Moet me vanmiddag om half 3 melden in het ZH op de poli gynaecologie. De vk weet niet of ik vandaag nog tussen kan op het OK programma. Hoor vanmiddag meer.
Dus je moet naar het ziekenhuis om daar erachter te komen of je al dan niet terecht kan....lekker dan...
Ik moet sowieso gezien worden door de gyn, dus nogmaals een echo vanmiddag. Hij/zij bespreekt dan of ik start met cytotec of zsm op het OK programma kan. Ik hoop echt voor het weekend 'klaar' te zijn. Wat is dit slopend zeg, inmiddels 4 dagen verder *zucht* *huil* *snif*
Sorry maar ik heb zelf voor dezelfde situatie gestaan en bij mij was toen 3 dagen verder ook de vruchtzak gegroeid en hebben we het nog een (verschrikkelijke) week aangekeken met een positief resultaat. Terwijl echo mevr nr 1 mij al ingeschreven had voor curetage. Ik wilde het toch even delen. Heel veel sterkte groetjes kim
Heel veel sterke Dees, ik hoop dat je alsnog positief nieuws krijgt. Ik begrijp heel goed hoe je je voelt. Ik moet morgen curettage ondergaan. Na een sterk hartje te hebben gehoord met 7w4d is het gestopt met kloppen op 8w. In een ruk zijn al je dromen weg, het is zo moeilijk om te accepteren. Heel veel sterkte meid!
Dees ik hoop dat je je snel beter voelt. Als je dit leest is het hopelijk achter de rug en mag je weer naar huis. Laat je lekker vertroetelen door je man en kinderen.
@Pip84; Was het maar achter de rug Nog 1 dagje wachten. Helaas, kon er niet meer tussen vandaag. Morgen wel, moet me om 11u melden op de afdeling. Vanmiddag op de poli van de Gyn. geweest, wederom een echo gemaakt Ze snapte me volledig en ging gelijk bellen met de OK of ik er morgen nog tussen kon, dat kon gelukkig Vanmiddag gelijk langs de POS-poli geweest ter voorbereiding van morgen. Het einde van dit alles komt nu in zicht.