Net alle foto's weer bekeken om inspiratie op te doen, maar wat een mooie kamers komen er toch voorbij. Echt sommige kunnen wel in een tijdschrift. Lydia ik heb jou kamer gemist. Of heb ik daar overheen gekeken? Baal trouwens wel , we zijn nu druk bezig een huis te zoeken dus kan nog niet starten. Maar heb zo'n zin om een stoere jongenskamer te gaan maken na twee roze meiden kamers
MMM74 Wat leuk, jullie hebben wel een hele klus om wat te doen straks tijdens het verhuizen. Hopelijk vinden jullie nu een leuk huisje snel. Succes!
Klein stukje babykamer .... Hij is nog niet af maar we kunnen er al heerlijk in weg zwijmelen Bekijk bijlage 335339 Best lastig kamertje ook hij past namelijk 3 keer in de kamers van onze dochters en ben nog steeds niet tevreden met hoe het nu staat qua meubels maar andere opties zijn er helaas olk niet...
De kast kan namelijk net open zo... Misschien toch maar opzoek naar een 1 deurskast... Bekijk bijlage 335341
Bedankt voor jullie reacties! @novmama: ziet er al leuk uit, mooie kleurtjes. Wel lastig zo'n klein kamertje. Het is dat wij een inbouwkast hebben, anders was het ook passen en meten geworden. Een 1-deurskast is idd ook nog een optie. Kan het bedje anders niet nog ietsje verschoven worden?
Novmama, ik denk dat je niet blij wordt van die kast zo. Ons kamertje is ook heel klein, maar we lijken net wat meer afstand tussen kast en bedje te hebben. We hebben wel expres en kast gezocht van max 100 cm breed, zodat deze dwars op het bedje paste naast het raam, en langs dezelfde muur. Dan kunnen we nog kiezen. Is het een optie om kast en commode naast elkaar te zetten en het bedje aan de tegenoverliggende muur?
Bedje staat nu ook.verder van de muur dus.de afstand op die foto is korter dan hoe het nu staat maar dan nog baal ik ervan... De kast kan ook niet anders staan bedje ook.niet want dan kan de deur niet meer dicht
Als ik zo snel naar je foto kijk lijkt het bedje wel op de plek van de commode te passen. Kast een kwartslag draaien en dan de commode er strak tegenaan is geen optie?
Als het bedje aan de kant.van de commode komt kan de deur niet dicht en ik zit met de verwarmingsbuisverwarmingsbuis Kan wel alles makkelijk uit.de kast halen dus dat is geen probleem... T staat alleen niet zo mooi