Waarom maak ik mezelf zo gek?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Siri, 9 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zouzograag

    Zouzograag Fanatiek lid

    1 mei 2013
    1.346
    1
    36
    Omdat je lichaam en psyche alvast aan het wennen is aan de tijd na de bevalling ;)


    Je kunt hier banners maken met een aangepast aantal dagen waarin je je ovulatie op een andere datum kunt zetten:

    Lilypie - Trying to conceive tickers

    LOL, ze hebben zelfs een countdown ticker voo het "trying to conceive event!"
     
  2. Lavalamp

    Lavalamp Bekend lid

    9 feb 2013
    999
    1
    0
    Goeie, maar ik zet mezelf stiekem toch liever op 4-7, want stel dat ik 2-7 test en dat ik dan die dag erna ongesteld wordt... Oh, ik begin me nu al in te dekken en we hadden net afgesproken zwanger te zijn, allemaal!
    En de rest???
    Enneh, die club daar ben ik groot voorstander van. Nu heb ik namelijk ook best vaak dat ik best grote privé dingen al mail, maar eigenlijk kan heel de wereld het lezen. = minder.

    EN VOORAL: Poeh hé, wat goed van je Annemoon dat je dat allemaal zo uit je hoofd weet!
     
  3. Lavalamp

    Lavalamp Bekend lid

    9 feb 2013
    999
    1
    0

    Sjah, logisch dat je nu hyper-wakker bent, je had net verkondigd dat je het morgen wel even zou doen. Je lichaam helemaal in de war, omdat hij ineens dacht dat het al 'morgen' was. ;)

    Hoe kom ik in die club? Kom alle tekst die we hier hebben er dan ook automatisch in?
     
  4. Annemoon

    Annemoon Bekend lid

    4 apr 2013
    816
    0
    0
    Vooral heel druk met werk, mijn glaskunst, de neef
    Oost NL
    Ik ben van de getallen, vooral als ze makkelijk te onthouden zijn... Vertel ik in het clubje wel.
     
  5. Lavalamp

    Lavalamp Bekend lid

    9 feb 2013
    999
    1
    0

    Die uitleg met lichaam en psyche is ook een goede mogelijkheid Zouzograag! :D
    En verder:

    GEFELICITEERD ZOUZOGRAAG, ALWEER 5 WEKEN ZWANGER !!!
     
  6. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Anja,

    Ik zou er om vragen! Maar ik neem aan dat er nog een uitgebreid gesprek met de uroloog gaat plaatsvinden waardoor je betere informatie krijgt..
    Fijn dat het in ieder geval geen grote ingreep is!

    Succes vandaag bij de gyn, hoe laat moet je? Laat je even weten hoe het ging?
     
  7. Zouzograag

    Zouzograag Fanatiek lid

    1 mei 2013
    1.346
    1
    36
    Whaaa.....Jellebelle...... Pff... ehm... ik ... tjsa. Hoe zeg ik dat. Ineens moest ik janken toen ik die felgekleurde letters van jou zag. Wat lief, dank je wel!
     
  8. Lavalamp

    Lavalamp Bekend lid

    9 feb 2013
    999
    1
    0
    :D ah, fijn om te horen dat je zo heerlijk echt aan het zwangeren bent. ;) Geniet er tussen de traantjes door maar heel erg van, 't is je gegund!
     
  9. Anja1977

    Anja1977 Fanatiek lid

    22 feb 2013
    2.654
    1
    0
    NULL
    NULL
    Bij de gyn geweest. Alles ziet er prima uit. Tijdens de hysteroscopie heeft de gyn 2 x aan beide kanten vloeistof m'n eierstokken ingespoten en dat spoelde door. Oftewel geen verstoppingen oid. In de 2e helft van m'n cyclus maakt m'n lichaam van een bepaald hormoon te weinig aan waardoor ik contactbloedingen krijg. Geen invloed op vruchtbaarheid/innesteling. Daar zijn medicatie voor, maar die mag je niet als je zwanger bent. Gyn gaat voor alle zekerheid navraag doen bij een collega. Nice, lucht op!
    Manlief mag maandag. Spannend...dat ook met m'n gyn besproken en zei vertelde ook, als je eenmaal bij de specialist bent dan kun je het vructbaarheidsgedeelte gelijk meenemen. ( bij mij dus ook gebeurd) dus gaan zeker om zaadtest vragen!
     
  10. Anja1977

    Anja1977 Fanatiek lid

    22 feb 2013
    2.654
    1
    0
    NULL
    NULL
    #2010 Anja1977, 11 jun 2013
    Laatst bewerkt: 11 jun 2013
    Maarre hoe kan ik berichten posten in de Club? ( ben al lid)

    Update: keek met m'n neus! 😃
     
  11. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Anja,

    Klinkt goed! Prima dat je het even hebt nagevraagd en fijn dat alles weer goed is! Maandag dus vervolg, spannend!
     
