chlamydia stoffen ondekt in het bloed

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door misty33, 1 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. misty33

    misty33 Lid

    14 sep 2012
    98
    0
    6
    verkoopster
    hoensbroek
    Hallo ik heb vandaag de uitslag gekregen van de bloedonderzoek daaruit is gebleken dat er stoffen waren te zien dat ik een keer chlamydia heb gehad. Nu is mijn vraag of er mensen zijn die dat ook hebben gehad en of het nu zo is dat ik nu nooit meer een kindje kan krijgen want dat is nu mijn grootste angst. Hoop dat jullie me er meer over kunnen zeggen want voor mij is dat voor mijn eerste kindje. Groetjes misty
     
  2. poco

    poco Lid

    15 mei 2013
    74
    0
    6
    NULL
    Beilen
    Nooit geweten dat het achteraf nog in je bloed te zien is. Mar waar mak je je precies zorgen om? Is het eerder nooit ontdekt? Of ben je er gewoon voor behandeld? Chlamidia kan zover ik weet alleen als je er al heel lang mee zou lopen vruchtbaarheidsproblemen Kunnen veroorzaken, maar als je bent behandeld zou het niet meer in je lichaam mogen zitten.
     
  3. Mammietammie

    Mammietammie Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.567
    0
    36
    Zuid-Holland
    Niet perse dat je nooit meer een kindje kunt krijgen maar de kans op verklevingen is wel groter, en daarmee de kans om zwanger te worden kleiner.
    Misschien een bijdehante vraag (niet zo bedoeld), maar waarom heb je dit niet aan je arts gevraagd toen je de uitslag kreeg?
     
  4. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
  5. misty33

    misty33 Lid

    14 sep 2012
    98
    0
    6
    verkoopster
    hoensbroek
    Hallo poco
    Nee ik heb het inderdaad nooit geweten dat ik het heb gehad. Maar het waren wel oude stoffen. Groetjes misty
     
  6. misty33

    misty33 Lid

    14 sep 2012
    98
    0
    6
    verkoopster
    hoensbroek
    Hallo mammietammie

    Ik heb er totaal niet bij stil gestaan om dat aan de arts te vragen ik was al verbaasd over de uitslag want ik heb niet met veel man sex gehad dus dacht dat ik dat niet kon hebben. Groetjes misty
     
  7. tr0elaa

    tr0elaa Actief lid

    8 feb 2012
    226
    0
    0
    Ik heb het ook gehad, en heb een gezonde dochter van 5!
    Maar ik heb wel gehoord dat als je er meer als een jaar mee loopt dat je dan minder snel kans hebt om zwanger te raken.. wat er van klopt weet ik ook niet, want ik ben binnen 2 maanden behandeld...
     
  8. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Zou dan ook direct om antibiotica vragen.
    Chalmidya geneest niet uit zichzelf.
     
  9. lamaris

    lamaris Niet meer actief

    Bij mij zijn de antistoffen ook gevonden.
    Ik weet echter wel dat ik het heb gehad, en dat was in 2003. Ik ben toen ook snel behandeld, en ik weet zeker dat het toen ook niet meer terug is gekomen, want ik heb in 2005 een spiraal gehad en daarvoor moet je op Chlamydia worden getest.
    Ik denk dus dat er bij mij geen schade van is gekomen.
    Ik weet nog niet hoe het verder gaat: krijg ik een HSG (hiermee wordt nagegaan of er afwijkingen in de baarmoederholte en of de eileiders doorgankelijk zijn of gaan we voor IVF? Dat hoor ik nog...

    Wat gaat er nu verder met jou gebeuren?
     
  10. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    +1, ik had het ook gevraagd aan de arts
     
  11. misty33

    misty33 Lid

    14 sep 2012
    98
    0
    6
    verkoopster
    hoensbroek
    Hallo lamaris

    Ik hoor dat komende dinsdag pas wat er verder gaat gebeuren ik heb ook geen medicijnen gekregen ik heb gisteren opnieuw moeten bloed prikken en dan wordt ik dinsdag gebeld door de gynaecoloog en dan wordt er een plan besproken wat er verder gaat gebeuren dus nog een weekje wachten. Groetjes
     
  12. Tibo

    Tibo Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.543
    0
    36
    Hey misty,

    Hier hetzelfde verhaal, vandaag te horen gekregen dat er stoffen van chlamydia in bloed zaten, ik moet donderdag komen en dan gaan ze wT op kweek zetten, moet ochtend urine inleveren en er wordt weer bloedgeprikt, wss wordt ik ook doorhestuurd naar gyneacoloog..

