Augustus buikjes 2013 Part III !!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by FiefeR, Jun 21, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    33-weken vandaag! :D Jeeej!

    Fijne dag allemaal :)
     
  2. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    Da's wel lullig dat vl niet opschiet!! Kan je de mensen niet alvast van te voren even bellen en je vriend ff een schop onder zijn kont geven?
     
  3. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,815
    1
    0
    ja idd knullig dat hij niet opschiet! flink boos worden!

    hier tot nu toe heerlijk niks gedaan. man is met dochter aan het kleuren en brengt haar zo naar bed. als ze wakker is gaan we even op en neer naar de ikea om de schoenenkast te ruilen zodat we wel de goeie hebben. hoop alleen dat hij via de kassa naar de stellingen mag en niet weer de hele winkel door moet.

    zo dadelijk nog even lekker op de bank hangen en rusten.
    uk was trouwens enorm druk vannacht, zou dat iedere nacht zo zijn alleen dat ik dat dan niet merk omdat ik slaap? of komt het omdat ik wakker was dat uk zich dan ook meldt?

    raar idee dat over 3 weken ik al officieel mag bevallen, kan er nog niet aan wennen. heb wel het idee dat uk niet gegroeid is, heb nog steeds dezelfde buik en zag gister mn vriendin die is 24 weken zwanger en heeft bijna net zo een buik als mij. en ook mijn gewicht wordt niet meer ondanks dat ik meer eet. donderdag middag hebben we de groei echo dus dan weten we het. hoop zo dat uk toch wel gegroeid is, maar iets in me zegt dat de groei aan het stagneren is.
    en dan ben ik bang dat ze me gaan opnemen ofzo...
    zal blij zijn als het donderdag middag is.
     
  4. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Senna Jullie zullen toch wel door mogen lopen lijkt me.. heel die winkel door is ook zo'n karwei.. ik weet nog dat ik moest plassen bij de Woonstore.. misschien ken je die tent.. nou was je ook verplicht door heeeeeeeeeeeel die winkel te gaan, kwam geen einde aan en ik moest zo nodiggggg.. !

    Ik hoop dat je gevoel geen gelijk heeft wat betreft je gevoel over de groei. Ik merk het ook als ik wakker ben dat ze meer drukker is hoor.. en als ik dan bijv. even op sta s'nachts om naar de wc te gaan, dan laat ze ook even wat stootjes horen.. en dan ga ik weer liggen en is ze (meestal) weer stil. Merk ook dat ze nu meer reageert op mijn handen naast die van vriendlief :D Best bijzonder.. soms is ze druk s'nachts.. (na het wc bezoekje..) en dan leg ik mijn hand op mijn buik word ze weer rustig hihi. Voor als ik het vergeet.. succes donderdag! (heb hersens als een zeef..)
     
  5. Jette 1976

    Jette 1976 Bekend lid

    Sep 28, 2012
    668
    0
    0
    Ik werk binnen de GGZ. Klinische opname afdeling.
    Brabant
    Hey meiden, hoe is het met jullie? Hier loopt de spanning weer aardig op. Morgen DE echo. Op basis van die beelden word de datum bepaald en maakt de kinderuroloog zijn behandelplan voor zover mogelijk.... We moeten er om 10:00 zijn. Dan anderhalf uur lang een echo en om 16:00 is er dan groot overleg over het behandelplan en datum. Ik ga vragen of ze ons daar nog over wil bellen daarna..... Ik reageer niet veel maar lees wel mee hoor. Ik had ook graag onbezorgd zwanger geweest en dan is het soms moeilijk om leuk te reageren..... Ik geniet wel van jullie geklets hoor! Xxxxx
     
  6. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    heej Jet :)

    begrijpelijk dat je niet zo actief reageerd hoor! is ook heel vervelend :(
    Hopelijk morgen positief nieuws, en meer duidelijkheid!
    Heel veel succes morgen, en nogsteeds veel sterkte toegewenst

    xx
     
  7. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hej jette!

    leuk je te horen! Spannend zeg morgen.... jij was toch degene met het meisje met die niertjes? (sorry als ik me vergis..) Ik ga zo hard voor je duimen .. want het lijkt me echt zo'n dag vol spanning.. Zou het ook vragen hoor of ze je erna willen bellen, zit je toch wat minder in onzekerheid.. Kan me voorstellen dat je niet altijd leuk kan reageren, heel begrijpelijk hoor!

