Tumtum: ja ik denk het wel... En anders zetten ze wel naalden in z'n beentjes. Tis 'n schande! Frommel, meid knuffel, soms is het moeilijker. Kreeg vaak genoeg te horen dat kram met regelmaat wel over zou gaan, nou niet dus. Het is uitzitten. Maar zorg wel dat je zelf ook wat rust hebt. Misschien dat iemand even voor hem kan zorgen zodat jij weer wat kan slapen.
@Frommel: Hier dus hetzelfde kwa aanrommelen, maar gelukkig hebben wij maar 1 kind en ben ik niet alleen. Maar ik kies toch echt voor mezelf zo nu en dan, en gooi er een flesje in, of laat manlief dat doen, terwijl ik lekker ga paardrijden. Dat haal ik dan met de kolf later wel weer in. Het is hier eeen weekje goed geweest, maar we zijn nu weer terug bij af, ze huilt gewoon zoveel meer zonder extra flesvoeding! of ik zit dus de hele dag te voeden...Was gestopt met fenegriek nemen, maar heb mezelf inmiddels weer een overdosis gegeven, want schijnbaar is mijn produktie ook gelijk weer achteruit gegaan, of ze heeft 2 regeldagen.
Knuffel! En als je zo moe bent en al stress hebt met thuis lijkt de oplossing veel verder weg. Maar ik denk dat je hem zelf al aandraagt. Je hebt nu eventjes alleen S. thuis. Haal lekker makkelijk eten in huis, installeer je in bed met S. en tijdschriften en een goede film en veel drinken. Lekker voeden als hij honger heeft, zelf lekker veel drinken. Leg het voedingskussen om hem heen in een hoefijzervorm als je klaar bent, dan kunnen jullie allebei veilig wegdoezelen. Jouw voeding komt weer op peil, en jullie komen beiden lekker bij.
Frommel, je kunt ook het matrasje of aankleedkussen bij je in bed leggen en dat opmaken. Je legt het dan hoog in je bed zodat hij niet onder je deken kan. Het aankleedkussen schijnt het handigste te zijn want dan heb je opstaande randjes. Leg hem dan wel op zijn rug en nooit op zijn zij.
En wakker met kramp... Huilen, winden. Hij KAN gewoon niet een hele nacht doorslapen omdat hij kramp krijgt. Stomme kramp.
Oh lekker dan. Herkenbaar van mijn oudste. Dat was ook zo'n vreetzakkie. En dan presteerde hij het ook nog elke voeding zo'n drie kwartier aan de tiet te hangen.. Deed ze het ook toen je dat fenegriek gebruikte? Hier om 21.00 nog een keer wakker gemaakt want ze sliep al om 18.00. Om 22.00 in bed en om 3.00 en 7.00 nog gevoed. Nu slaapt ze nog.
Whoa, zat er gister helemaal doorheen, dus S. zal wel gedacht hebben dat ie zn mama ff moest laten slapen! Om 23.00 borst + gekolfde melk, om 00.30 sliep hij. Toen werd ie om 5.30 pas wakker, borst gekregen, en om 6.45 sliep hij weer! Dus kon gewoon terug mn bed in totdat opa me om 9.30 wakker belde! (Toen ik wakker werd dus meteen kijken of hij het nog deed... hahahaha) En het lijkt wel of het S. ook goed heeft gedaan, want op een klein hongermekkertje na heeft ie tot nou toe alleen zitten lachen naar me, ipv huilen Fijne dag dames!
@frommel; heerlijk ff een rustig nachtje voor jullie. En nu vandaag ook weer rustig aan doen. @ butterfly; zo hee dat is een lange slaap. Hier nog steeds weinig ritme waarschijnlijkn zaterdag een regeldag gehad. Gelukkig is het een lekker ventje en is zijn zus ook erg lief voor ons. @moon83; na een grondige reiniging de kolf vandaag gebruikt en hij bevalt goed. De opbrengst viel wat tegen ( 100 ml) maar ik heb er maar 14 minuten over gedaan.
@Frommel, wat fijn dat je weer wat meer hebt kunnen slapen!! @Mijn boekjeskind: vandaag is mijn boekjeskind een H3 kind; Huilerig, Hangerig en Hongerig. In theorie kan het geen regeldag zijn, daarvoor gebeurd dit te vaak. Ik kijk er naar uit dat hij weer alles volgens het boekje doet.
hahahah H3 kind die heb ik ook! En dan hoor ik in mijn oudergroep iemand mopperen omdat haar kind om de 5 uur 1 borst leegdrinkt, en de ander dus na 10 uur echt op knappen staat, en dan denk ik grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr @Fenegriek: Ik dacht eerst dat het niet hielp, maar vorige week was ze aanzienlijk minder hongerig, en zat er 's avonds ook eens wat langer tussen de voedingen, dus ik denk dat het toch wel heeft geholpen want 2 dagen nadat ik gestopt ben is het dus weer als vanouds.
Tumtum, jij kunt die arme vrouw helpen! Leg jouw kind tussendoor bij haar aan! Hahaha Ik heb overigens helemaal gemist wat fenegriek nou is... Is het een kruid om je productie op te voeren.
ja, fenegriek is idd een kruid om de productie op te voeren: Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Productie vergroten - Kruiden voor de melkproductie Ik heb naast capsules ook de daadwerkelijke zaadjes om door de yoghurt te gooien, heb eerst thee geprobeerd, maar dat spul is echt te smerig voor woorden, in de yoghurt gaat het wel. Die capsules zijn in verhouding erg duur gezien je er 9 op een dag weg moet werken wil het effect hebben. Dan schep ik liever wat door de yogurt
In weleda borstvoedingsthee zit ook fenegriek. Ik heb ook echt het idee dat het werkt. Ik vind het ook niet echt vies maar ik ben ook geen fan hoor. Gisteren bij de geitenboerderij dus ook nog een stukje kaas met fenegriek gekocht.
ik ben heel creatief met dat spul geweest, en heb het zelfs door een pannekoek heen gebakken maar in vruchtenyoghurt is het toch het best te doen. die weleda thee kan ik hier helaas niet krijgen. Ik vraag me wel af of ik nu dus zolang ik borstvoeding geef fenegriek moet gebruiken, ik hoopte eigenlijk van niet, want de hoeveelheid die ik dus inneem is niet mals en dat spul is best bitter!