    Ik ben al 8 jaar bij mij vriend.. Ik heb geen idee waar dit vandaan komt en hoelang ik er al mee loop.. Voor t zelfde geld al 8 jaar en ben ik straks gewoon echt onvruchtbaar.. Wat vind ik dit eng zeg!

    Iemand ervaring hiermee? Als je er al heel ang mee rond hebt gelopen?
     
  13. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Ik heb een paar jaar geleden ook enkele jaren met chlamydia rondgelopen.. Een 'geweldige' ex van me was tijdens onze relatie vreemd gegaan, waardoor hij mij had besmet. Dit heb ik dus pas veel later te horen gekregen:(

    Maar in ieder geval, in maart heb ik een HSG gehad en mijn eileiders waren mooi doorgankelijk. Dus bij mij heeft de chlamydia geen schade aangericht.

    Mijn gyn gaf aan dat chlamydia heel veel voorkomt, maar verstopte eileiders daarvoor erg weinig voorkomt. Dus je hebt grotere kans dat er niets aan de hand is.
     
  14. Tibo

    Tibo Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.543
    0
    36
    Dank je wel, dat stelt me al wat gerust, heb net samejn met mn vriend ook nog andere verhalen gelezen, voel me alweer wat rustiger. Nu donderdag even afwachten..
     
  15. xiomara113

    xiomara113 Actief lid

    23 mrt 2012
    474
    0
    16
    heb ik idd ook gehoord van de arts. terwijl ik ieder half jaar me heb laten testen op alles. dus was ook wel pissig op me dok. dat dit niet is ontdenkt toen der tijd. zou ook niet weten wanneer ik het gehad zou hebben..... maar ja het is afwachten. maar volgend mij ken je gewoon zwanger nog worden hoor maak ik me niet druk om
     
  16. misty33

    misty33 Lid

    14 sep 2012
    98
    0
    6
    verkoopster
    hoensbroek
    hallo

    wat ik niet snap is dat ze zeggen dat het niet vanzelf over gaat maar ik heb geen actieve chlamydia ze hebben in het bloed gezien dat ik het eens gehad heb maar ik heb dat nooit geweten en ben er dus ook niet voor behandeld. gaat dat dan vanzelf over of kan het omdat ik wel eens antibiotica voor blaasontsteking heb gehad dat daarmee ook de chlamydia weg is gegaan???????? grt misty
     
  17. xiomara113

    xiomara113 Actief lid

    23 mrt 2012
    474
    0
    16

    ik denk idd dat het weg is gegaan door antibiotica van een blaas ontsteking of iets anders waarvoor je antibiotica heb gehad. dat is wat mij het ligischt lijkt. bij mij was het ook nooit actief waarvan ik weet dan
     
  18. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Volgens mij gaat je lichaam op een gegeven moment zelf antistoffen aanmaken, waardoor de bacterie niet meer actief is.
     
  19. Tibo

    Tibo Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.543
    0
    36
    Ik kom net bij ha vandaag, je lichaam kan er inderdaad zelf antistoffen tegen maken.

    Bij mij is er een uitstrijkje gemaakt en urine ingeleverd, over een week de uitslag om te kijken of het een doorgemaakte of actieve versie is. Heb ook een verwijs brief naar de gyneacoloog meegekregen, om te kijken of er verklevingen zijn.

    Verder afwachten..... Onzeker allemaal.
     
  20. lamaris

    lamaris Niet meer actief

    Ik heb de uitslag van het uitstrijkje gehad, negatief voor Chlamydia.
    Ik had ook niet anders verwacht. Hoop dat jullie uitslagen ook goed zijn!!!
     

Deel Deze Pagina