  12. Kris81

    Kris81 Fanatiek lid

    14 mrt 2013
    3.418
    378
    83
    Vrouw
    Het verre Oosten ;)
    Haha! Ik zal ff kijken bij lilypie ;).
     
  13. Kris81

    Kris81 Fanatiek lid

    14 mrt 2013
    3.418
    378
    83
    Vrouw
    Het verre Oosten ;)

    :D.
     
  14. Kris81

    Kris81 Fanatiek lid

    14 mrt 2013
    3.418
    378
    83
    Vrouw
    Het verre Oosten ;)
    Fijn, opluchting!
     
  15. Maria87

    Maria87 Niet meer actief

    Ik loop een beetje achter met lezen hier, maar: + 1 :cool:
     
  16. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Even klagen..

    Ik word gek van mijn lichaam...ik heb weer een snelle ronde en volgens m'n lief formule 1 eitjes.. Wilden dus morgen de laatste IUI in eigen cyclus doen, is m'n eitje vannacht gesprongen!! Zit vandaag pas op cd 10! Dus IUI met hormonen wordt op zijn vroegst Augustus als het al een beetje uitkomt met m'n rondes..
    Ik voelde dit keer duidelijk m'n ei, ook het springen en m'n boobs zeurden eergisteren al terwijl vorige ronde ik dus helemaal niets voelde!! Ik word er echt gek van!

    Hopelijk wordt het een vruchtbare vaderdag.....
     
  17. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Kris,

    Veel plezier! Geniet ervan!

    @Siri,
    Kun/wil jij kijken of je van deze topic een besloten onderwerp kunt maken zodat we weer kunnen quoten/handtekeningen zien maar hier wel helemaal vrijuit kunnen praten?

    @Anja
    Succes vandaag bij de gyn!

    @Jellebelle,
    Ik merk bij mezelf ook veel meer dingen op dan toen ik er niet mee bezig was..daarom dat we meer "last" hebben van dingen en ons afvragen of we het vroeger ook hadden (van mezelf weet ik het niet eens meer!), denk ik.
    Wat me wel opvalt is dat ik de ene keer heel duidelijk mijn eitje voel zitten, groeien en springen en een andere keer alleen maar de groeispurtjes..misschien voelde ik wel wat in m'n onderbuik maar dacht ik dat het wat anders was omdat ik al zo'n 4/5 jaar last heb van maag/darmklachten en dat was dus al eerder dan we voor een kindje gaan.. De echo's en de ovu testen maken het voor mij wel duidelijker en dus makkelijker om het te plaatsen.
    Jellebelle, bij mij zijn de kleine steekjes het groeien van het eitje (of het opbouwen van Bms, in ieder geval dus de voorbereiding) als eitje groter wordt dan 18mmm voel ik 'm duidelijk aanwezig en een hele felle pijnscheut is het springen waarna eitje minder duidelijk aanwezig is en de groeipijn weg is. Nu had ik zaterdagnacht rond 3-en de eisprong en ik was toevallig nog wakker vandaar dat ik hem nu weer duidelijk meekreeg :D

    Je Lf moet je bevruchte eicel tijd geven om in te nestelen dus die moet minstens 10 dagen zijn. De folliculaire fase moet lang genoeg zijn om een eitje (of meer) te laten rijpen, ik heb hem liever paar dagen later dan op cd 9/10 zodat ik helemaal schoon ben van de ongi klachten en lichaam goed voorbereid is op de nieuwe ronde. Of ik moet er maar op vertrouwen dat m'n lichaam snel en efficiënt werkt...

    @maria,
    Hoe is het? Al klaar met de kuur?
     
  18. Maria87

    Maria87 Niet meer actief

    @ zoetje: ja, klaar met de kuur :) gister de laatste pil genomen. Nu afwachten. Vanochtend bij het afvegen al meteen helderrood bloed, maar echt een heel klein beetje. Daarna niet echt meer vandaag. (maar ben ook weinig naar de wc geweest, straks maar weer even kijken ;) ) Hopelijk zet het vanavond/morgen echt door, dan mag ik weer naar dag 1 :D
     
  19. Switi

    Switi Fanatiek lid

    22 feb 2013
    1.234
    28
    48
    Maria,

    Zit je nu eindelijk op cd 1? Of was het innestelingsbloeding ;)
     
  20. Maria87

    Maria87 Niet meer actief

    Nope :( was nog loos alarm.
    Gister wel beetje bruinig bloed, maar niet helderrood. En ik mag pas bellen en bij 1 beginnen als het helderrood bloed is. Dat was het maandag wel, maar echt suuuuuuuper weinig. Vanochtend behon het goed, dus wie weet mag ik vandaag niet dag 119 maar dag 1 noemen :cool: Yeah!
     

Deel Deze Pagina