Clomid eerste keer

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Fionaaa, 12 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pippeke

    pippeke Niet meer actief

    Knuffel panter!!
    Is het enige wat ik je nu kan geven. Heb geen antwoorden op je vragen.

    Voor de ei op springen dames: zet hem op! Have fun!

    Xxx
     
  2. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Dat is wel heel lang wachten inderdaad. Ik ben het nu al zat en ben nog maar een jaar bezig, waarvan de afgelopen 4 maanden bij de fertiliteitsgebeuren.
    Respect voor jou hoor.
    Maar ik begreep dat jullie met donorzaad werken? Je zou zeggen dat ze dan veel sneller voor ivf en icsi enzo gaan.
    O ik lees nu net dat je juist even wilde wachten.Wel gek dat ze icsi doen terwijl je cyclus niet loopt. Of bedoel je dat ze een kunstmatige cyclus probeerden op te zetten.
    Wat betreft clomid. het kan natuurlijk zijn dat je eerste ronde puur een geluksronde was. Als dat zo is, zal de derde ronde ook op niks uitlopen. In dat geval heb je je bewijs.
    Je kan natuurlijk alsnog proberen te vragen of je mag beginnen met spuiten. Je kan het altijd overleggen en wie weet gaan ze er wel in mee.
    Ik spuit nu inderdaad. En op dit moment werkt het, maar ik weet nie of het een garantie is dat het werkt. Is dit een geluksronde, of werkt dit echt bij mij. Moet ik straks een hogere dosis spuiten of blijft dit zo. Geen idee. De tijd zal het leren.
    Maar als je twijfelt, leg je gevoel dan even uit bij de arts. Sommige artsen zijn echt heel bereidwillig en werken wel mee op die manier.
    Maar hoe dan ook, je zit nog in het circuit, dat is toch wel het belangrijkste. Als ze je laten rondsudderen, dat zou ook niet fijn zijn.
    Dikke knuf voor jou meid.
    Hopelijk snel een manier die aanslaat.
     
  3. Billie85

    Billie85 Bekend lid

    3 mei 2012
    715
    0
    16
    NULL
    Noord-Brabant
    Helaas welkom Panter...is inderdaad heel wat wat jij en je man/vriend al hebben mee moeten maken in de afgelopen jaren. Dat je je zo voelt is zo begrijpelijk. Niet 1 tegenslag, maar keer op keer...dat je dan even niet zo positief kan denken is zo menselijk!
    En ik hoop zo voor iedereen dat het goed gaat komen! (mensen zeggen wel eens; joh..komt wel goed..maar ja..hoe weet je dat nou! Maar erop hopen mag en kan altijd!)
    Verder ben ik nog niet zo'n clomid expert dat ik kan verklaren waarom die eitjes dan opeens weg zijn! Ik vond het al wonderlijk genoeg te horen dat ik blijkbaar eiblaasjes had...eerder echt nog nooit van gehoord! haha...;)

    Ik weet niet meer wie het zei over mijn volgende controle, maar die heb ik voorlopig niet. Ik heb 16 aug. een telefonische afspraak en dan kan ik vertellen hoe het tot nu toe is gegaan. Dus geen echte afspraken of metingen helaas. Merk toch wel dat dat heel fijn zou zijn. Maar ja, onnodig onderzoeken doen is ook zonde en ieder ander die 'gewoon' zwanger probeert te raken hebben die controles ook niet! ;)
    Bedacht me net wel dat we straks een weekendje weg zijn rond mijn eisprong..met mijn ouders en zus + zwager..dus alvast maar oefenen om het zo stil mogelijk te doen! haha...brings back memories! Toen we allebei nog thuis woonden..;)

    Nou, fijn weekend alvast voor jullie!
    x

    p.s. Aster, je hebt prachtig weer in vergelijking met gisteren!! Super!
     
