Meiden ik ben te moe om te reageren pffff, lekker zo slapen! Morgen ben ik weer paraat hihihi Lov en parel ik denk aan jullie morgen....succes!
lov en parel veel succes vandaag met jullie echo, en vooral veel plezier meiden, komt helemaal goed schatjes!! ik zal vanavond bijlezen
Jaydee, fijn gaan de goede 20 weken echo! Lov en Parel, heel veel succes! Gisteren is één van onze beesten overleden, echt heel kut Ga vandaag iets leuks doen met mijn moeder, zal af en toe proberen hier te spieken.
Lov en Parel, ontzettend veel succes en plezier vandaag!! Lies, ach wat sneu. Wat voor beestje was het? Sterkte hoor.
Oh lieverds lees jullie lieve berichtjes in de auto en tranen schieten in mijn ogen Ben ongelooflijk zenuwachtig. Heb gisteren een tabletje tegen de misselijkheid ingenomen en maar goed want de misselijkheid is hoog nu
Succes met de echo's lady's! Lies, niet leuk zeg als een dier overlijdt! Hier lijkt ik de griep van zoonlief over te hebben genomen. Geen koorts maar alles behalve fit.... Bah!
O lies wat erg.....veel plezier met je moeder meid...... Parel lieverd hou je rustig...komt goed! Lov jij ook lieverd....denk aan je!
Hihihi elke keer als een van jullie een echo heeft ben ik helemaal nerveus Hier zo de kids naar school brengen en dan of flink aan de bak hier in huis of even rustig opstarten.....ben er nog niet helemaal uit
Ja losje ik heb dat ook altijd. Hier ga ik dalijk douchen .. En dan strijken.....10 uurkomt schoonmoeder de jongste halen en dan is het wachten tot we kunnen gaan.
Spannend hoor Lov! Losje, ga je nog een keer testen? Hier straks even voor een gesprekje naar het werk, duurt niet lang gelukkig. Vannacht ook nog kramp in mijn kuit dus ook niet best geslapen..... *klaagmodus weer uit*
@Jaydee lekker dat je goed nieuws hebt. Nu lekker onbezorgd shoppen? @Parel en Lov, veel succes vandaag. Ik hoop op alleen maar goede berichten, ik duim voor jullie! @ika oja gefeliciteerd. @Nimme jammer dat je man wat minder kan hebben dat jij en sociaal beestje ben En wat een geld voor die test zeg. Ik had die vriendinnen zo/ma/di al op de hoogte gebracht. Omdat ik gewoon mezelf nog steeds neit blij voel of gerust is misschien beter verwoord en dan had ik geen zin in groepsvreugde. Nu feliciteerde me ze wel maar gewoon rustig. Ik deed (doe) nooit zoveel met m'n haar, wassen en dan als slapend droogt t wel. Maar viel me wel op dat ik gister eigenlijk maar een beetje shampoo nodig had. Kapper zei nog je hoeft t t/m weekend niet te wassen, maarja ze doen altijd van die troep in je haar en het voelde gewoon niet fijn. En ze wisten t dus. @lies owh balen van jullie beestje @mamsie beterschap!
Parel en Lov héél veel succes straks! Op naar twee mooie echos! Mamsie sterkte en beterschap. Bouwjaar wat gaaf dat je je haar gedoneerd hebt!
Hier in de zorg mag het ook niet echt maar ze doen het toch. Ik heb ze ooit gehad en erna laten wegdoen maar ik vond het prachtig ,ik heb een deel nichten die het hebben ben er best jaloers op als die om de zoveel tijd komen met flashy kleurtjes