    Met mij gaat het goed, kleine weegt nu ongeveer 1892 gram, lekker beweeglijk, af en toe een flinke ei op mijn buik, omdat ze met d'r kont naar voren hangt op dat moment hihi. Geboortekaartje proefdruk is gister binnen gekomen, zijn we wel tevreden over. Ga nog even kijken of ik nog een geboortekaartje als proefdruk kan maken, kunnen we kiezen. Vandaag boxbodem opgehoogd, hadden we even geen erg in, dus dacht "Ja doen we nog wel een keer.."maar het is nu zulk bagger weer buiten dat we dat vandaag maar even gedaan hebben want met die stikhitte ben je zo min mogelijk actief haha.

    Verder heb ik vriendlief vandaag soort van geleerd hoe ie het bed moet verschonen whaha! Straks in de kraamtijd gaat hij dat doen en/of mijn moeder. Best grappig hoe zo'n man dan naar je luistert hoe het moet :p En dan nog op zijn manier doen whaha! Maar hij doet zijn best, da's wel erg lief.

    Meid blijf positief, jullie kleine meisje is een sterk meisje, nog een paar weekjes.. al lijkt dat in jouw geval erg te duren..

    Dikke knuff!
     
  8. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    Voor de liefhebbers, heb 2 foto's achter geplaatst :) 32 weken buikje
     
  9. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Geloof het of niet maar ik heb bericht van mijn sollicitatie! Ik mag op gesprek komen! JEEEHHH

    Ik had er alleen niet in vermeld dat ik zwanger ben, dus ik heb zojuist terug gemaild om te vertellen dat ik zwanger ben en niet hoop dat dit hun afschrikt. Ik hoop het zo!

    Zit er alleen mee in mijn maag dat ik me ziek heb gemeld op mijn werk en dat als ze voor referenties gaan bellen mijn leidinggevende aan de lijn krijgen. Ik weet niet hoe zij hier op gaat reageren. Niet dat ze denkt beetje raar dat ze ziek is maar wel op gesprek gaat.
    Volgens mijn moeder kan het geen kwaad om op gesprek te gaan. En ook al bellen ze mijn leidinggevende op, ze weet dat ik daar weg wil en die sollicitatie loopt al langer.

    Eerst maar een afwachten wat ze van mijn mededeling gaan zeggen dat ik zwanger ben.
     
  10. joycey jij ook nog fijne dag met je vriendin! 33 weken alweer.. ik volg je over 2 dagen..

    senna gaat hard nu he, komt t ineens heel dichtbij.. spannend donderdag dus

    jette spannend meid! duim voor je!
    begrijpelijk dat je niet zo aktief bent hier hoor.. zou ik misschien ook niet zijn.. sterkte morgen!

    nathalja mooie foto's!! :D
     
  11. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Jette heel veel succes morgen en ik ga duimen voor jullie dat er goed nieuws komt!
     
  12. heyhallo jippieeeee hopen dat het niet uitmaakt dat je zwanger bent.. en je over een tijdje lekker kan gaan werken daar

    je bent ziek door zwangerschap.. dan kan je best op gesprek.. gesprek is anders als werken vind ik. bedoel als je nou griep hebt en je meld je ziek en je gaat wel op gesprek.. ja dan zou ik zeggen dat dat niet helemaal kan.
     
  13. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Dat zie mijn moeder ook. Ze zei al gewoon gaan. Ze zei ook al een gesprek duurt hooguit een half uurtje en is lekker in de buurt. Dat is geen uur rijden. En daarbij misschien hoef ik pas over 2 weken op gesprek of zo. Zit meestal toch een tijdje tussen. En misschien krijg ik dadelijk een mail terug dat ze geen interesse meer in me hebben. En als je toch de baan krijgt wat kan het jou dan interesseren wat ze in Nijmegen denken!
     
