Die gebruiken wij ook, ideaal. Staand douchen zou ik echt niet aandurven. Ze krioelt zo uit mijn armen.
Nee precies ik ook niet vooral omdat ze zo bewegelijk is. En ze is vrij zwaar dus dat houd ik niet eens vol.
Ze was altijd al een beweeglijke baby geweest (ingebakerd vanaf 2 weken t/m 4 maanden en 1 week) dus behoorlijk lang. Gek genoeg in de douche hadden we daar nooit last van. Ofja.. gek... ze ontspande helemaal en we konden haar na de fles zo wegleggen, ze was zo vertrokken! Nu doet ze natuurlijk veeeeeel meer, alles is interessant en daarom durf ik het nu ook niet meer.
Oke dank jullie wel voor jullie antwoord. Ik vroeg het omdat ik er een op MP zag en daar stond bij handig als je geen bad hebt. Dus ik dacht misschien bedoeld ze dat het niet goed te gebruiken is in een bad.
Oei, toen ik mijn zoon voor het eerst in het grote bad deed kon hij nog lang niet zitten... Wel tijgeren en rollen. Ik hield hem nauwelijks meer in het babybadje (net als jij onder de douche?) en het water vloog me ook om de oren. Het grote bad ging veel beter. Ik deed er een decimeter water in zodat hij zijn hoofd er makkelijk boven kon houden en hij vond het fantastisch. Maar het is natuurlijk wel gezelliger om samen onder de douche te staan, daar kan ik inkomen
Het is echt ons momentje en ik vind het heerlijk om dat huid op huid contact te hebben, ze geniet er ook enorm van. We maken samen geluidjes, ze mept tegen het water aan ook steekt ze haar tong uit en probeert te 'drinken' Maar idd, ik hou haar niet meer, ze is zo beweeglijk, ze draait alle kanten op. Ik hou haar echt stevig vast. Heb mezelf nog niet ingesopt / haren gewassen, dat scheelt ook weer glibberigheid