Jullie moeten onderhand denken dat dochterlief de hele dag zo voor de tv zit maar dat is niet zo hoor altijd ff als ik dr haartjes doe en dit is dan ook gelijk het enige geschikte moment voor een outfitfoto, de rest van de dag is ze daar te druk voor! Ze draagt: Romper van primark, Shirtjurk van nijntje v&d Legging van zeeman
Erg lief! Dat soort pakjes pastte mijn meisje ook alleen toen ze net geboren was.. en die waren dan nog steeds aan de ruime kant...
Wat een super gave kleding en mooie kindjes komen er weer voorbij. Ik vind het zo heerlijk om naar al die meidenkledig te kijken haha. Jesse vandaag met een Hema romper, Noppies broek en Feetje shirt.
Ik zal mijn kanjer hier ook eens plaatsen. View attachment 335316 Shirtje en vestje zijn van Zoepa Broekje prenatal Romper zeeman Sokjes bambino
De foto van Vingino shirt en broek En wat lieve foto's! @ Calice: WAUW mooie foto van mooi knulletje!!
Hier vandaag: een oranje/rode broek 3/4 van Persival een t-shirt ook van Persival schoentjes van shoesme ondergoed van Zeeman (minnie mouse)
Ik doe het even met plaatjes van i-net want mn zoontje is even niet aanspreekbaar voor foto's ahah (te druk met spelen) Hij heeft een Shirtje aan van Babyface met een broekje van Feetje denim. Daaronder een hema romper en bambino sokjes.
Wat is Arvid een heerlijk mannetje!! Och... wat een blije snoetje!! Ik ben echt fan... Bovenste foto vandaag. Je ziet het niet heel duidelijk, maar soit . Wel een lekker smoeltje. Vestje H&M, jurkje Bampidano, slabber met peren van de Zeeman, maillot van Bijenkorf. De tweede foto is van een paar dagen terug toen het frisser was. Vestje dat mijn tante maakte, jurkje van bakkaboe en weer de bijenkorf maillot. Zonnebril van Babybanz .
Ik vind de kleren van jouw dochter altijd onwijs leuk! Ben een stille meelezer op dit topic. Heel leuk voor inspiratie en helemaal mijn smaak!