Na deze zwangerschap heb ik helaas toch striemen overgehouden. Vooral op mijn taille en ook wat op mijn buik. Nou kan ik er best mee leven hoor, tenslotte is de oorzaak een mooie oorzaak, maar uiteindelijk wil niemand striemen hebben. Nou was ik aan het googlen en kwam ik op de volgende pagina terecht: Striae verminderen en verwijderen | Mens en Gezondheid: Beauty Zou dit echt werken? Wat denken jullie? Het is vrij intensief dus het is best balen al je weken/maanden voor jan l*l bezig bent.
Tuurlijk niet (helaas.. ) Striae is gewoon beschadigde huid in de onderliggende huidlagen, heleaal gescheurd van binnen, kun je niet wegscrubben/gezond toveren met een handschoen Zelfde als dat je rimpels niet weg kan toveren met een scrubje of cremetje Klinkklare onzin.. Striae kan niet eens verdwijnen, enkel van paars naar wit worden
mmm jammer. Al vind ik het verhaal van stimuleren tot aanmaak van nieuwe cellen geloofwaardiger klinken dan een of andere crème oid...
Maar iets wat kapot is is echt kapot Striae is uitgerekte huid waar de rek dus uit is, dat veert nooit meer terug. Die site heeft het over " na een half jaar minder zichtbaar" Maar dat is sowieso, of je er nu crème opsmeert, scrubt, of helemaal niks aan doet.. Door striae bij bijv je buik krijg je ook losse slappe huid/loshangend vel. Omdat de rek eruit is veert het ook nooit meer terug. Als dat zo was zou ik de eerste zijn naar de winkel vloog
Op Bonaire staat aloë Vera wel echt bekend als hulpmiddel bij striae, met name bij donkere vrouwen. In verminderen geloof ik wel, maar weghalen niet. Het zijn littekens, die kun je wel minder zichtbaar maken door de conditie van de huid te verbeteren, maar verwijderen of verdwijnen....Helaas (zou wel revolutionair zijn!)
Toen ik met m'n 12e begon te groeien (borsten etc) ging dit ook veel te hard. Ik kreeg striae op m'n borsten, benen en heupen. Dit is in de loop Vd jaren minder geworden en inmiddels zie je er niets meer van ( de huid is niet alleen bijgekleurd, maar ook weer net zo vlak als de rest. Zonder crème!'s oid. Ik houd nu maar hoop dat met een jaar of 10-15 alles van binnen zichzelf weer hersteld.
Ik wou dat er écht iets bestond wat helpt. Ik zit echt onder, mijn hele buik en mijn heupen verschrikkelijk... Ben benieuwd hoe dit eruit ziet als ik eenmaal ben bevallen en ga afvallen
Het zijn onderhuidse littekens en nee daar doe je niks meer aan. Ik heb het vooral op bovenbenen. Je voelt ook dat het echt strepen zijn in de huid waar minder vlees onder zit. Dit kun je echt niet laten verdwijnen met zalfjes en crèmes. Hooguit minder zichtbaar door bijv littekencreme waardoor ze minder rood/paars zijn maar Gied dit gaat uiteindelijk ook vanzelf gebeuren. Mijn benen zijn erg heftig en vooral met zwemmen zie he het erg goed ivm zeer witte benen en door de kou van het water kleuren de striemen paars. Toch heb ik er nu scheit aan. Ik ga toch niet zwemmen zonder mijn wondertjes. Iedereen heeft zo zijn onzekerheden
Wat iedereen al zegt, het zijn littekens en die kunnen evt wel wat vervagen, maar weg gaan ze nooit. En omdat ontzettend veel vrouwen ze hebben en ze lelijk vinden, belooft de cosmetische industrie continu dat nu toch echt het wondermiddel is gevonden. Maar geloof er maar niets van. Helaas. Geld-uit-de-zak-klopperij.
Onzin!! Ken zat meiden met striae op de buik die super plat zijn hoor! Ik heb ze overal en mijn buik hangt ook niet hoor Ach ik stoor me niet meer aan mn striae. Heb dr super mooi kide voor terug dus ach. Vriendin van me flipte laatst toen ze 1 klein striaetje had omdat ze wat was aangekomen. Toen heb ik fotos gestuurd van mijn striae hahahahaha
Het is het proberen waard toch. Alhoewel ik geloof dat je het nooit helemaal wegkrijgt geloof ik inderdaad wel in celvernieuwing en verbetering, net als je 'verse' littekens ook goed kan behandelen. En zoveel hoef je er ook weer niet voor aan te schaffen. Ik denk ik ieder geval dat het meer doeltreffend is dan die crèmes om striae te voorkomen tijdens de zwangerschap.
Een vriendin van mij had na 2 zwangerschappen een buikje overgehouden wat ze niet weg kreeg. Ze ging naar een bedrijf in Roermond en daar plaatsen ze met gel een soort Padt op de buik wat stootjes geeft,het is een afslank methode die echt goed werkt en waarmee je n korte tijd centimeters kunt verliezen. Haar buik is inderdaad minder en ze is op meerdere plekken veel slanker geworden...maaaaaaarrrrrrr,tevens is de straie op haar lichaam met 80% verminderd zag ze. Het is niet helemaal weg,maar je ziet het bijna niet meer. Zal zo eens opzoeken hoe het heet.
Ik heb alleen rond mijn navel 4 witte kleine streepjes die je alleen ziet als je van dichtbij kijkt Verder ben ik er nog goed vanaf gekomen en ook nog steeds een platte buik. Mocht ik bij een volgende zwangerschap toch echt striae krijgen dan zou ik alleen als ik bijv. naar het strand of zwembad ga van die make-up gebruiken speciaal voor striae. (dat had ik opgezocht op internet tijdens mijn zwangerschap voor het geval ik striae zou krijgen) Of je het dan ook helemaal niet meer ziet weet ik niet. Verder kan je er niks tegen doen denk ik. Ik heb wel veel gesmeerd met bio oil maar ook dat helpt niet bij iedereen. Het ligt net aan je huidtype of je ze wel krijgt of niet. (ik zal ff opzoeken welke make-up dat ook alweer was...)
Denk ook dat er weinig helpt, misschien de huid soepel houden.. Ik heb het zelf behoorlijk bij mijn borsten (vroeger te snel gegroeid) en ik vind het nog steeds best wel opvallen.
Kan 't niet meer vinden die make-up... 'k weet ook niet hoe ik er toen op kwam... Wat ik wel tegenkwam is: Vichy Dermablend. Dat is voor littekens en als je bijv. veel rare plekjes op je huid hebt. Moet erg goed zijn... voor als je bijv. naar het strand gaat en graag in bikini wil. Of het ook waterproof is heb ik niet bekeken. Het helemaal coveren zal het waarschijnlijk ook niet. (misschien heb je er niks aan maar zoiets zou ik proberen wanneer ik opvallende striae had.)
Pfff, m'n buik zit nu al onder, zal het over tien weken wel van m'n knieën tot onder m'n oksels hebben... Ik kan smeren tot ik een ons weeg, maar het helpt niets. Voor nu heb ik nog goede hoop dat het na de bevalling geleidelijk minder wordt en er niet veel meer van te zien is. Ik blijf nog even in die waan.