Hoi meiden, Ik had afgelopen zaterdag n tuurtest hier geplaatst, Maar dat kon toen ook nog van de ovitrelle zijn. Gisteren nog n test gedaan, 14 dagen na ovitrelle en dit is het resultaat 😳 Zoooooo blij!!
Dames, even een vraagje aan jullie. Is er hier iemand die een recent rijtje ovulatietesten heeft van Z&K waar ook een positieve bij zit. Ik ben net gisteren weer begonnen na 1,5 jaar en vind ze al vrij donker en je zou haast zeggen positief, maar volgens mij kan dat nog niet ivm afscheiding. En aangezien het bij mij niet makkelijk gaat wil ik eisprong natuurlijk niet missen. Hopelijk heeft iemand een rijtje voor mij. Alvast erg bedankt.
Vraagje: is dit een positieve test? Het streepje is nogal vaag! Op de foto's zijn allebei dezelfde test van vanochtend te zien. 27-06-2013. Graag hoor ik jullie mening!
Dank je wel Jennifer, dan zou het best eens kunnen aan jou rijtje te zien dat morgen mijn test wel positief is en ik rond CD9/10 weer eisprong heb.
Zeker kan het bij mij snel, want ik heb 2x IUI op CD 10 gehad, eigenlijk had 1 daarvan op CD 9 gemoeten (was 1 januari vorig jaar), maar was enigste dag dat zkh dicht was. Gyn wilde poging niet voorbij laten gaan en gelukkig was ik die IUI ook zwanger. Verder heb ik ook een korte LF van gemiddeld 10, maar er zitten ook van 8 bij zoals bij 1e IUI. Vandaar nu ook Utrogestan.
Bekijk bijlage 334625 VInden jullie de testen gelijk of is er 1tje donkerder? Mijn temeratuur was gisterochtend 37.0 en vanmorgen 36.9 moet ik me zorgen maken?
De bovenste is duidelijker van welke dag is dat? En trouwens ik zou me geen zorgen maken hoor want voor je nod kan dat heel erg schommelen.