  14. Jette 1976

    Jette 1976 Bekend lid

    Sep 28, 2012
    668
    0
    0
    Ik werk binnen de GGZ. Klinische opname afdeling.
    Brabant
    Niertjes idd, dubbele aanleg ureters, cysten en hydronefrose door reflux van de urine:(
     
  15. precies heyhallo.. gewoon gaan, gaat om jou toekomst..
    we leven momenteel nu eenmaal in een maatschappij dat je soms lekker ego moet denken en handelen.. al vind ik het niet ego hoor.. maar bedoel t meer in de zin van dat je voor jezelf moet opkomen.. en dus je andere werk lekker moet laten gaan in dat geval
     
  16. BabyWish91

    BabyWish91 Fanatiek lid

    May 31, 2010
    2,823
    0
    0
    Vindt het heerlijk om met vriendlief samen te zijn
    Groningen
    @Jette: Heel veel succes morgen, hoop op goed nieuws.
    Dikke knuff
     
  17. Jette 1976

    Jette 1976 Bekend lid

    Sep 28, 2012
    668
    0
    0
    Ik werk binnen de GGZ. Klinische opname afdeling.
    Brabant
    Dank je! Lieffff! Hoe is het met jou 2 prachtige kindertjes? Xxx
     
  18. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    Jette, heel veel sterkte morgen met de echo. 1,5 uur durende echo, dan weet je ook zeker dat ze het allemaal goed gaan bekijken.
    Laat je even weten wat er uitkomt?
    Ik kan zo begrijpen dat je geen zin hebt om mee te kletsen hier, maar fijn dat je even laat weten hoe het gaat. Ik zit er soms wel over te denken namelijk.
    Heel veel sterkte en dikke knuf.


    Hier een hangdagje, ben stoffen letters in de naam van het meisje aan het maken. Ze zijn alleen wat kleiner dan verwacht, dus misschien maak ik nog grotere. Gelukkig maar 4 letters, dus dat kan.
    Zometeen even uit eten bij de griek. Ben benieuwd wat zl ervan vindt. Hij is gek op olijven en knoflook en vlees, dus komt best wel goed denk ik.
     
  19. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Jette: Okee had ik het toch goed.. 1,5 uur kijken is idd wel goed, doen ze toch precies hun werk om alles te bekijken op hun gemak maar ook voor jou het gevoel dat het geen haast haast haast is.. da's nooit leuk :( Ik ga zo voor je duimen meis, dit gun je niemand! Ben ook benieuwd naar het resultaat.. Knuff!

    @Heyhallo: Ik geef je moeder gelijk hoor, zoals Marieke zegt, je zit thuis vanwege je zwangerschap niet voor de fun ofzo, plus het is dan dichtbij huis en zo'n gesprek duurt geen 8 uur werken op een dag :) Gewoon lekker gaan, ben benieuwd hoe ze reageren op je mail over je zwangerschap... Je hebt ze erbij die niet moeilijk doen, helaas zijn de mensen in de meerderheid die er wel moeilijk over doen, maar je wilt natuurlijk niet iedereen over 1 kam scheren. Ben benieuwd!

    @Mira Leuk stoffen letters in de naam! Ik heb gister witte letters gekocht om op te hangen bij de Xenos, wilde in 1e instantie de stoffen, maar zijn niet meer te bestellen bij Xenos omdat ze eruit gaan. Ik ben niet zo'n crea bea, dus dan maar witte, ze heeft ook witte meubeltjes dus het staat wel en ze heeft mokka-kleurige muren, dus past er wel bij :)

    @hier Zo net weer ff tukkie gedaan pff.. voor het eerst dat vriendlief ook mee deed.. vind het zo oneerlijk dat hij in 2 seconden in slaap valt en ik heb dat echt nooit (ook voor mijn zwangerschap niet) dus dan gaat hij op een gegeven moment op de snurkstand.. pff.. Hij gaat straks met een vriend naar de bios, naar Superman, die film duurt iets van 2,5 uur, dus ik heb de hele avond zowat voor mijzelf hihi. Kijken wat ik eens ga doen..misschien mijn vluchttas inpakken ofzo.. kijk wel..
     
  20. hihi lekker een avondje rust ;)

    hier ook de rust wedergekeerd..
    ben gesloopt haha

    straks lekker op de bank hangen en denk een filmpje huren..
     

Share This Page