Sneller bruin tijdens zwangerschap?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door jony, 19 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jony

    jony Actief lid

    11 nov 2012
    434
    0
    0
    Het is niet te geloven maar mijn benen krijgen kleur voor het eerst in jaaaaaaaren.
    Heb vroeger zo vaak moeite gedaan om ze bruin of op zijn minst rood te krijgen maar niets werkte, kreeg het idee dat de zon gewoon weerkaatste door het TE wit zijn :D

    Nu op die paar dagen schoon weer dat we de afgelopen tijd gehad hebben zijn mijn benen effectief gekleurd, en heb er niet echt moeite voor gedaan. ook mijn armen en dergelijke zijn sneller bruin dan anders.
    Kan dat aan de hormonen liggen dat ik sneller bruin of is dit toeval?
     
  2. smiley3

    smiley3 Fanatiek lid

    22 mrt 2013
    3.793
    0
    0
    ergens in nederland!
    merk dat ik van 1 dagje zon ook gekleurder ben nu..........

    vorige zw schap had ik dat niet zo nu ik erover na denk,
    kan goed volgens mij dat het aan de hormonen ligt
     
  3. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Hier ook veel makkelijker bruin aan het worden. Zelfs mijn gezicht is al loeibruin. Dus zal wel door de hormonen komen. Ik had het overigens bij mijn vorige zwangerschap ook niet.
     
  4. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Yep hier gaat het ook altijd snellr als ik zwanger ben
     
  5. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Ik kleurde toen ook sneller! Kleur normaal al goed maar toen helemaal..
     
  6. Ellennn

    Ellennn Lid

    1 jun 2013
    46
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mij gaat het ook een stuk sneller! Ik moet normaal uren, uren en uren bakken met allerlei oliën wil ik wat kleur krijgen. En nu krijg ik ineens direct een lekker kleurtje! :D

    Tip: Dames passen jullie wel op voor een zwangerschapsmasker?
     
  7. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Hier ook! Vind ik niet erg, zolang ik geen zwangerschapsmasker krijg.
    Dus ik probeer niet te veel in de zon te zitten.
     
  8. firsttimemom

    firsttimemom Fanatiek lid

    26 sep 2012
    1.184
    0
    0
    Ik ben gisteren verbrand in de schaduw... :(
     
  9. SonjavT

    SonjavT Actief lid

    15 jun 2012
    344
    0
    0
    ik werk met ouderen.Het is mijn passie om al die o
    Idd niet teveel met het gezicht in de zon voor een zwangerschapsmasker..
    Hier nog een spierwitte buik.. die wil ik namelijk tijdens de zwangerschap niet laten verkleuren.. lijkt me niet helemaal goed voor de baby.. kweet niet of het waar is.. maar mn buik die gaat volgend jaar maar weer wat zon meepakken..
     
  10. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Sonja wat zou er dan slecht aan zijn voor je baby?
     
  11. Aurora2013

    Aurora2013 Niet meer actief

    Hier ook! Zit niet te wachten op een zwangerschapsmasker, dus smeer mijn gezicht en hals in met factor 50 :D
    Maar eindelijk eens wat kleur op mijn armen en benen is niet verkeerd.
     
  12. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Ik durf niet in de zon hoor. Ik heb ooit iets over een masker gelezen dus nu ben ik bang :p

    Dat wordt wat in Turkije over 3 wkn
     
  13. Inge88

    Inge88 Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    2.264
    0
    0
    Haha wij waren naar Aruba op vakantie toen ik ongeveer 23 weken zwanger was. Ondanks schaduw en insmeren toch echt flink verkleurd! Had echt een bruine buik. Met als resultaat dat ik ná de bevalling echt een bijna zwarte buik had... De eerste weken was het allemaal nog wat losser vel en zat het natuurlijk meer op elkaar en daardoor leek het nog véééél bruiner :):p
     
  14. Inge88

    Inge88 Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    2.264
    0
    0
    Vraag ik me ook af? Lijkt me niet handig om de hele dag in de volle zon te zitten maar dat heeft volgens mij meer te maken met je eigen lichaamstemperatuur!
     
  15. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Precies en je bloeddruk....maar je houdt dat niet eens vol want je gaat je slecht voelen;)
     
  16. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    29 sep 2012
    4.746
    719
    113
    ik heb eerste zon dagen rustig gekeken wat mn huid zou doen betreft het masker, maar geen vreemde dingen zit gewoon met gezicht in zon nu. betreft buik is niet erg als doe in de zon komt, kindje begint alleen op gegeven moment lucht te zien en dat kan dan wat fel zijn. maar is niet schadelijk voor kindje.
     
  17. sadieraven

    sadieraven Fanatiek lid

    2 aug 2012
    1.613
    19
    38
    Fulltime Mommy en student!
    Amsterdam
    Bruin was ik toch al. Kreeg vandaag nog vraag van mijn lerares 'hoe kom je zo bruin of was je dat al?' Uhh ja haha maar ik had vandaag pas weer een dun truitje en korte broek aan :)
    Zonnebank doe ik ook afentoe vanwege mijn acne maar merk wel dat ik meer sproetjes heb gekregen op mijn armen :)
     
  18. Inge88

    Inge88 Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    2.264
    0
    0
    Ja idd!
    Maar eventjes wat bij kleuren in de zon daar zal de baby geen last van hebben lijkt me :)
     
  19. Thauma

    Thauma Fanatiek lid

    14 sep 2011
    2.127
    1
    36
    NULL
    NULL
    Het kan zijn dat je door de hormonen meer pigment aanmaakt. Vandaar ook het risico op zwangerschapsmasker. Daar moet je voor oppassen hoor; dan ben je beslist niet op je mooist!
    Dat komt meestal in je gezicht enzo, dus ik verwacht het niet zo 1-2-3 op je benen, maar wees toch voorzichtig en goed insmeren!

    Qua buik kan de baby fel licht zien, maar naar ik begreep is het niet slecht voor de baby. Tis niet zo dat ie dan een zonnebrilletje nodig heeft hoor; er zit nog wat voor :)
     
  20. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hihi een zonnebril in de buik :p
     

Deel Deze Pagina