Ben 6d overtijd, dus tja ik kan allangggg testen... Maar denk gewoon dat me lichaam iets heeeeeeeeel geks doet... Ben nog nooit zoooo overtijd geweest
6 dagen overtijd?!!! whaaaaaah wat zul je een spanning hebben? Weet je ik was eens zwanger van mijn jongste dochter, en wij (ex man en ik) testen joh... niet te zuinig... maar alles bleef omo wit! Duh... nou wij naar het ziekenhuis. Hij was al geopereerd en hij had een spatader in zijn balzak zitten (sorry voor details) en was onvruchtbaar. Kwamen we aan voelde ik me rot, dacht is griep ofzo, vooral veel opvliegers en raar enzo eigenlijk net als nu, en toen deed ze daarop een test en toen kregen we wél een positieve test... nah mijn klomp brak toen! hahaha. Ik denk dat het dan aan mijn hcg hormoon (te weinig?) heeft gelegen ofzo? Mijn ex thuis: nou ... ik wil nog een test THUIS doen (we hadden er al zoveel versleten ook de duurdere versie ervan) en toen sloeg ie wel positief uit. Raar he.. maar het kan wel!
Muis007; vervelend dat je nare dingen mee hebt gemaakt. als je eens een keer wilt kletsen ben ik ook prive bereikbaar. We moeten de hoop erin houden meid en positief denken en veel afleiding zoeken ook hier bij elkaar.
Dank je JVS, je bent lief! Ja, we houden de hoop erin... en ja positief denken dan maar, vooral nu met weer een vlaag van misselijkheid :S Afleiding kan ik goed gebruiken. Maar vertel eens over je ballonnetje? Is dat net als bij mij je baarmoeder?
KiRaSeSe, dat had ik ook een paar maanden geleden. Heel vervelend! Ik denk dat mijn lichaam toen een soort reset heeft gehouden want sinsdien kan ik bijna de klok gelijk zetten op ovi en ongi. Nog even volhouden! Misschien ben je immers ook gewoon zwanger van een late ovulatie...
hallo ik heb even een vraagje ik twijfel of ik nu zwanger ben heb zaterdag avond een klein beetje bloed verlies en gister avond weer verder kleine krampjes en steeds pijn in me rug onderin me rug wat zouden jullie doen testen of nog even afwachten
Nog helemaal vergeten te vertellen.... Ik mag op roze! OMG OMG OMG!!! Ik weet het sinds zaterdag en het zo'n moeite het te geloven! Hoop zo dat 'maanzaadje' blijft plakken! Roze dames, gefeliciteerd! Dames in rood, houd moed! Ik weet hoe ik me voelde, alle sterkte!
Tje maar als de kazen van rauwe melk gemaakt zijn niet en dat was her geval met hun kazen. Met sla weet je niet of hij wel goed gewassen is en dat kan je blijkbaar dus ook beter alleen thuis eten.
Testen! Een beetje bloed is normaal aan het begin van een zwangerschap. Ongi is vast meer normaal gesproken. Misschien krijg je wel een knaltest! Misschien niet, maar dan weet je het iig zeker!
Ik niet, mijn borsten waren het meest opvallende kwaaltje, verder is de pijn in mijn buik anders, moeilijk te omschrijven wat er precies anders is maar het is wat trekkeriger bij mij.
Ukky; ik zou ook testen. Yvy h; gefeliciteerd, geniet ervan. Muis007; graag gedaan meid. en die plopjes zitten net zoals de steekjes links onderin. die steekjes trekken ook door in mijn been.
Hoi allemaal, ik wil me hier ook graag even vlak voor mijn NOD melden.. Heb eigenlijk al vanaf donderdag alleen maar ongi-symptomen, die ik normaal een dag of wat voor mijn menstruatie heb. Zelf denk ik dat ik zó graag niet ongesteld wil worden, dat ik het zelf 'tegenhoud'. Enfin, vanmorgen was mijn nieuwsgierigheid zo groot dat ik een testje van Kruidvat 2v5 er tegenaan heb gegooid -> negatief. Dom natuurlijk, want m'n NOD is ook niet nog, maar sindsdien is het net of ik veel meer afscheiding heb (wat zit een vrouw soms toch raar in mekaar )en denk ik dus dat mijn ongi er snel aan komt! We zullen zien! Dames op rood: Balen zeg, die teleurstelling kan zo groot zijn! Sterkte! Dames op roze: Gefeliciteerd!
net een test gedaan maar omo wit word er echt gek van als het zo blijft woensdag maar weer testen denk ik dan met ochtend urine voor de dames op roze super geniet er van de dames op rood op naar de volgende ronde en die word dan helemaal roze
O ja, je mag mij wel verplaatsen naar 29 juni NOD. Ik ga er maar vanuit dat ik op zondag 16 mijn ei heb gehad, ik weet het ook niet. Gisteren een negatieve test en nog geen gevoel van ongi, meer gevoel van zwanger zijn, maar helaas nog geen bevestiging...
@ikkeook: al getest? En drama al die dames die overtijd zijn en (nog?) negatief testen!! Sterkte aankomende wachtdagen! Anders bloedtestje?
Lieve dames, ik sta nog op blauw voor de NOD lijst op 19 juni. Ik zit nu op dag 40! Van mijn cyclus die normaal altijd 34/35 dagen is. Nog niets hier. Behalve omo witte test op zaterdag , 3 dagen na NOD. Maar wat nu? Ik voel niets, er gebeurt niets!!! Wat moet ik doen? Ik kan niet blijven testen toch? Ik neem aan dat ik een week! na NOD echt niet ineens positief ga testen... Bedankt voor jullie advies!