  4. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    @billie
    Haha geweldig. Nou succes met de stille sex ;). Spannend!!
    Balen dat je geen controles hebt. Misschien kun je het aan de telefoon zo brengen dat ze je de volgende ronde wel in de gaten houden. Onder het mom van "te weten wat daar gebeurt en om beter inzicht in je lichaam te krijgen". Iets in die richting mss.
    Verschilt vaak ook waar je loopt. Zkh of fertiliteitskliniek.
     
  5. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Gisteren dus pregnyll gezet. Nou mijn buik heeft helemaal een zere plek daar waar het ingespoten is. Is ook helemaal rood. Mijn onderbuik heeft een hel zwaar gevoel nu. Net als bij een zwangerschap. Maar die symptomen horen bij pregnyl. Ben wel blij dat ik ze nu al heb. Als het een paar dagen later zou zijn geweest, denk ik dat ik er van overtuigd zou zijn zwanger te zijn haha.
    Net een ovutest gedaan en die is inderdaad donderder dan donker. Weet dus niet wanneer mijn ei geweest is of nog gaat springen. Denk dat we gewoon vrolijk even doorklussen ;)
     
  6. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    @billie leuk stille sex. Haha. Dat zal idd apart zijn.

    @love2be spannend! Klus ze!
     
  7. molly27

    molly27 Fanatiek lid

    1 jul 2011
    1.673
    0
    0
    @billie: wij hebben dat vorig jaar ook gedaan. We waren met mijn zus en haar man een weekje weg. Precies in die week had ik mijn ei. Wilde hem niet missen, dus liep daar te kloten met ovutesten en dan in stilte klussen. Vond dat toch wel weer gek, maar ergens ook wel spannend.
     
  8. Billie85

    Billie85 Bekend lid

    3 mei 2012
    715
    0
    16
    NULL
    Noord-Brabant
    Haha..leuk om te lezen dat er al ervaringsdeskundigen zijn op het gebied van; hoe dan ook...er zal geklust worden! haha..Trouwens, niet dat ik het normaal nu uitgil ofzo hoor! ;) Maar jullie begrijpen het wel! :p

    En goed nieuws love2beamom! Je maakt dus kans deze ronde! Super! En dat je lijf zo reageert is vast normaal na zo'n eerste injectie. Die weten ook niet wat hun overkomt! ;)

    En spannend Molly, je kan al bijna testen! Weet je al wanneer je dit wil gaan doen?? En heb je eventueel al klachten??
     
  9. molly27

    molly27 Fanatiek lid

    1 jul 2011
    1.673
    0
    0
    ik heb nog nergens last van. Geen gevoel dat mijn ongi komt, maar dat heb ik al eens een maand eerder gehad en toen werd ik ook gewoon ongi. We wachten dus wel af. Zondag wil ik gaan testen.
     
  10. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    @billie
    Meid, weet ik veel. Als je het graag uitgilt....gewoon lekker doen hoor. Niet je inhouden door ons ;). Thuis bedoel ik dan he...niet als je weg bent met anderen. hahahah

    @molly
    o heel spannend voor jou zie ik aan je banner. Over 2 dagen is de ontknoping van deze periode.
     
  11. muntje

    muntje Bekend lid

    2 aug 2012
    883
    0
    16
    Panter, ik durf je er niet echt antwoord op de geven..


    Aster hoe was je dag? Ben benieuwd.. en mooi weer! Ben benieuwd hoe je eruit ziet..!
     
  12. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    @Aster
    O ja vandaag is je dag! hoop dat je een super dag hebt en lekker hebt genoten van je man en de gasten.
     
  13. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    love2beamom, door de pregnyl word je ovutest ook vals positief. daar kan je nu dus niet meer vanuit gaan.

    Voor de stille sexers, veel plezier. Zal wel óf heel spannend worden óf heel vervelend. Ik hoop voor jullie het eerste :D

    dames, thanks voor jullie reacties. Ik ben inmiddels iets rustiger en voel me iets beter. maandag weer fm en hopelijk is er dan weer actie...ergens heb ik nog wat hoop voor deze ronde.
     
