ah ja, amai, dat ken ik niet, dat doen ze hier niet in België denk ik (zit natuurlijk nog niet in dat schoolgebeuren). Moet je echt lopen? Wandelen zou ik zien zitten, 1x lopen ok, maar 4 dagen na elkaar??? moet ik daarvoor eerst een half jaar trainen denk ik @toeter: aïe nee, vervelend dat niezen met een volle blaas... @bouwjaar: succes op je congres, je zult dat goed doen hoor! hier: ik heb de afgelopen 2 nachten apart van ML geslapen, hij is constant aan het hoesten, dus houdt me continu wakker en na 3 - 4 nachten op die manier, had ik even nood aan rust, en ja hoor 2 nachten heerlijk geslapen... wou ook niet dat hij me besmet... nu hopelijk is hij snel beter, zodat we toch weer samen kunnen slapen... @lely: ik hoop dat je je vandaag beter voelt... @manouk: balen die ongi, ook al verwachtte je het, 't is toch k*t. Doen waar je zin in hebt, als dat wilt zeggen even afstand nemen, niet twijfelen en we horen je wel nog weer! @joy: een jongen proficiat!!! gelukkig mee? en belangrijker nog: hebben de Belgische frietjes gesmaakt? ben benieuwd naar je foto's! bij mij gyné in ziekenhuis was het 68 euro... en je krijgt geen dvd mee @lov: succes met je echo!
Eda pretecho? Dat is wel jammer dan als je niks meekrijgt.... Hier zijn we al 2x naar hetzelfde bureau geweest.... Het kost daar 130 euro....dan heb je geslachtsbepaling en 4d ... Alles op dvd en foto's inbegrepen. Dus 2x een echo
Eda het is wandelen hoor niet hardlopen hihihi, kids houden het redelijk uit want ze zijn natuurlijk lekker aan het dollen met vriendjes en vriendinnetjes!
Je hebt gynècologen (waar je normaal naartoe gaat hier in BE tenzij je enkel VV tussendoor maar de 3 grote echo's meestal gynè) die op en top nieuwe apparaten hebben en die toch ondanks hun gewone tarief 2/3/4 D doen. Ik ben ben onze jongste bij een gynècoloog geweest die in samenwerking stond met Leuven en die deed een pretecho met alles medisch nakijken voor 75 net geen 45 minuten ,medisch verslag ,dvd en ik kreeg omdat het niet zo optimaal lukte (zoals ik al zij geen fotogenieke kids) 50 daarvan terug. Helaas is hij niet meer apart enkel nog in Leuven zittende en ik heb niks medisch mis dus ben ik opzoek gegaan naar zijn vervangster en dat is deze dame van wiz. Maar bij zo'n bureau zoals jullie er maar 2 hebben in NL krijg je idd.niets terug dus 65 te betalen. Ik ga dan eind augustus/september langs bij een andere gewone gynècologe niet zo ver hier vandaan dan is er ook meer spekkie te zien dan bij 15 weken.
Staat Joy in de Flair?? Joy, gefeliciteerd!!! CC, Niet leuk!! Losje, Mijn eerste kwaaltje was migraine, en dat heb ik altijd alleen als ik net zwanger ben. Toen zware b(.)(.)bs en steekjes daarow. Toen misselijkheid, dit allemaal voor 9DPO. Ben heerlijk met zl naar het tuincentrum geweest en hebben daar in het cafe lekker aardbeien (met slagroom) gegeten.
O lekker liesje aardbeien met slagroom Ja ik vraag het even want het water staat me in de kaken vandaag, maagzuur ook aanwezig......maar dacht dat het nog erg vroeg was O ja en ik wil alles eten, net of ik ongi word maar dat lijkt me een beetje te vroeg!
Nou ben terug...alles was goed en een mooi zwart rondje gezien, Over 2 weekjes terug en dan hopelijk een mooi kloppend hartje Echo zal ik in mijn album zetten
Ik heb een enorm drukke werkdag en ik heb nog niet alles bijgelezen, maar wil even reageren op Joy en Lov Joy, gefeliciteerd Super leuk dat jullie nog een zoontje gaan krijgen! Ik zal de Flair zeker gaan kopen, ben heel benieuwd! Moet vast ook huilen (verschrikkelijke hormonen). Lov, fijn dat je echo goed was Op naar het kloppende hartje over 2 weken!
Joy. Leuk, leuk. Gefeliciterd met jullie zoontje. Ga je het andere,mensen ook vertellen?? Ben benieuwd naar je echo. Ohh en lekkere frietjes gegeten?? Lov. Ik ben benieuwd naar jou echo. Fijn dat alles goed is zo ver!! Over 2 wken een mooi klopend hartje. Hier. Ik ben vandaag bij de vk geweest. Echo is op 27 juni.. Maar daar zeiden ze dat ik al 5.2 weken was. Maar dat kan toch niet. Heb geen ongi gehad op 4mei. Die houd zij nu aan. Met een cyclus van 36 dagem. Mijn eisprong was op 26 mei. Dan kan dat toch gewoon niet dan zijn mijn berkeningen toch goed. 4.3 weken. Ik weet het ff niet meer....
Lizzie 14 dagen na je ei ben je 4 weken dus hou dat gewoon aan Anders had je ook eerder positief moeten testen.
Idd. Dat zei ik duk ook tegen die vrouw. Maar ja. Nu een echo rond de 6 en een halve week. Wil ik er gewoon nog 1 ander halve week later. Lol