haha, was inderdaad alleen voor het passen, ze hadden beide weinig zin, dus kids er in was meer om even te kijken hoe ze zouden zitten.
Hij mag ver naar achteren, mits hij dan nog stevig gemonteerd kan worden. Kijk maar eens naar deze foto's hoeveel beenruimte je hebt als je hem van de achterbank af monteert. Dit meisje is 6 jaar.
dat scheelt een hoop ja! maar ik had vandaag eigenlijk begrepen dat de achterkant van de stoel, aan de onderkant, altijd op de achterbank moest staan?
Ik zie het zelf nog niet echt voor me trouwens hoor. Als ik de gordel vastmaak, trekt hij vanzelf al richting achterbank. Maar het schijnt te kunnen, zo'n eind er vanaf.
Ja dat lukt wel hoor, zo ver heb ik het nog nooit geprobeerd. Maar het lukt wel als je je gewicht in de stoel zet door op de zitting te leunen, dan de gordel strak trekken en gordelclips dicht. Dan tetherstraps goed strak aan trekken. En dan staat hij als een huis! Zowieso lukt het beter hem strak te installeren als je erin duwt, je gewicht erin gebruikt. En Poemi, ja hoor liggender lukt echt nog wel. Zo te zien denk ik dat die wedge niet eens nodig is! Staat de voorbeugel al op de hoogste stand? Verder schuin trekken werkt hetzelfde als ik hierboven schreef, maar dan duw je je gewicht bovenin de rugleuning, zodat hij naar achteren gaat hellen, en dan trek je de tetherstraps zo strak mogelijk! Even oefenen, maar na 3x installeren wordt je er al heel handig in! Komt echt wel goed hoor!
Ik heb een drie deurs. Ik heb m op de voorstoel staan. Past prima. Achterin heb ik nog niet geprobeerd. Als we met z'n drieën weggaan nemen we de auto van m'n man, dat is wel een vijf deurs.
Op verzoek van manlief staat dochterlief er incognito op..... Oh en let niet op de troep in de auto. Ik ga denk ik OF de voorstoel nog verder naar voren zetten OF ergens een wedge vandaan toveren, want tijdens het slapen zal haar hoofd geheid naar voren vallen als hij zo blijft staan.
Mooi Melrose!! Ik denk dat het meevalt met het naar voren vallen van het hoofd. Hij staat heel mooi zo. Probeer het eerst even uit zo. Veel plezier ervan!
Dank je wel. Komt goed, er staan voor morgen twee wat langere ritjes gepland dus we gaan het zien... Hij staat overigens erg stevig, steviger dan ik me herinner!
Wij gebruiken onze stoelen zeer regelmatig in een 3 deurs auto. Dit gaat prima, je gaat zelf even ernaast zitten bij het inzetten van je kind. Heb dit zelf nooit als probleem ervaren!
Dank je wel. Dochterlief heeft er gisteren in geslapen, dus we hebben het 1 en ander mooi kunnen uitproberen. We hebben de stoel toch ietsje schuiner geïnstalleerd, door de voorstoel nog verder naar voren te zetten. Die is helaas vrijwel niet meer bruikbaar. Het viel me op dat ze tijdens het rijden prima met haar hoofd in de stoel bleef liggen, tijdens het slapen. Wanneer ik afremde voor bijv. een stoplicht, en daarna weer optrok, schoot haar hoofd echter gelijk naar voren. En daar bleef 'ie ook hangen. Wat zouden jullie hebben gedaan: zo laten of toch nog proberen een wedge te bemachtigen? Of je eigen wedge maken.
Ik zou het zo laten Melrose. Mijn dochter ligt ook af en toe met haar hoofdje naar voren tijdens het slapen. Meestal niet lang. Is niet erg.
Vandaag een wat langere rit gemaakt 1,5 uur voor mijn man niet echt prettig die zit voor geen meter. Ik heb voor gesteld om in de vakantie de stoel dan op de bijrijders kant neer te zetten maar dat wil mijn man absoluut niet. Qua veiligheid voelt het nu heel fijn om de stoel te hebben maar het blijft een beetje een issue zo met die ruimte. had misschien toch beter moeten oriënteren op ruimte e.d. maar ik dacht omdat wij een grote auto hebben dat het niet zo`n probleem zou zijn. Stel he dat we de steunpoot iets verhogen door er bijvoorbeeld een hard houten blok onder te plaatsen? of is dat not done? ik wil liever ook niet dat dochter te rechtop komt want dan gaat ze zo met haar hoofd naar voren hangen en dat vind ik ook niet prettig. maar op die manier krijgen we wel weer wat cm ruimte.
Als jullie echt een wedge willen kopen, zijn ze er van Britax via carseat.se. Dan Heb je een goed gekeurde wedge, dit geld dan voor de poot onder de Multi tech. Wat betreft de axkid weet ik niet zeker hoe de onderkant eruit ziet, maar van Britax is er 1 met gleuf in, past onder een poot of onder Britax hi-way/Max/way. Maar er is ook een lang werpig blok dat onder 2 way past en daarmee misschien ook wel onder axkid. Maar dat weet kusjesmamma vast wel hoe die onderkant van de stoel eruit ziet en welke wedge je dan kan bestellen Wat betreft ruimte voorin moet je de voorstoel zo stellen dat je er nog goed kan zitten, de autoatoel moet je daar achter passend maken. Middenstoel al geprobeerd? De Multi tech houd over het algemeen hoofd goed vast ook bij optrekken, dus die kan voor je gevoel vrij recht staan. Wat betreft axkid hoeft het verschil soms maar iets te zijn om het hoofd liggend te houden, ligt soms ook aan houding kind/hoofd, soms blijft het hoofd liggen soms glijd hij steeds naar voren, net hoe het kind zit. Na wat testritjes merk je vast verschil, dikke winterjas bijvoorbeeld werkt nog wel eens nadelig met houding van hoofd bijv. Het is soms zoeken en passen, maar belangrijk dat je zelf wel net goed kan zitten. Bestuurder moet gewoon die ruimte hebben die nodig is, de bijrijdersstoel kan iets Meer aangepast worden zo nodig ..
Ik ga het dan van te voren wel even testen. dat blok was rond de 20,- dacht ik en rekenen ze voor zoiets kleins ook 30,- verzendkosten? maar goed voordat ik dat dan uitgeef wil ik wel weten of het voordeel oplevert.