Dit is geen nub foto maar een potty shot. Ook is de echo van verder dan de 14 weken. Deze foto hoort thuis in het pottyshot topic en niet in het nub topic. Ps, ik denk een meid maar ben niet overtuigd.
dag meiden kunnen jullie iets zien op deze foto? ben niet nieuwsgierig hoor foto is van bijna 12 week!
klopt staat in me ticker 11+3 toen de echo gemaakt werd afgelopen vrijdag stond erbij de meting 11+6 maaar helaas
Smiley hier je bewerkte echo. Blauw is de stand van de nub, rood is de ligging van de rug en de nub zit in het gele rondje. platte nub en dus een meid Bekijk bijlage 333739
Kheb je foto nog ff uitvergroot en denk eerder aan een jochie. Foto lijkt wat schuin genomen waardoor het piemeltje wel op de juiste plaats ligt.
Thnx Rogi, Ondanks dat het beentje omhoog ...zit vroeg ik me alleen af . Lijkt nl dat er een bobbel opzit en erna beetje doorloopt.. Echo lijkt mij verwarrend omdat het beentje omhoog zit of het nu de nub of navelstreng is..
Me uitleg is beetje onduidelijk mischien.. Heb hier geprobeerd te laten zien wat ik bedoel....wat oranje is bedoelde ik... Bekijk bijlage 333831
Al zou jouw oranje lijn ook goed zijn, dan nog loopt hij minder dan 30% omhoog .. en zeker met ruim 13 weken had hij nog meer omhoog moeten staan voor een jongen.
vond de lijn lastig tekenen omdat jou lijnen ertussen stonden Heb alleen effe de oranje lijn gemaakt zonder de rest..heb hem doorgetrokken met de dunnen lijn eronder.... we zullen zien... Vind het moeilijk inzicht te krijgen in me eigen nub...terwijll ik soms bij andere het goed kan zien... Bekijk bijlage 333839
bij deze mijn echo, 13 weken ben erg benieuwd. dacht het zelf te kunne zien, maar twijfel nogal heel erg......