Half juli gaan we op vakantie naar Frankrijk. Afhankelijk van het weer zullen we 1 of 2 dagen onderweg zijn. We rijden overdag (vanaf half 5 's ochtends) aangezien we er zelf niet tegen kunnen om 's nachts te rijden. Wat zijn nou echte must haves voor in de auto en op vakantie voor een kindje van net een jaar. Ik heb zelf al voor in de auto: - rammelaars - boekjes - Handpoppen - Knuffel - Een banaan met van alles eraan (spiegeltje, rammelaar, knisper) Voor op de camping: - Blokken - Ringentoren Ik neem eigenlijk haar favoriete speelgoed mee. Heeft iemand anders nog leuke aanvullingen? Is het leuk om iets met elektronische herrie mee te nemen en zo ja wat? Ze vind bijvoorbeeld haar dierenpiano wel leuk, maar die vind ik iets te groot om mee te nemen. Het moet echt compact zijn aangezien we niet veel ruimte hebben.
ik zou geen electronische herrie dingen meenemen, weet niet in wat voor onderkomen je op de camping zit? Tent of stacaravan? Zou iets meenemen van kleurtjes, boekjes om te lezen (handig om nog even stil te houden als de rest van de camping nog slaapt maar ZIJ niet ) Zo`n tovertekenbord. Driewieler hebben we heel wat rondjes mee over de camping gelopen met onze uk....
Bedankt voor je reactie. Die elektronische herrie zou ik niet gebruiken op de camping, maar in de auto. Op zich is het een langslaper 's ochtends tot een uur of 8 dus dat zit wel snor. De driewieler is niet echt compact en past niet mee. Kleuren wil ze niet, maar ik neem het voor de zekerheid wel mee. Een toverbord is misschien nog wel een idee.
langslapers thuis waren dat niet op de camping..... hoop dat de jouwe dat wel doet. Hier wel om 5:30 in de tent gezeten krampachtig kindlief stil aan het houden...... electrische herrie in de auto: ehm liever niet. 500x toet toet toet.... of pingel pingel.... en dan de weg zoeken of borden letten... Driewieler kon bij ons mee op de aanhanger, wel handig * Verder zwembadje om bij de tent/caravan te spelen. * boekjes * vormenstoof * duplo poppetjes/diertjes rammelaars/knisperdingen vonden ze hier op die leeftijd niet leuk meer.
Haha ik kan het me voorstellen. Ik hou er thuis al niet van, maar ik dacht in de auto misschien wel handig. Onze dochter is nog wel dol op knispers en rammelaars met name om muziek mee te maken. In de blokken zitten al vormpjes dus die hoef ik niet apart mee te nemen. Zwembadje staat inderdaad niet op het lijstje hier, maar heb ik bij me. Die duplo is een goed idee en dan m.n. de leuke dingen van de primo. Bij ons moet alles passen in een peugeot 206 hatchback, dus dat is een mooie uitdaging.
Haha met 1 ook gedaan, toen nog met een iets kleinere tent. Nu met een grotere tent en een volle achterbank lukte het echt niet meer. ook een peugot 206.
Opblaas zwembad met een hoge rand.Gebruikte wij met 1 jaar met een boxkleed erin als box en in de middag gewoon als zwembad.Heb je toch even je handen vrij. Verder hadden wij gewoon het standaard baby speelgoed bij ons.
Oh ja da's ook nog een idee. Ik heb nu het idee: tuigje, touw, haring Ze loopt al dus ben bang dat ze toch over zo'n hoge rand heen klimt. Misschien moet ik ook niet te moeilijk denken hoor. Wie weet slaapt ze wel veel in de auto.
hmmm pedagogisch minder verantwoord, dvd speler die je aan de hoofdsteun kan bevestigen, wij zijn vorig jaar en dit jaar naar Italië geweest en ik vond het een redding. Gewoon als ze jengelig wordt effe een half uurtje baby tv (lekker makkelijk die dvd's) en dit jaar Dora. Voor haar is het ook niet fijn al die uren in de stoel en onze meid is een kleine tv zombie en kan daar heerlijk van genieten, lekker met haar tut.
Ja dat kan ook nog, maar dochterlief kijkt nog helemaal geen tv/dvd en ik vind ze best duur in aanschaf. Misschien maar elke 2 uur er even uit, lekker picknicken in hoeverre ze dat al kan. En haar gewone speelgoed mee.
Ehm dan had jij een brave . Had ik ook meegenomen voor dochter met 7 mnd, tja toen leerde mevr. dus klimmen en kruipen binnen een paar dagen. Geen houden aan in dat zwembadje....
Hier voor zoontje onderweg de dvd speler. Verder vermaakt hij zich met om zich heen kijken en kletsen met zijn grote zus. Voor op de camping heb ik idd een badje, kan hij lekker bij de caravan poedelen, boekjes, bij de zeeman van plastic een kiepauto en graafmachine gekocht. Verder gewoon wat schepjes, emmertje en een bal
Dankje sidmick. Niet te moeilijk denken dus. Ik zie zelf nogal op tegen de reis misschien komt het daardoor. Ben zelf 16 weken zwanger als we gaan vandaar.
voor in de auto: dvd speler magisch tekenbord Nijntje spel computer (voor oudste) kleine kadootjes om uit te pakken klein boekje met kleur potloden sticker vellen en nog wat klein spul bij de action vandaan wat ik nog uit moet zoeken. Voor op de camping voor beide een emmer setje + toebehoren voor het strand zwembadje vis setje voor beide met hengel/schepnet klei met figuurtjes boekjes teken vellen met kleur spul bal verder niks ervaring van vorig jaar is dat ze weinig spelen met speelgoed wat je normaal thuis hebt. maar toch neem je wat mee om aan te bieden natuurlijk.
oja nog een tip, ik heb bij de etos een opblaas badje gekocht, dan zette ik vorig jaar dat badje op de veranda, vullen beide kids erin en afdrogen en klaar.
Ik ging van te voren even bij de action langs wat kleine goedkope dingen halen om zoet te houden onderweg, het is allemaal nieuw weer mee terug gekomen . Dit keer dus ook niet gedaan voor onderweg dingen die ze vast kunnen houden dus knuffels kleine poppetjes, little people ofzo, boekjes. Voor op de camping, bal, emmer en schepje, frisbee, kegelspel en dat was het wel een beetje
Goed idee die little people. Ben inderdaad ook bang dat ik teveel meeneem. Wasknijpers is thuis al een hit bijv. dus ik denk dat ik te moeilijk denk.