Wow mooie echo Sunflower! hier ook ik dacht dit keer : we zien wel... maar merk nu toch dat de onzekerheid met de dag blijft groeien.
Wat een mooie echo's dames! Wat heerlijk lijkt me dat! De onzekerheid is hier ook flink toegeslagen hoor. Na mijn mk in januari, kan ik het ongeruste gevoel nu niet helemaal loslaten. Vanmiddag waren mijn borsten ineens helemaal gevoelloos... . Nu wel weer iets, maar niet extreem. Ik voel verder ook niks dus het is zo onwerkelijk.
Dames, gefeliciteerd met de mooie echo's!!! Hier wisselt het gevoel ook heel erg... de ene dag meer last van mijn borsten en buik dan de andere... af en toe misselijk, vooral als ik even niet gegeten heb...
Hoi allemaal, Ik voeg me ook graag toe aan de groep van februari-mama's to be. Net vanochtend positief getest en volgens online berekeningen uitgerekend op 24 februari. Super blij hiermee! Is mijn eerste zwangerschap, dus ik moet nog heel veel dingen uitzoeken de volgende weken en hoop uiteraard dat alles goed gaat (mijn zus heeft twee hele zware zwangerschappen gehad met veel bloedingen en maandenlang liggen). Maar ik hoop natuurlijk wel het beste... Ik zal proberen nog een beetje bij te lezen, maar gezien de vele berichten zal dat vast moeilijk worden. Groetjes!
Welkom dorte! Ach meiden we steunen elkaar hier toch ... Komt allemaal goed met ons onzekere mutsen Pffff morgen gewoon tropische temperaturen .... Hoeft dan ook weer niet he
dames met goede echo's: gefeliciteerd! hoe fijn is dat! @mamadeluxe: wauw, je 9e kindje!! wat gaaf! @lov, nee die tropische temperatuur is ook wel weer extreem, gelukkig ben ik vrij dus ik heb me voorgenomen om lekker de hele dag te zitten morgen eerst naar de bieb voor wat tijdschriften zoals kinderen en ouders van nu
@love23, had je nou al wat gehoord van mvm? Hier komen ze a.s. woensdag, hoop dat ik net zo'n mooie test heb als een paar pagina's terug!
Jij krijgt vast net zo een mooie test. . Ik vind de kannen nu trouwens veel viezer ruiken dan toen ik in januari meedeed. Nu ruiken ze verrot ofzo. Is echt een andere lucht. Neus dicht en snel gieten.