Een meid die we kennen zocht een nieuw thuis voor haar chihuahua omdat deze niet samenkon met haar andere hondje. Wij wouden haar een thuis bieden en gister was ze met het hondje kennis komen maken. Klikte meteen met de kids en ons. Hondje was op dr gemakske en had t naar dr zin. Afspraak was dus dat ze morgen naar ons zou komen. Wij vandaag spulletjes aangeschaft, kussen, halsbandje, riempje, etensbakjes etc. Appt ze net doodleuk dat het niet meer doorgaat! Heb er echt de balen van!! Ga dan geen afspraken met me maken!! Zit ik hier met hondenspullen en 2 kleine kids die nog niet weten dat het hondje niet meer komt. Naaistreek ba ba. Ze wist dat ze spulletjes gingen halen en nu appt ze dit. Heb er mooi de balen van! Zo ga je toch nie met mensen om. Zo da moest er ff uit!
Bah, wat een rotstreek! Off topic: had niet gezien dat je uit Brabant komt, maar kon het meteen zien aan je 'gemakske' hihi
jeetje had die meid er niet beter over na kunnen denken? zit je dan met je spulletjes.. en nog erger, hoe ga je dit vertellen aan je kinderen
Ja weet je de jongste snapt er nie veel van, de oudste daar en tegen vraagt de hele tijd om Missy ( heeft ze zelf bedacht ter plekke gister ). Ben even aan t bedenken hoe ik dit uitleg aan haar.
Ga naar het asiel en haal daar een chihuahua Dit soort meiden zijn geen vriendinnen, grote kans dat over een week de tel gaat dat haar moeder er toch vanaf wil.
Het ras maakt me nog geen eens zoveel uit, als het maar een kleintje is een speelkameraadje voor de kids.
Wat vervelend, voor jou vanwege de aankopen maar helemaal vervelend voor je kids. Zal wel een teleurstelling zijn voor ze als er idd helemaal geen dierenvriendje meer komt. Inderdaad best een gemene streek, ook al bedoelt ze het wellicht niet gemeen maar heeft ze er gewoon niet bij nagedacht.
Indd, als ze het niet zeker wist moet je geen afspraken maken maar aangeven dat je erover nadenkt. Tis dat de spulletjes zo klein zijn anders had ik ze mn vriend n x aan kunnen doen.. hahahahahahahaha
Nou dan had ze eerst eens binnen haar familie moeten informeren voordat ze jullie blij maakte met een dooie mus! Misschien kunnen jullie een leuk hondje uit het asiel halen? Daar zitten er ook genoeg die een nieuw huisje zoeken.