Gisteren de termijn echo gehad en ben nu 12w6d, we kregen de NUB theorie er ook bij en ben eens benieuwd of jullie hetzelfde kunnen zien Bekijk bijlage 334842 Bekijk bijlage 334843
De echoscopiste had een extra NUB blik geworpen zeg maar, en ze zei dat we 80% kans hadden dat het een jongen zou worden, heb er helaas alleen geen duidelijke foto van gekregen, want ze liet de NUB wel duidelijk zien, en die stond omhoog. Maar ja, 80%, het kan nog steeds dat er over 4 weken een meid te zien is hihihi.
Hallo dames! Ik heb gister eem echo gehad de verloskundige heeft dr voorspelling al gedaan wat zeggen jullie?? Liefs
11+3 is te vroeg voor de nub. Hij staat nu nog plat (meisje) en kan plat blijven staan, maar het kan ook heel goed nog omhoog gaan groeien de komende dagen en dan blijkt het een jongen te zijn. Ik doe hierop geen uitspraak (wel jammer, want de nub is duidelijk in beeld)
er hadden al een paar gekeken, maar zag dat er nog meer mensen nu bekijken en ik sta helemaal terug op pagina 36.. du snog eens en dan.. moet ik gewoon even afwachten..... smiley, miranda V en RoGiJuLi hadden hun idee al gegeven.