Zo, weer even lekker bijgelezen Wil je me nog op roze zetten, is nog niet gebeurd volgens mij. Wat een mooie heldere echo Kimmarijn!! Ik verheug me op de mijne!! Hier ook al aan enkele mensen het goede nieuws verteld. Tot nu toe gelukkig alleen hele leuke en lieve reacties. Ondanks dat het onze zesde is. Het lijkt wel of mensen het wel een beetje hadden verwacht hahahaha, niemand leek erg verbaasd... Voor jullie wel vervelend Wendy. Je hoopt toch op iets meer enthousiasme.. Verder hier een verslaving van ham/kaas croissantjes...rij bijna elke ochtend even langs de bakker op de terugweg van school....beetje vreemd, maar wel lekker!!! (Ja zo zal die buik ook wel groeien maar dan niet van de baby hahaha)
@birgit zo te lezen zijn onze kinderen bijna even oud... mijn dochter is van 15 maart 2011... @wendy jammer van de reactie... kreeg ik ook van mijn vader, maar die wil gewoon eerst afwachten of het niet misgaat heeft hij gezegd... @kimmarijn super mooie echo!!!
He leuk!! Dat klopt mijn dochter is van 10 maart 2011 Is jou dochter nu ook lekker dwars of valt het mee. Mag niet klagen hoor, ze laat zich nog niet krijsend op de grond vallen ofzo. Verder krijg ik heel veel dikke knuffels en kusjes en verteld ze mij dagelijks dat ik haar beste vriend ben Leuk zeg en nu krijgen we ons 2e kindje ook zo dicht op elkaar
Wijn als je zwanger bent snap ik nooit zo. Je geeft een pasgeboren baby straks toch ook geen wijn? Ik wil gewoon nooit risico lopen want stel je voor.....vergeef ik mezelf nooit. Gewoon 9 maanden even minder dingen eten en drinken...geen grote opgave voor je wonder in je buik lijkt mij
ik snap het ook niet hoor, heb daardoor ook 1 "vriendin" minder, die blowde en dronk gewoon toen ze zwanger was, rookte in huis toen de kleine er was (inmiddels 2) enz, naja ik kan daar niet tegen!!
echt?!! Ow jemig zeg wat een mens! Ikzelf laat ook alcohol staan etc hoor en ook bepaalde eten etc. Ookal is het rode wijn het lijkt mij dat alcohol altijd risico meeneemt dus nee ik laat alles braaf staan. Heb niet voor niks een papier gemaakt met verboden voedsel
Ff wat terug gelezen over de reacties... Ik vind ze tot nu toe vrij koeltjes van mijn beste vriendinnen en gek genoeg super van kenissen. Valt een beetje tegen. Maar mijn ouders en schoonouders moeten nog, dus hopelijk wordt dat erg leuk. Veel leuke tips van jullie gelezen over hoe het te vertellen. Koekjes waren super lov23! En ik zag weer een prachtige echo!!! Weltrusten kletskousen!
Kimmarijn wat een geweldige echo! Zo duidelijk! Wendy, wat jammer dat je schoonmoeder zo reageert. Ze beseft zich waarschijnlijk niet wat een mooi wonder zo'n kleintje is. Knap van je dat je er zo bovenstaat. Ik moest erg lachen om het verhaal van de ham/kaas croissant! Ik weet niet meer wie het schreef! Maar dat heb ik ook!! Ik rijd ook speciaal naar de bakker om ze te halen en dan eet ik ze in de auto al op 😊. Haha, te erg gewoon! Maar ben blij dat ik niet de enige ben. Wat betreft het nieuws vertellen, hier alleen maar leuke reacties. Nu moet ik het alleen nog 2 stellen vertellen die zelf geen kinderen kunnen krijgen. Daar zie ik als een berg tegenop...... Er is volgens mij geen juiste manier voor zonder ze verdriet te doen. Iemand tips??
Gewoon vertellen. Je doet ze meer verdriet om het aan iedereen te vertellen behalve aan hun. Hebben wij hier helaas ook meegemaakt. Dat mensen ons "zielig" vonden omdat het bij ons niet lukte! Niet leuk waarschijnlijk zijn ze gewoon super blij voor je!
Pfff, wat een nacht... Mijn zoontje wilde gisterenavond al niet gaan slapen. Om 11 uur sliep hij eindelijk... Wordt hij vannacht weer wakker... de rest van de nacht tussen ons in geslapen... goh, wat slaapt dat toch fijn ... Dat wordt vanmiddag het middagdutje maar mee pakken...
Lange nacht zo Janneke! Ik slaap nu al standaard als de kleine gaat slapen haha. Heerlijk! Meneertje is nu net wakker geworden. Vertellen: mijn moeder en zusjes weten het al. Schoonfam nog niet want die kunnen het echt niet voor zich houden. We wachten daar mee tot de eerste echo. Nog 2 dagen en m'n zoontje wordt 1!! Hoe snel het kaar voorbij os gevlogen zeg.
Ik eet en drink niks wat niet mag, nou heb ik denk ik het geluk dat ik het meeste niet lus Pffgister avond 2 korrels bloed.... Amai ik maak me al hele navht zorgen, en zo moet ik gaan werken nu, bahbah! Nog 1,5 week boor we een echo krijgen
Ik kan mij voorstellen dat je daar van schrikt idd, het is heel weinig, is ws helemaal niets. En bij twijfel gewoon de vk bellen! Dat mag altijd. Zolang de menstruatie achtige pijnklachten er niet zijn, vast niets aan de hand. Probeer je te ontspannen. En werken is een beetje een afleiding... Succes xx