Reflux? Medische frustratie

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door mepeggy, 11 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bloem18

    bloem18 Fanatiek lid

    13 jun 2011
    1.463
    0
    36
    Noord-Holland
    Vreselijk, ik leef met je mee en laat je niet aan de kant schuiven hoor of aanpraten dat het aan jou ligt. Zijn ze nou helemaal!
    Dat Nexium het enige medicijn is is echt niet waar, wat slecht dat die arts dat zegt. Hier eerst losec gebruikt en ook last van verstopping dus lactulose erbij. Ook forlax gebruikt omdat dat beter scheen te zijn maar daar kreeg ze vreselijke krampen van dus dat lag al heel snel in de prullenbak en zijn we weer terug gegaan naar de lactulose. Omdat kindjes vaak opstopping krijgen van de losec is ze overgestapt naar een ander medicijn, ranitidine. Dit is vloeibaar en losec niet en dat was wel een gedoe om te geven. De moeizame ontlasting werd er niet minder door trouwens.
    Je kan dus naast de nexium ook nog losec krijgen en zantac en ranitidine. (dit is geloof ik zantac zonder alcohol toegevoegd). Hiernaast kan je ook motilium gebruiken (al hielp dit hier helemaal niks) en je hebt ook nog domperidon waar ik goeie berichten over heb gehoord. Domperidon is geloof ik net zoiets als motilium. Succes en ik hoop voor je dat het snel beter gaat.
     
  2. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    motilium bevat als werkzame stof domperidom :)
     
  3. mepeggy

    mepeggy Lid

    18 okt 2008
    60
    0
    0
    Hier een update en een bedankje!!

    We zijn de Nexium in 2x gaan geven ipv in 1x, werkt als een tierelier! Geen krampen meer!!!

    Ook de potjes nog eens nagekeken en bleek er toch nog wel 1 tussen te zitten met koemelk erin (foei mama).

    Ook hebben we zijn avondfles nu verzet naar laat middag en zijn "vaste" eten geven we een half uurtje voor bedtijd.

    Al met al zijn we nu aan het genieten van onze 3e avond op rij rust!! Dit is de eerste keer in 8 maanden dat we savonds gewoon nog iets kunnen doen omdat we er energie voor hebben en omdat we niet elke keer naar boven moeten. Natuurlijk komt dat nog wel voor zoals je mag verwachten bij een baby, maar binnen acceptabele grenzen!!!

    Motilium hebben we inmiddels gekregen via vrienden die over hadden, dat gaan we morgen nog proberen. Dan kunnen we wellicht de fles weer later geven en heeft hij snachts ook gewoon een goed gevoel. Of we laten het zo... Even kijken.

    Allemaal bedankt voor de tips, het meedenken en meeleven. Het heeft me de moed gegeven om nog even door te zetten en toch weer iets te proberen!

    Bedankt!!!
     
  4. Eden28

    Eden28 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.623
    0
    0
    Fijn dat het beter gaat! motilium was hier de oplossing! hij veranderde toen zo erg (positief) dat ik van dat middel ben gaan houden:D
     

Deel Deze Pagina