Clomid eerste keer

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Fionaaa, 12 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Nee het is nu dag 9 na de pilletjes... had dus al lang mijn ongesteldheid verwacht.. wil zo graag beginnen met de clomid.... Vandaag ging wel mijn temp eindelijk iets omlaag.
     
  2. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Zou idd wel bijzonder zijn. .. Maar verwacht het niet. Al doe ik wel een test sls ik woensdag nog niet ongesteld ben. ...
     
  3. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Wow ow........doe eens een testje dan?
     
  4. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    o ik was te snel. Zag al dat je schreef dat je woensdag een test gaat doen als je dan nog niet ongesteld bent geworden.
     
  5. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Ja woensdag ben ik 12 dpo dan als de duphaston niet mijn temp verhoging veroorzaakt. Maar de gyn gaf telefonisch aan dat het soms ook wel boj sommige vrouwen twee weken duurt voordat ze ongesteld zijn. ... zucht. Zou daar vast dan weer bij horen haha. We gaan het zien. Ik ben er totaal geen rekening mee gehouden dat ik deze maand wel een eisprong zou kunnen krijgen. Ik dacht namelijk dat de duphaston sowieso een eisprong tegen gaat. Apart dat ik nu dus lees dat sommige vrouwen er wel zwanger mee zijn geworden.
     
  6. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Nee duphaston houd geen eisprong tegen. Maar wekt gewoon je ongi op.
    Dus ik zou even wachten tot woensdag inderdaad en daarna even testen. Houd ons op de hoogte he. Vind het heel spannend voor je.
     
  7. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    Lijkt wel erg op mijn afgelopen ronde met Clomid.. Vanaf 3 dagen na m'n eisprong al kleine beetjes bloedverlies.. Op de 10e dag is het doorgezet naar ongi. Ik heb er niet zoveel vertrouwen in zo!! Ik ga het vrijdag ook aangeven bij de gyn..
     
  8. miep84

    miep84 Niet meer actief

    Hey iedereen,

    Ff vraagje, volgens bloedonderzoek heb ik n eisprong gehad maar mijn temp blijft hetzelfde als voor de eisprong (+/- 36.6)... nog nooit gehad. Als de bloedtest er niet was zou ik denken dat ik nog geen ei heb gehad... komt iemand dit bekend voor?
    Als ik zo op internet lees zie ik dat je temp met clomid juist eerder hoger zou moeten zijn... ik snap er niets meer van..
     
  9. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Ga ik zeker doen! ;)
     
  10. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Oke, ik ben heel benieuwd wat je gyn zegt. Hou je me op de hoogte?
    Vervelend is het he?! Je hebt dan al helemaal geen vertrouwen meer in je lichaam. Waardeloos is dat.
     
  11. muntje

    muntje Bekend lid

    2 aug 2012
    883
    0
    16
    Love2be: wat vervelend meid. Ik zou er zwaar gefrustreerd van worden. Goed aangeven dat je het zat ben en laat je niet afschepen.

    Chanan: wachten duurt lang..pff.. succes!

    Nou en hier dan, heb zaterdag op zondagnacht mn ei(eren) gehad, en zondag ochtend geklust. Ik had gezegd tegen mn man dat ik niet wilde. Hij heeft me verleid haha, en ik was erg gemakkelijk om.

    Met het gevolg, ik heb de hele dag een rot gevoel, benauwd bang en kicht hyperventilatie. Bang bang bang, erg he? Voor een drieling. Mijn man heeft gezegd dat het goedkomt en nu denk ik weer, ach als het zo is is het zo maar ik ben wel bang.. wat hebben we gedaan???

    Hebben jullie nog wat geruststellende woorden over? ( niet zeggen eigen schuld dikke bult) hihi dikke bult zou dan wel toepasselijk zijn he..
     
  12. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Schat, als jullie een drieling moeten krijgen krijgen jullie dat. of dat nou nu zo is terwijl je weet dat je drie eitjes hebt.
    Of dat je dat niet weet.
    Of dat je twee eitjes hebt meer 1 zich dubbeldeelt, dan heb je alsnog een drieling.
    Dus als het zo moet zijn is het zo en zo niet dat niet. Het zijn allemaal maar kansen. Je moet het gewoon even afwachten. De kansen zijn klein dat ze alle drie bevrucht zijn. En is dat wel zo.....dan lekker trots zijn dat jullie blijkbaar uber vruchtbaar zijn. :D
     
  13. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Het zal vast mee vallen. Ik denk trouwens dat je een tweeling krijgt. Een jongen en een meid. ;) Gaat helemaal goed komen!
     
