1-15 augustus mama's deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Kim11, 3 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Nu je t zegt.. Ja.. Maar das niet zo gek denk ik.. Buik wordt groter.. En buik trekt misschien de huid wat meer omhoog?
     
  2. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    @Mams: Ja heb ik ook hoor dat dat stuk dikker wordt;)
    Denk ook omdat het kindje steeds lager gaat zitten, dus dan komt dat meer naar voren. Maar ook gewoon meer vet lijkt het.
     
  3. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113
    Dat werkt niet. Je wordt alleen overgedragen als daar een medische rede voor is. Volgens mij blijft zelfs je vk de bevalling doen als je een ruggenprik krijgt. En bij voorbaat overdragen aan t ziekenhuis doet de vk nooit. Kun je niet nog naar een andere praktijk overstappen? Dat goed recht heb je.

    Over koude buik; gek. Maar je kunt toch gewoon even een koude huid hebben? En je baby's temp voelen kan onmogelijk van buiten.
     
  4. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Een ruggenprik is een medische reden en je wordt dan inderdaad aan de gyn overgedragen. Maar vaak blijft de vk er toch bij, dus als je vervolgens de prik toch niet wil, zal zij evengoed de bevalling doen lijkt me. Ik denk dus ook niet dat dit werkt, Kim. Ik zou ook kijken, zoals Niki voorstelt, om over te stappen naar een andere vk als je deze niet fijn vindt.
     
  5. DragonBaby

    DragonBaby Bekend lid

    8 dec 2012
    826
    204
    43
    Vrouw
    @Danitcha, wat een rotnieuws zeg. Heel veel sterkte!

    @Kim, raar zeg! Ik zou ook gewoon bellen als je het niet vertrouwd.
    Of inderdaad overstappen, want je moet er toch een fijn gevoel over hebben.

    Hier gaat alles goed.
    Was echt kapot van het zwemmen.
    Heb helaas niet heel erg veel kunnen genieten, want het was best wel druk. Dus was op ten duur meer bezig met m'n buik beschermen tegen al die schoppende kinderen en alles..
    Maarja, was in de avond echt helemaal kapot, volgende dag ook..
    Maar vandaag gaat het dan weer hartstikke goed en voel ik me beter dan ooit!
    Kon vandaag ook weer met een goed tempo te trap op, zonder pijn. Dus ik ben weer even tevreden :D


    Gaan jullie trouwens naar een inloopdag in het ziekenhuis als je daar gaat bevallen?
    Hier komt die binnenkort en ben toch ook wel even heel benieuwd.
    Ziekenhuis is weer slecht in het nieuws en vind het al helemaal niets dat ik daarheen moet.. Maarja, andere optie is er niet echt dus ik zal ook wel moeten. Maar voel me er toch al niet fijn bij..
    Dan is zo'n inloopdag toch eventjes het minste wat ik kan doen om mezelf toch even geruster te stellen voor zover mogelijk.
    Hoop dat ik er dan ook minder gespannen naar ga kijken, want ik kijk er nou echt alleen daardoor toch heel erg tegen op.
     
  6. juf85

    juf85 Niet meer actief

    De vorige zwangerschap ben ik naar al die voorlichtingen geweest (voorlichting van de verloskundigepraktijk, borstvoeding en de cursus samenbevallen).
    Na de borstvoedingsvoorlichting vroeg ik of ik een rondleiding kon krijgen over de verlosafdeling, zodat ik wist waar het was. En dat kon toen na die voorlichting. Dus wij wisten precies waar wij moesten zijn en hoe het er uitzag.

    Nu ga ik dat allemaal niet doen. Ik lees het mapje van de cursus Samen Bevallen nog even door. En ik heb bij de bibliotheek het boek 'Duik in je weeën' gehaald.
    Maar ik merk dat ik er nu veel minder mee bezig ben. Toen had ik mij (dacht ik) heeeel goed voorbereid. Maar het overkomt je toch en je kunt veel dingen niet voorbereiden. Dus nu lees ik nog even de belangrijkste dingen door en de rest laat ik maar over mij heen komen.


    Ik ben vandaag op kraamvisite geweest bij vrienden. En ik kreeg het kindje zelfs even op schoot. Zo lief en klein. Wel lastig met een dikke buik, dus ze lag boven op mn buik :)
     
  7. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga volgend week naar de voorlichtingsavond in het ziekenhuis, vind het wel handig om te zien waar we moeten zijn. Het boek Duik in je weeën heb ik ook hier liggen, maar nog niet gelezen. Ik merk dat ik het wel fijn vind om dingen te lezen en me zo'n beetje voor te bereiden, dat maakt me op een of andere manier rustig. Ook al heeft het uiteindelijk misschien niet zo veel nut (je weet toch nooit hoe het loopt), maar het zorgt er in elk geval voor dat ik nu niet loop te stressen :)

    Overigens schreef ik toch gisteren over die collega die aan iemand anders had gemaild dat dingen langzaam verliepen omdat ik ivm mijn zwangerschap niet zo snel ben met alles, nou, vandaag had hij het tot drie keer toe over iets dat ik dan af kon maken voordat ik "met vakantie" ging...
     
