En een curcus is 11 euro per week je kan ook kiezen voor 2 pm de week tegaan toch? Ze hebben nu een zomer abbo 55 euro voor 2 maanden da tis en de curcus en online Daarna kan je altijd kiezen enkel 1 tedoen of geen of alle 2
Dankje zal vanavond is even gaan kijken. een cursus waar bestaat het uit ook meten en wegen ? 1 op 1 of groeps?
Is wegen en in een groep elke week is een ander thema wat je bespreek Of dingen waar je moeite mee heb kunnen bespreekbaar worden
Deed tijdens mijn zwangerschap het suikerdieet omdat ik zwangerschapsdiabetis had. Het betekent weinig suiker en andere koolhydraten, dus weinig aardappel etc. Ontbijt: boterham met hartig beleg Tussendoor: 1 stuk fruit of ontbijtkoek met minder suiker Lunch: 2 boterham met hartig beleg Tussendoor: 1 stuk fruit of cracker Avondeten: 1,5 opscheplepel aardappel/rijst/pasta met veel groente en vlees en geen sausjes uit pakjes. Avondsnack: handje nootjes of bakje yoghurt Het is even wennen, vooral het avondeten, maar het went! Ik was hiervoor gewend heel veel aardappels/rijst te eten. Voor de rest veel water drinken en anders een light sapje (maar ik ben niet van de lightproducten qua zoetstoffen)
Ik heb vaak aan WW gedaan, maar ik ga het nooit meer doen!! ik ben nu 31 en ik begon er al mee vanaf dat ik 15 was.. En waar ik telkens intrapte was doordat ik tegen mezelf telkens zei, de vorige keer viel ik er ook goed mee af, zeg eerlijk hoeveel mensen zeggen dat eigenlijk.. dus werkt het dan wel zo goed??? Je kunt het best een gezonde eetgewoonte aanleren zonder punten te tellen of zonder kcal te tellen.. Als je met ww op 26 punten uitkomt is dit niet echt verantwoordelijk en je laat je lichaam niet echt goed verbranden. En daar bij als je met een dieet bezig bent ben je eigenlijk teveel met eten bezig waardoor je het jezelf erg moeilijk kunt maken en dan juist de kans hebt dat je gaat snacken of dat je weer terug valt in je oude ritme. De allerbeste manier is gewoon zo goed mogelijk normaal te eten, en als je tussendoor honger hebt gewoon brood te pakken, als je hieraan went zul je ook zien dat de trek s'avonds ook veel minder word. Sinds ik een boek van de bieb heb gehaald : WEG MET DE WEEGSCHAAL. Ben ik veel beter op gewicht gebleven dan dat ik met de WW deed. Ik ben nu totaal niet meer met eten bezig, en als ik honger heb eet ik gewoon brood, normaal met de WW had ik altijd zin in zoetigheid en koeken, maar ik heb nu niet eens meer koeken in huis en als ik het in huis heb, dan vergeet ik ze zelfs dat ze er zijn. En zoals ik op zaterdag avond altijd Mijn WW punten ging sparen om lekkere dingen te eten, merk ik nu juist dat ik ze eigenlijk helemaal niet meer nodig heb. En als je bij WW op 26 PP komt te staan, heb je echt weinig ruimte over voor de tussendoortjes. Oke dan neem je fruit, maar daar zitten niet echt genoeg kcal in om je motor te laten branden. dus krijg je eerder weer zin in eten omdat je je bloedsuiker spiegel weer laat dalen.
heb niet alles gelezen maar ik krijg de dietiste gewoon vergoed via de verzekering ff nakijken en zelf voor 10 kg kan een dietiste heel goed zijn je bent namelijk zelf snel geneigd minder te eten terwijl je genoeg binnen moet krijgen om je stofwisseling op gang te houden heel veel succes mij voldoet de dietiste prima
Je aanmelden op een forum voor afvallers? Koop een boek waar je 'favoriete' dieet in staat beschreven... Ik zou vooral geen light producten kopen en kijken of je misschien ergens verborgen slechte dingen eet.. (Je kunt bijv al meer water gaan drinken ipv sapjes en fris )
een light product is niet altijd gezonder.. en cola light zitten weer zoetstoffen in, en zoetstoffen zijn niet goed, wand je lichaam die kan dat niet verwerken in tegen stelling tot echte suiker en ziet het als een gifstof zeg maar..
Je kan via marktplaats een cdrom kopen (of ergens downloaden) met het oude ww programma Dat is met flexipoints, iets anders dan het programma dat ze nu hebben maar je kan er prima mee afvallen. Je moet het dan wel helemaal zelf doen maar er zijn ook wel online forums waar je gemotiveerd kan worden.
Dat is het ook.. ben het helemaal met je eens! Gisteravond de site van ww ff bekeken en ik doe het toch maar niet! Dacht in 1x aan vorig jr dat ik na nooit een poging gedaan te hebben wel in 1x kon stoppen met roken na 14 jr .. Niet omdat ik zou stoppen met de pil maar omdat ik er gewoon helemaal poeppie zat van was sindsdien nooit meer wat aan geraakt en eigenlijk helemaal geen zin meer aan gehad wel aan gedacht maar dat is logisch want je vaste aanwenning is weg. Ben thuis nog bezig met wat meubeltjes aan het opknappen en als ik die klaar heb begin ik maar weer met 2x in de week sporten en dan kan ik me er goed op fucussen Moet m'n tijd een beetje verdelen met een kleintje en werken.
Ja, precies! Het gaat om willen, om de knop omzetten, dat kan je dus, dat heb je al eens bewezen! Je hebt al die koek en snoep en dubbele borden pasta niet nodig, het vet zet zich af op je buik en heupen. Gewoon daar aan denken met iedere hap! En alleen maar gezonde dingen in huis halen, veel water drinken, lekker veel appels en wortels knabbelen en regelmatig blijven eten. Niet te veel af willen vallen ineens, pond per week is prima (da's 26 kilo per jaar!).