  14. muntje

    muntje Bekend lid

    2 aug 2012
    883
    0
    16
    Bedankt schatten :) ik heb altijd gezegd ik krijg moeilijk kinderen en een tweeling is een grote wens :)
     
  15. Fionaaa

    Fionaaa Bekend lid

    10 jul 2012
    554
    0
    16
    Sinds 9 december 2011 gestopt met de prikpil
    komt vast goed muntje, als het een 3ling moest zijn dan is dat zo en komt het na de schrik ook wel goed!

    love2be, echt aangeven bij de gyn hoor en geen nee accepteren!

    wie weet Chanan ben je wel zwanger! zou wel leuk zijn he! maar snap het wachten wachten wachten... pfff...

    en mooie uitspraak billie.
     
  16. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    @muntje: de kans op een drieling is maar heel klein, moeder natuur zorgt er vaak bij meerdere eitjes voor dat er maar 1 bevrucht wordt. Komt goed meid, en als t wel een drieling gaat worden dan zal t idd zo moeten zijn :)

    @chanan: duphaston zorgt idd voor een tempstijging. Omdat het progesteron is (wat er dus ook voor zorgt dat je na je ei een tempstijging krijgt).
    Maar vind t wel lang duren voordat je ongi wordt, dus misschien toch maar ff testen:) ik werd op de 7e dag ongi na provera.. Die dag ook naar de gyn gebeld dat t lang duurde, ik moest tot dag 10 wachten en anders terugbellen. Maar daarna direct ongi, haha.
     
  17. Angelhope

    Angelhope Bekend lid

    20 jun 2012
    503
    0
    0
    NULL
    NULL
    Love2bmum: ja, ik zou er ook voor gaan hoor. Was ik ook van plan voor de komende ronde, om te 'eisen' dat ik het zou krijgen vanaf de eisprong.

    Muntje, het komt goed. Ik heb er alle vertrouwen in meis. Je man is er ook rustig onder, jij kunt er ook rustig onder worden. In het uiterste geval van een drieling (wat ik niet verwacht) komt het ook goed. zoals ik al eens heb gezegd hier, ik ken een aantal drieling moeders en die hadden prima zwangerschappen en geboortes. Maar jij krijgt er vast een of twee!

    Billie, ik vind het ook een mooie uitspraak!

    Okee, nu even ego:

    Ik ben zwanger! :$ :)

    Vandaag 13dpo midden op de dag getest, en binnen een paar seconden al een hele, dikke streep! 't Is dat ik zelf heb gezien dat er maar 1 eitje groeide, want anders zou ik met die eisprongbloeding op 9dpo echt zijn gaan denken dat ik weer een tweeling zou gaan krijgen ;)

    Natuurlijk ben ik heel blij en dankbaar voor deze 'eerste horde' die nu genomen is. Zonder positieve test kom je nergens ;) maar ik ben ook erg bang voor herhaling. Nu ik weet dat mijn leeftijd, kwaliteit eitjes en MTHFR gen allemaal de kans op een miskraam verhogen, ben ik ongelooflijk bang dat het weer mis zal gaan.

    Ik ga er alles aan doen dat ik maar kan bedenken om dit kleintje bij me te houden. Zo ga ik zo gauw mogelijk aan de utro, maar ik kan pas volgende week maandag weer bij de FS terecht, en waarschijnlijk niet eerder aan de utro. Daar word ik wel nerveus van. Hopelijk belt ie me nog terug en stuurt ie me een recept toe ofzo. Natuurlijk blijf ik aan dat gezonde dieet, sporten en yoga/ontspanningsoefeningen doen. En dan maar hopen dat dit kleintje bij me mag blijven!

    Ondanks de angst ga ik ook proberen ervan te genieten.

    Nu hopen dat er nog veel meiden mogen volgen hier! :D
     
  18. muntje

    muntje Bekend lid

    2 aug 2012
    883
    0
    16
    Ah gefeliciteerd! Wat fijn voor je, ik duim voor jullie dat het goed gaat. Probeer er zeker van te genieten meid..!
     
  19. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    @angelhope
    Meid, van harte!!! Super nieuws.
    Maar kun je niet eisen of hij je vandaag terugbelt omdat je zwanger bent? Wie weet kan dat dan wel en kan hij je meteen een receptje doen van de utro. Geeft jou oo weer rust.
    En kan het daar tenminste niet aan liggen. Zsm beginnen lijkt me wel fijn.
     
  20. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    Getver, hier begint het bloeden langzaam door te zetten. Is wel iets lichter, maar nu bij elke toiletbeurt aanwezig. Dus......balen zeg!!
     

Deel Deze Pagina