Maar een hoop mensen zien het anders die zien het zo: Niet enten brengt gevaren met zich mee. Voor de kindjes die bewust niet geënt worden maar óók voor kindjes die wel geënt gaan worden maar het nog niet kunnen omdat ze dus te jong zijn. Dat heeft dan niks met respect te maken maar met het niet snappen dat een ouder dus ook een ander kindje in gevaar kán brengen.
Sorry maar ik heb erge bezwaren tegen jouw uitspraken...Ik ben zelf niet gelovig maar beweren dat God niet bestaat en dat stellig als feit hier neerzetten, vind ik beledigend tegenover een ieder die wel gelooft! Dat het een sprookje is en dat de verstandige mensen onder ons niet geloven...kan echt niet die bewering. En dat niet gevaccineerde kinderen niet welkom zijn bij jou...ach zou mij persoonlijk niet veel uitmaken, ik houd niet van mensen die discrimineren en die komen er niet bij mij in! Maar dit zo hier opschrijven, nee kan in mijn ogen niet maar ja, ik zal wel als enige deze mening hebben...
Dat had ik dus ook. Of op zondag met de verduisteringsgordijnen dicht opzolder een tv achter het schot vandaan halen. De grootste oplichter hier zat zondags vooraan in de kerk te bedenken wie hij smaandags kon beflikkeren Ik werd geleefd door regels. Rokken hoeden etc. Ik heb nu nog steeds een afkeer ertegen. Ik mijn kast hangt niet een rok. En mijn kerkhoeden heb ik ritueel verbrand toen ik ze mee kreeg ik was er zo klaar mee.
Dit is precies de reden waarom dit soort ziektes dus terugkomen. Een aantal van die str*nt eigenwijze ouders (vooral moeders) die roepen : 'Ach joh die ziektes zijn allang verdwenen uit Nederland, ik wil niet dat er vergif in mijn kind gespoten wordt' Ja dan kun je dus maar beter de mazelen hebben dan dat vieze vergif van de inenting.... Heel zielig voor die kindjes die het krijgen omdat de ouders de verkeerde beslissingen maken
mijn man had het als kind (onder de 10 jaar) en er is toch echt vastgesteld dat het de oorzaak is, het KAN inderdaad gebeuren het hoeft niet, toch wil ik mijn zoontje die KANS behoeden, en krijgt hij de inenting. ieder een persoonlijke keus, maar de kans op onvruchtbaarheid is er wel degelijk, dien je toch echt in je redenatie mee te nemen. verplichten is een groot woord, we leven in een vrij land, wel vind ik dat bv je kiest voor niet inenten je wel op verenigingen en kdv geweigerd mag worden, bedoel elke keus heeft een consequentie,
Ik vraag mij altijd af in hoeverre je je van medische voorzorgsmaatregelen onthoudt als gelovige - Ik ent niet vanwege het geloof. oke moet je zelf weten maar waar ligt dan de grens? Dotteren is ook een vorm van voorzorg, weiger je dat dan ook? Bloedverdunners, ook een vorm van voorzorg, worden die dan wel ingenomen? Vind trouwens wel dat de discussie of er wel of geen God zou bestaan in dit topic niet thuishoort en onnodig kwetsend kan worden. Mijn schoonmoeder is ook nooit als kind zijnde ingeënt maar is als 16 jarige stiekem met haar neef naar een grote inentingsactie (net zoiets als tijdens de Mexicaanse griep) gegaan om zich te laten enten. De grootste boodschap die zij haar kinderen heeft meegegeven is God heeft je hersenen gegeven, gebruik ze dan ook.
Dat god niet bestaat vind ik ver gaan om te zeggen. En dat godsdienstige niet verstandig zijn helemaal. Echter is hetdan ook god geweest die ons hersens heeft gegeven en ons de kennis heeft gegeven om te kunnen vaccineren. Als god dit niet gewild had had deze ons wel laten leven als hersenloze fokmachines
er waren ook uitbraken waar 25 % van de volledig ingeente kinderen mazelen kregen en ik ken genoeg voorbeelden van kinderen die volledig ingeent waren en toch een zeer ernstige kinkhoest kregen...Inenten is niet een garantie! overigens citeer ik nu: 'De meest voorkomende ziekteverschijnselen bij mazelen zijn hoge koorts, verkoudheid, vlekken en rode ogen. Soms treedt oorontsteking of longontsteking op als complicatie. Mazelen kan ook tot hersenontsteking of sterfte leiden, maar dit komt in ontwikkelde landen weinig voor.'
Dat zou best kunnen maar dat is dan een kwestie van onmacht. Het is nog steeds een feit dat in de bible belt tot nu toe de meeste epidemieën zijn wat betreft ziektes waar kinderen daar niet voor geënt worden. En dat zal best een reden hebben waarom dat in andere delen van NL vele malen minder of niet voorkomt.
Ik had een hele goede vriend die voor mijn ogen van zijn brommer werd gereden. Maar van zijn vader mocht de ambulance heb niet mee nemen want ze waren niet verzekerd. Hij heeft nog steeds heel veel last van dan ongeval en nooit geen medische hulp gekregen. Na zijn 18de verjaardag waar hij ook gelijk het huis uit moest zijn kwam aan het licht wat er allemaal aan de hand was. Hij heeft het zijn ouders nooit vergeven
Slotje in 3 .... 2 .... 1 ..... Anywho, nu het nog even kan, ik ben een kritische prikker. Ik ben van mening dat enten belangrijk is voor de gezondheid van mijn kind. Niet enten geeft meer risico dan wel enten. Ik begrijp dat ouders hun kleine, nog niet ingente, baby niet in de buurt van die regionen willen hebben. Dat risico zou ik ook niet nemen. Want ja, het is een risico. Dat god gezwets, tsjah. Ik vind het dikke BS en ontzettend hypocriet om te zeggen we enten niet om 'gods wil' , maar wel medicatie willen Dan ook maar geen tetanus als je kind door een hond gebeten wordt ( is prefentief! ). Trek dan die lijn gewoon door, slappe gedoe.
Ik zit gewoon met een bord aardappelen en rode kool.Ik geef gewoon mijn mening. Je kunt alles wel kwetsend vinden maar ik denk er gewoon zo over. Ik ga er verder ook niet op reageren dus die zak chips mag wat mij betreft de kast in.Worden we alleen maar dik van en dat willen we niet.
Vreselijk zeg, daarom kan ik daar ook niet zo goed met mijn hoofd bij omdat ik daar zo anders over denk. Net zo dat ik niet altijd snap waarom mensen perse hun mening willen geven terwijl ze weten dat hun mening kwetsend kan zijn naar anderen toe.
Je hebt je mening geven en je hebt gewoon opzettelijk respectloos zijn. Laat mensen toch vrij om te geloven wat ze willen! Deze hele kwestie over inenten hoeft niet verbonden te zijn aan alle Christenen, dus waarom dan zo'n neerbuigend toontje?
1 kind kan makkelijk 10 anderen besmetten. 5 tot 10% heeft complicaties! Werd net benoemt in het nieuws.
Ik neem aan dat dat 5/10% van alle geënte kinderen zijn? En hoeveel kinderen worden er in NL geënt? Nja iig is die 1 op 10 dus groter als de kans op bijwerkingen?