  8. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Overstappen is toch niet de bedoeling meer met deze termijn..

    @danitch, het ruggetje voelde echt warm en de rest koud. Ik zou ook denken dat t niet kon hoor. Maar ik was echt wakker en droomde niet. Ik heb namelijk mn zoon nog op zn donder gegeven omdat hij de deur niet goed dicht gedaan had en hierdoor de katten waren 'ontsnapt'..

    Ik heb nooit een koude buik, en het is wel heel raar dat ie koud zou kunnen zijn als ik in mn bedje lig met een dik dekbed. Het was gewoon een heel raar iets. Weet t ook niet. Logica kan ik niet bedenken in elk geval.

    Voorlichtigsavonden doe ik niet aan. Er zijn vrouwen in coma die natuurlijk bevallen zonder hulp. Ons lichaam weet wat het moet doen :)

    Ik twijfel trouwens nogsteeds over de locatie.. Thuis.. Ziekenhuis.. Kraamhotel?..

    Hangt een beetje van het moment af denk ik..
     
  9. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Is het normaal haalbaar om t af te krijgen? Zo ja gewoon doen, kennelijk maakt ie zich zorgen. Zo nee, netjes overdragen. Had je nog teruggemaild?

    Anders even reageren op de mail en dan alleen naar hem met inhoudelijk dat je zijn reactie niet zo gepast vond. Anders ga je ermee naar je leidinggevende? Dat je het gevoel hebt dat het jou verweten wordt als een planning niet gehaald wordt en dat je het disfunctioneren van een ander niet op kunt vangen.. Oid..
     
  10. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb besloten het voorlopig maar even te laten rusten. Hij is een heel eigenaardige man, meerdere collega's hebben problemen met hem en hem direct aanspreken op zijn gedrag heeft geen nut (heb ik eerder geprobeerd). Mocht het na mijn verlof nog spelen, dan kaart ik het nogmaals aan bij mijn leidinggevende (heb ik paar maanden geleden ook gedaan maar heeft helaas weinig geholpen). Ik maak nu de dingen af die nodig zijn en na het verlof zie ik wel weer verder. Ik heb vanmiddag wel met hem gesproken en concrete afspraken gemaakt over de werkzaamheden tot aan mijn verlof en hoe we die verdelen, dus hopelijk houdt hij zich daar aan. Bedankt voor het meedenken :)
     
  11. Kortecol

    Kortecol Bekend lid

    6 sep 2012
    872
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gigi, goede houding!
    Kim, bizar verhaal. Denk persoonlijk dat het essentieel is dat je je veilig en prettig voelt bij je verloskundige. Indien dit niet zo is bespreken en iets anders zoeken. Ook met dit termijn. Het kan anders ervoor zorgen dat je blokkeert tijdens de bevalling of onnodig risico's gaat nemen
     
  12. Kortecol

    Kortecol Bekend lid

    6 sep 2012
    872
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo, was met 6 uur vanochtend een keer uitslapen.... Andere mama's jullie kroost in deze tijd ook telkens met de eerste zonnestralen wakker?
    De baby schopt steeds krachtigerf
     
  13. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Ja hier ook.. En t kleintje draait zich soms nog even om zn as.. Auwww
     
  14. mams123

    mams123 Bekend lid

    30 sep 2012
    810
    0
    0
    betuwe
    Oke haha dan lig t niet aan mij.

    Wou de ramen zemen ik dacht dat doe k wel even vandaag
    Nou verkeerd gedacht dus! Heb de openslaande deuren gedaan en nu
    Lig ik op de bank..

    Vanacht ma licht geslapen hopelijk gaat dat vanacht wat beter.

    Verder geen nieuws eigenlijk. Van t weekend een rustig weekend heerlijl me schoonouders zijn op vakantie en met me eigen vader geen contact dus morge ook een rustige dag.
     
  15. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113

    Hier lekker geblindeerde vouwgordijnen in de kinderkamers dus mn dochtertje was vandaag later wakker dan wij (08.45)
     
  16. mams123

    mams123 Bekend lid

    30 sep 2012
    810
    0
    0
    betuwe
    Meiden even een vraagje.

    Hoeveel lakentjes/dekentjes en van die hoezen over t matras
    Van de wieg hebben jullie? ???

    Vind dat nogal lastig
     
  17. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lakens en hoeslakens heb ik elk 3. Ik heb maar 1 dekentje, maar koop er denk ik nog een erbij.
     
  18. Kortecol

    Kortecol Bekend lid

    6 sep 2012
    872
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga morgen zoeken!
     
  19. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Ik heb 2 dekentjes, en ik gok 4 complete setjes. Weet het eigenlijk niet precies. Uiteindelijk maak je nooit zo op als dat je in het begin doet hoor, later spugen ze, of hebben ze een doorlekluier en dan vervang je de helft weer. Ik zou gewoon zorgen voor 1 in bed, 1 in de was, en 1 in de kast ;)
     
  20. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113
    Idd
     

Deel Deze Pagina