Wat een onzin! Alsof je geen sex meer zou mogen hebben als je zeker weet dat je (voorlopig) geen kinderen wilt..?! Dat is wel een heel bekrompen gedachte. En je zou es moeten weten hoeveel bejaarden er nog sex hebben haha
Ja waarom niet ( dan ben ik maar bekrompen )Zou dat van die bejaarden voor de rest niet willen weten maar je snapt mn bedoeling. Ik zeg niet dat iedereen die geen kinderen wilt maar geen sex moet hebben, maar als je gezondheid puur in dit geval zo ernstig is dat als je zwanger wordt, het kiezen wordt tussen leven en dood zou ik het risico niet nemen en mezelf richten op de gezondheid. Betekent niet het einde van de wereld. (nu voor het ongeboren kind wel )
Maar dat komt er op neer dat wanneer je ernstig/chronisch ziek bent, je ook niet meer mag genieten van het leven..? (voor veel mensen is seks een vorm van genieten namelijk!) Je alleen maar puur moet richten op je herstel..? Jij bent tegen abortus?
Niemand zegt hier dat ze geen seks mag hebben. Ze had er gewoon voor moeten zorgen dat ze niet zwanger werd. En ik weet t niet maar seks is best een aardige inspanning voor iemand die 'ziek' is. Ze is single.. Dus waar haalde ze de energie vandaan?...
Das lekker makkelijk.. Hoe weet je dat ze een anticonceptie gebruikte? Ik ben 8 weken na de geboorte van de tweede zwanger geraakt terwijl ik een mirena spiraal had.. Ja had ik maar geen seks moeten hebben........ Altijd zo fijn om te oordelen over een ander..
Het lijkt mij dat dit wel vermeld zou zijn als dat het geval was want dat is namelijk belangrijke info voor de beeldvorming. Ze heeft geen partner. Een klein kind en was zogenaamd doodziek. Belachelijk natuurlijk dat haar hoofd dan wel naar seks staat. Ze had ervoor moeten zorgen dat ze niet zwanger werd, zeker niet van een 'vreemde'. Ik vind het verhaal rammelen en daarmee negatief voor haar uitpakken. Sowieso raar dat je daarmee in de krant komt met foto en al. Ik zou me schamen, voor beide en het beschouwen als een kruisje in mn huisje.. Die zoekt gewoon aandacht om zielig gevonden te worden.
@ kim11: Dat ze ermee in de krant komt, vind ik ook een beetje vreemd. Ik zou er zelf in ieder geval niet voor kiezen. Dat jouw hoofd op zo'n moment niet naar seks staat, kan.. Maar dat wil natuurlijk niet zeggen dat iedereen daar zo over denkt. Voor veel mensen is dat ontspanning, even nergens aan denken.. Persoonlijk vind ik dat jij nogal hard oordeelt over een verhaal waar je de ins en outs niet van kent.
In bovenstaand geval zijn er andere opties om zwangerschappen te voorkomen indien gewenst en noodzakelijk is. Ben er niet streng op tegen als er een hele goede reden voor is, ligt geheel aan de situatie.
eens er zit denk ik een beetje meer aan het verhaal als hier zo kort en eenzijdig staat.. Kijk ik ben zelf niet voor abortus, deze zwangerschap kwam ook zeer onverwachts maar blijkbaar was het "meant to be" dus dan gaan er voor.. Maar ze is het ook verschuldigd aan haar zoontje (die er al is) om daar er voor te zijn en zo gezond mogelijk te zijn als deze operatie haar hierbij gaat helpen is dat ook een soort van noodzaak (alhoewel ik vind dat je ook zo gewoon kunt afvallen en ja dat heb ik zelf ook gewoon gedaan dus spreek uit ervaring) Dus vind het moeilijk om erover een oordeel te geven dus doe ik lekker een keertje niet hihi
Wanneer is het dan een 'goede' reden? Dat bepaal je toch altijd zelf over je eigen leven.. (Morbide) obesitas is imo een chronische ziekte. Dan ben je misschien op dat moment niet 'ernstig ziek' (maar tijdens een zwangerschap of als je niet ingrijpt resulteert het wel in verhoogde risico's). Natuurlijk kun je dan dus wel seks hebben. En natuurlijk zijn er mensen in 'dezelfde situatie' die het wel 'gewoon' doen (ofwel afvallen ofwel een kind krijgen). Tja, dat kan. Maar dat zegt niets over of het voor de persoon in kwestie ook geldt en of dat voor die persoon ook de juiste keuze is. Los nog van de discussie voor/tegen abortus en of ze wel/niet anticonceptie heeft gebruikt.
Er staan diverse links naar een uitgebreider Engels artikel in dit topic, waarin staat dat ze wel anticonceptie gebruikte. Verder has ze seks met de vader van haar zoontje, maar was die relatie gestrand op het moment dat ze er achter kwam dat ze zwanger was. Het is dus wel degelijk vermeld, alleen niet op pagina 1.