Wat een geld! Wij betalen 5 euro per uur voor de gastouder.. en 52 bemiddelingskosten aan het bureau...
Hier 4,50 per uur voor de gastouder en 90 euro bemiddelingskosten voor 2 kids. Bij 1 kindje is het 55 euro en 90 euro is de max. Val dus nu mooi binnen de max. vergoeding van de belastingdienst (neem 2x80uur af).
Echt belachelijk inderdaad, moet niet mogen. Heb afgelopen maand iets meer gewerkt en kreeg gisteren de factuur, 122 euro bemiddelingskosten. Dit bedrag zullen we dus straks bij de tweede ook moeten betalen! Ik ga op zoek naar een ander bureau, dit is echt te gek, helemaal als ik lees wat anderen betalen.
Wat overigens een tip is als je op zoek gaat naar een ander gastouderbureau. Lees de rapporten van het GGD eens door. Wij zaten eerst bij nog een goedkoper bureau (25 euro/maand), maar zij zijn al een tijdje afgekeurd (nog niet gesloten) en tonen niet veel verbetering. Vanwege de kans op een sluiting/faillissement zijn we alvast verder gaan zoeken en zitten nu bij een bureau voor 37,50 euro/maand. Op zich is het zo dat ze voor de ouders niet veel hoeven te doen, eigenlijk alleen kassiersfunctie over het algemeen. Maar dan nog moeten ze wel hun zaakjes op orde hebben en voor de gastouder ondersteuning bieden.
Ik heb ook een gastouderbureau en bij mij betaal je 90,- per maand voor 2 kinderen. En dan krijg je een uitgebreid pakket, ik regel alle gesprekken, ben bij de kennismaking aanwezig, voer evaluatiegesprekken en kom ook bij je thuis om samen de kinderopvangtoeslag aan te vragen. Ik heb ook een goedkoper pakket, waarbij je meer zelf moet regelen, dan betaal je 55 euro voor 2 kinderen. 255 euro per maand is te gek voor woorden!
jeetje wat betalen sommigen van jullie veel, is dat nu echt gebrek aan onderzoek gedaan? onbegrijpelijk dat jullie gewoon hup gewoon geld weggooien eigenlijk. 2 middagjes gegoogeld en een bureau gevonden die 25 euro per gezin rekend, ik ga met de gastouder die ik heb gevonden me daar inschrijven, dat wordt dan gastouderbureau nummer 4 waar ze zich aansluit.
Hier in de buurt zijn geen/weinig gastouderbureau's. Heb wel rond gekeken, maar het 'andere' bureau hier schijnt dus helemaal niet goed te zijn, staan er erg slecht voor. Ook gastouders zijn hier schaars, vandaar onze keuze voor dit bureau. Heb nu pas door dit topic in de gaten dat het toch wel erg veel geld is, en ja dat is best wel dom...
Ik dacht eerst ook dat het streekgebonden was, maar er schijnen dus ook een redelijk aantal gob`s landelijk te werken!! ik zou zeggen, succes met de overstap
Gob waar ik bij aangesloten ben werkt landelijk.. Mijn gastouder heeft zich daar toendertijd ingeschreven toen mijn kinderen bij haar in de opvang kwamen.
ik ben zelf gastouder en de vraagouders betalen 1 euro per kind per uur voor het gastouderbureau. wat is de uurprijs dan die je moet betalen, daar zit ook heel veel verschil in.
Wow, dat vind ik wel erg veel. Ik betaal 42,50 voor 1 kind. Het was 60 euro voor 2 kinderen. We waren overgestapt naar een goedkoper GOB. Bij de vorige moesten we ook iets van 150 euro betalen per maand.
Ik betaal per uur 5,90 euro. Daarvan is dus 4,10 voor de gastouder en de rest voor het bureau. Ben al druk aan het zoeken naar een ander bureau en eventueel gastouder aan huis (voor als de baby er ook is en zoon naar de psz gaat). Snap echt niet dat er zoveel verschil in zit per bureau.
Ja ik was al elders gaan kijken, tnx dames voor jullie reacties! Helaas heb ik van de week moeten vernemen dat het bedrijf waar ik solliciteerde een fulltimer in dienst heeft genomen dus ik greep ernaast (waar ik flink verdrietig over ben geweest aangezien ze een part-timer vroegen in de eerste instantie maar dat is een ander verhaal..) Dus nu de kids thuis voorlopig en de oudste gaat naar school nu hij 4 is. Dat is trouwens nog het goedkoopste