  14. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Dat is niet helemaal waar. Pregnyl doet je ei springen. En als je ei springt krijg je daar omheen natuuurlijk de knaltest. Dus dat klopt wel.
    Maar dat achterwege gelaten. Had gisteren ruim voordat ik pregnyl spoot al een knaltest. Dus ei springt een deze dagen of is al gesprongen. En anders wel door de pregnyl, dus dat zit wel goed denk ik.
     
  15. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Vandaag laatste duphaston! Temp is eindelijk gestegen. Laat de ongi maar komen. :) Eindelijk aan de clomid dan. Zo benieuwd!
     
  16. Fionaaa

    Fionaaa Bekend lid

    10 jul 2012
    554
    0
    16
    Sinds 9 december 2011 gestopt met de prikpil
    ja love2be je ovutesten worden beinvloed door de pregnyl. Maar je eitje zal ondertussen al geweest zijn denk? omdat je al eerder een positieve test had.
    ik had een dag na de prik nog last van de pril maar daarna was het over.
    heb je nog erg last van je buik/andere bijwerkingen?

    Spannend Molly morgen testen! hopelijk heb je een mooie positieve!

    Wat fijn chanan, laat de ongi maar komen(bij jou nu dan :))!

    en Aster ik ben ook erg benieuwd hoe het was en foto... :D
     
  17. yaya1988

    yaya1988 Actief lid

    15 mei 2013
    236
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey meiden,

    Ik heb een beetje meegelezen en ik wil graag ook even mijn verhaal kwijt.

    Ik zit op dag 21 van mijn eerste clomidkuur. Ik heb gister een bloedtest gehad en maandag hoor ik van me gyn of ik een eisprong heb gehad.
    Ik weet niet wanneer mijn nod is omdat dit me eerste ronde is met clomid. Ik ben enorm zenuwachtig en benieuwd naar het resultaat van de bloedtest. Ik heb ovu testen gedaan maar bij mij kwam er geen piek uit. Op dag 16 en 17 heb ik wel enorme buik/rug pijn gehad, hopelijk was dat me eitje.

    @Fiona, mijn man is wel getest voor zijn zaad en die was gelukkig goed. In welke ronde zit je nu en hoeveel mg slik je nu?

    xxxxxx
     
  18. Fionaaa

    Fionaaa Bekend lid

    10 jul 2012
    554
    0
    16
    Sinds 9 december 2011 gestopt met de prikpil
    Welkom yaya, spannend de bloedtest, heb je wel fm gehad deze ronde?

    bij mijn vriend was gelukkig ook alles goed, ik zit in ronde 2 van de clomid. ik heb deze ronde eerst 50 mg gehad en daarna nog een boots van 3 dagen 100mg omdat de eerste kuur die ronde niets had gedaan
     
  19. yaya1988

    yaya1988 Actief lid

    15 mei 2013
    236
    0
    0
    NULL
    NULL

    Ja op dag 10 alleen en toen had ik een eitje van 9,6 mm, daarna geen fm meer, volgens me gyn hoef ik niet terug te komen voor fm de bloedtest zullen hem genoeg zeggen aldus mijn gyn. Ik ben echt reuze benieuwd of de 50mg aangeslagen heeft bij mij. Had je voor je kuur een regelmatige cyclus? ik niet...
     
  20. Fionaaa

    Fionaaa Bekend lid

    10 jul 2012
    554
    0
    16
    Sinds 9 december 2011 gestopt met de prikpil
    Ik had deze ronde een eitje van 8mm op dag 10 op dag 14 9,5 mm
    Deze is daarna niet groter geworden daarom kreeg in nog een extra boost.
    Nee minn cyclus kwam niet op gang, ik werd pas een jaar na gestopt te zijn met de prikpil ongesteld. En daarna wel het een rommeltje. Dus daarom vorige ronde begonnen met clomid.
    Volgende ronde (hopelijk niet nodig natuurlijk) zal ik denk ik gelijk 100 mg krijgen.
    Heb je last van bijwerkingen?
     

Deel Deze Pagina