Als je naar de website van FF gaat en daar inlogt.. Kun je onder je chart klikken op "share". Dan krijg je alle url's. Ik heb zelf de "simple link" gebruikt en in handtekening link ingevoegd.. Hoop dat t lukt!! Ik voel niet superveel.. Nog steeds spotting als sinds 3dpo en is voornamelijk na toiletbezoek/hoesten e.d dus lijkt op een gevoelig/gesprongen adertje. Het is ook niet slijmerig als afscheiding/ongi, maar meer dun bloed... M'n gevoelige tepels van eisprong is weer over, wel hele opgeblazen buik alsof ik 3mnd zwanger ben. Af en toe wat zure oprispingen, maar hier heb ik wel vaker last van. En ook ben ik de afgelopen dagen meer moe dan normaal. Maar dat hoeft allemaal niets te betekenen. M'n temperatuur leidt ook een eigen leven.. Blijft wel hoger dan voor m'n ei maar gaat echt van laag naar hoog. Ik ben er wel weer relaxed onder en weet nu zeker dat ik tot zondag ga wachten. Verwacht mijn ongi wel eerder als hij zal komen.. Dus blijft spannend!
WIM hoop dat het niet meer hoeft en je voor die tijd al zwanger bent meid! knuff Lov mooie 3+ test Meiden sorry dat ik laatste tijd niet op iedereen reageer maar ben op het moment zo chaotisch en kan me moeilijk concentreren. Liefs
Ja he.. Ga het wel even bij de gyn aangeven de volgende keer! Ervan uitgaande dat ik een nieuwe ronde inga.. Het 'voelt' niet zo goed daardoor. Maar op internet lees ik ook weer dat het niets hoeft te betekenen. Maar toch, denk elke keer dat ik inmiddels wel meer zou moeten voelen als ik zwanger blijk te zijn. Zit nu 9dpo, sommige mensen zouden al testen..
Cupcake misschien een uitstrijkje laten maken Die kwaaltjes enz zijn zo verschillend....daark kun je niet vanuit gaan
Uitstrijkje heb ik gehad toen ik voor t eerst naar de h.a. ging. Die was niet helemaal perfect, maar ook niet zorgwekkend. Moet over een paar maanden voor herhaling..