logisch) en dan mensen die serieus gereageerd hebben uitlachen. Ga iets nuttigs doen zeg.
     
  9. sjak

    sjak Niet meer actief

    Mijn dochter was bij geboorte heel gemiddeld. 50cm en 3300 gram, nu is ze een jaar en is ze 82cm en 11,7 kilo en draagt ze maat 86 en soms 92 (maar dat is dan bv jottum, burberry, dat valt klein) ze zit op de +2 lijn.
    Tuurlijk kan je wel vooruit kopen, maar dan wel spijkerbroeken, bloesjes en rokken en jurken wat ook leuk is met een maillot en een vestje.
    Maar elk kind groeit anders en volgt een eigen lijntje... Misschien dat mijn dochter nu wel heel lang in 86 blijft, maar voor hetzelfde geldt heeft ze over twee maanden 92....
     
  10. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    20 mrt 2013
    2.583
    16
    38
    NULL
    NULL
    Joh, laat haar lekker dure kleren voor haar kind kopen... Mijn dochter heeft ook een burberry jurkje gehad en die heeft ze ook veel aangehad en in gerold en juist op die dag had ze veel spuitluiers dus ja... Die werd ook vies ja.. Ik zou niet zeggen dat ik zo'n duur jurkje aandoe als ze voor het eerst aardbeien ofzo gaat eten.. Maar hier ook een paar dure jurkjes, die vaak alleen aangaan als we op stap gaan (toch beetje pronken met onze schat)

    @piccolina, met zulke opmerkingen over de groei bijsturen etc. Word je natuurlijk totaal niet serieus genomen! Ben dan ook erg bang voor je dat je in volgende topics die je opent geen antwoord krijgt, of maar heel minimaal, ten eerste omdat je veel tips/adviezen in de wind slaat en ten tweede reageer je nauwelijks op,wedervragen... Voor heel veel mensen heel frustrerend!
     

Deel Deze Pagina