Hier krijgen onze ouders een berichtje als de weeën zijn begonnen (en inderdaad als ik ingeleid zou moeten worden de datum) maar gaan ook niks op fb zetten
Nee hoor meiden, geen zorgen. Ik verwacht geen kaartjes van jullie! En trouwens, jullie hebben em nou toch al gezien! Ja ik weet het, veel kaarten. Ben altijd bang dat ik iemand vergeet. Maar heb een grote familie en een vrij grote vriendengroep. Zit zelf al in een vriendinnengroep met 11 meiden. Dan heb ik nog een groepswhatsappbabypraatslashbabyzwemclubje, zaalvoetbal, voetbal van manlief, paar collega's, buren... Pffff... Wij hebben niemand ingelicht toen mijn bevalling begonnen was. Nou was dat ook snachts en hadden we er ook geen tijd meer voor. Zeeeer snelle bevalling gehad. Nu lichten we weer niemand in, alleen degene die, als het nodig is, op onze zoon moeten passen...
ik vind het moeilijk hahaha moet er niet aan denken dat de hele familie het weet en nagels zitten te bijten tot ze wat horen ofso... ik heb echt idee dat ik het gevoel ga krijgen dat ik moet haasten ofso als het lang duurt beetje raar misschien maar mensen zitten toch te wachten
Hier zou ik ook niet meteen alles op facebook zetten, heb dan wel ff wat anders aan mijn kop whaha! Pas als ze er is dan misschien wel een 'welkom in de wereld' fotootje ofzo.. maar niet elke minuut een update .. uiteraard bel ik wel mijn ouders op en als vriendlief dat wilt de schoonouders maar wat op dat moment voor mij het belangrijkste is dat ik door mijn pa naar het geboortehotel word gebracht daar goed aan kom en dan hopelijk zonder al teveel stagnatie mag bevallen.. Ik heb de laatste dagen dat ik het me wel meer ga realiseren.. en soms een beetje nerveus word voor DE dag... Ga nu echt denken van : "Wat als ze zich precies meldt in de spits..is mijn pa dan op tijd?" Of Hoe zal de bevalling gaan? Etc etc.. hebben jullie dat ook?
Ja idd, ga niet meteen de hele familie bellen.. ik zie mijn pa wel uit blijheid naar Israel bellen hoor whaha! Maar goed dat doet HIJ dan..niet ik of vriendlief..
Ja en ik vond het ook leuker om ze te verassen met de mededeling dat de kleine er was. Ook werd ik met 42 weken ingeleid, ze wisten het niet en waren toch verast!
ja lijkt mij ook veel leuker om een appje te sturen met foto naam en info.. dus denk dat het ook uit eindelijk word... @fiefer ja ik heb dat ook hoor wat als en zus en zo... en nu al helemaal.. als deze kleine man met 37 weken gehaald word dan hebben we nog zo 3a4 weken.. en ik moet gevoelsmatig nog zoveel doen
Het is ook zo spannend! Je weet gewoon niet wat er gaat gebeuren en hoe en wanneer etc. Omdat mijn eerste heel snel ging en de kans dus groot is dat het nu net zo snel of sneller gaat, maak ik me soms zorgen dat niemand op tijd is en dat ik bv met zoonlief alleen thuis ben. Dat ik mijn man niet te pakken krijg en dat de verloskundige te laat is ofzo... Dat ze eindelijk aanbellen en dat ik dan open doe met een baby op mijn arm ofzo. Hahaha, t zal je echt gebeuren!
@mira ja dat is even andere koek als ja eerste al snel was kan begrijpen dat je soms bang bent dat je alleen een baby op de wereld gaat zetten haha.. dat zou wat zijn zeg! voordeel is wel dat je al een keer mee gemaakt heb denk ik dan zomaar haha
haha, dat maakt echt niets uit! Ik zie er nu meer tegenop dan bij de eerste, vooral omdat je een beetje beter weet wat je kunt verwachten. Het is ook heel dubbel, want ik heb er ook heel veel zin in!
Dat is dus ook een beetje mijn angst. Mijn eerste was ook heel snel. Vk was net op tijd. Ik houd me vast aan de gedachte dat de meeste babies snachts worden geboren hihi!
Heb zojuist nog buikfoto's in deel 2 geplaatst. Wjj lichten niemand in. Ben ook bang dat mensen dan gaan sms ofzo.
Meiden.. ik heb ff in t prive gedeelte neer gezet en mijn vermoeden klopte dus al... fucking profiteur..
Btw.. Beter laat dan nooit... Ik heb vanavond ein-de-lijk een eerste proefdruk voor het geboortekaartje gemaakt. Hopelijk morgen of dinsdag binnen. En het gratis mutsje met naam die je van wij.nl krijgt, heb ik gisteren besteld Dus die komen volgende week ook binnen. Als het kaartje er is gooi ik 'm wel even in het privegedeelte Is een kaartje met foto's, maar die foto's die er nu op staan zijn meer voor het idee zeg maar. Als ze wat ouder zijn en de slangetjes weg zijn gaan we de foto's voor het officiele geboortekaartje maken en dan komen die erop te staan. Nu ga ik richting dromenland. Trusten dames