Augustus buikjes 2013 Part III !!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door FiefeR, 21 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    10 jul 2011
    3.581
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sorry voor mn typpolio moet nog erg wennen aan mn foon en touchscreen haha
     
  2. ah oke.. dus is niet standaard inwendig onderzoek.

    haha fief leuk he nieuwe telefoon.. maar we snappen je hoor ;)

    wat een komkommer tijd zeg.. niks op tv! bah!
     
  3. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    7 nov 2012
    5.683
    326
    83
    Vrouw
    Horeca medewerker Hotel
    @fief: ik moet enkel in de gaten houden of ik geen symptomen van ziekte van lyme ga krijgen, onderandere rode steeds groter wordende cirkel om de beet. Lyme is namelijk ook overdraagbaar naar ongeboren baby's.

    Ben er trouwens wel over uit hoe ik er aan ben gekomen. Zijn zondag naar veere geweest en hebben toen even in het gras gezeten, dus denk dat dat vieze beest toen z'n kans zag
     
  4. dat zou idd goed kunnen ja nathalja. idd even in de gaten houden..
     
  5. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    10 jul 2011
    3.581
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Nathalja ja dat bedoel ik.. maar hou t maar ff in de gaten

    @Hier ik zit Opsporing Verzocht t re kijken en id n zwangere vrouw hier vlakbij gedtoken in dr buik was 21 weken kindje is overleden vrouw lag in kritieke toestand in t ziekenhuis. .. krijg meteen rillingen over mn lijf en hield gelijk mn kleintje vast. .
     
  6. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    7 nov 2012
    5.683
    326
    83
    Vrouw
    Horeca medewerker Hotel
    Ja stond op internet, had gelijk gegoogled toen ik hem ontdekte
     
  7. ja en even de plek aftekenen met pen. rondje omheen maken zo klein als t is.. dan kan je morgen zien of t is uitgebreid..

    fief dat soort dingen moet je ook helemaal niet kijken :p

    blerggggg de onderburen zijn aan t stoken.. ik weet niet wat.. maar ik verga zowat.. stinken!!!!!!! lijkt wel of de hele hut in de fik staat
     
  8. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Bwegh! Goed het raam dicht houden dan!

    Ik heb maar even een koptelefoon opgezet op de laptop; want ik zit met een Nick & Simon-liedje in mijn hoofd. Dat is zooo absoluut niet mijn genre en daar luister ik normaal gesproken echt nooit naar. Ik háát Nederlandstalige muziek vanuit de grond van mijn hart en vooral die smartlappenzooi. Het is enkel omdat het in de supermarkt of een random winkel wel eens speelt, dat het zich hardnekkig in mijn hoofd heeft ingegraven en ik wil de baby niet confronteren met zulke wanstaltige muziek :D Hij moet wel een beetje smaak krijgen als hij groot wordt!

    En ondertussen zit ik hier half heen en weer bewegend: Rosanneeeee, ik weet dat er heel veel mannen zijn... Liever liever liever liever voor altijd, lalalalalala. *repeat x acht*

    AFSCHUWELIJK ! Red mij! Hormonen :(:(:( Ik zit nog net niet met een aansteker heen en weer te wiegen en Nick & Simon toe te juichen. Ik ben blij dat ik een koptelefoon op heb - op deze manier kan niemand mij in reallife confronteren met zulke muziek ;)
     
  9. You go girl ;)
     
  10. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.834
    0
    36
    Vrouw
    Limburg
    Marzie sterkte.

    Ik heb de laatste paar dagen last van mijn linker lies/bekken. Afgelopen zaterdag zakte ik tot 2x toe door mijn linker heup ofzo. Nu heb ik er alleen last van als ik lang gezeten heb en dan opsta.
     
  11. misschien ook t indalen?

    ik heb t idee dat ik ook pijnlijkere voorweeen krijg..
    heel soms moet ik gewoon zelfs even meepuffen ofzo.. of iig. betrap mezelf erop dat ik puf dan hahaa.
     
  12. Slaap lekker allemaal.. Hoop ik dan maar voor jullie!
     
  13. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.293
    1
    36
    hier helaas niet:(
     
  14. marszie

    marszie Fanatiek lid

    3 dec 2012
    1.018
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook nog geen oog dicht gedaan doet best zeer en heel onrustig
    dit word een hele lange nacht zo zucht
     
  15. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Hier een hele korte nacht gehad - maar wel wat geslapen. :(
     
  16. truebabylove

    truebabylove Actief lid

    5 dec 2012
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    36 weken dansje.

    Vandaag een kut dag mijn meisje wordt g.e.opereerd.
     
  17. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.834
    0
    36
    Vrouw
    Limburg
    Succes tbl met je kleine meisje.

    Ja, denk dat het van het indalen komt. Is af en toe best irritant. Felle steken in mijn lies/bekken.

    Hier ook geen geweldige nacht. Pffff.
     
  18. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.815
    1
    0
    truebabylove; succes en sterkte vandaag.

    hier niet veel online de laatste dagen, heb het druk en rust zo vaak als het kan.
    mn moeder komt over een half uurtje hier en dan gaat ze de hele ochtend poetsen dus super fijn.
    vanmiddag naar de gyn, eerst half uur ctg en dan gesprek en tevens gesprek over de bevalling. maar weer eens kijken of uk gegroeid is al heb ik wederom er een hard hoofd in. ben benieuwd hoe lang ze dit gaan aankijken, kan toch niet zijn dat ze de baby dan gewoon laten zitten? dan zou die al bijna 5 weken achterlopen.... het enigste nut wat ik ervan inzie is dat ze hem laten zitten om de longetjes te laten rijpen. zal ook eens het gewicht vragen van nu.
     
  19. Copani1984

    Copani1984 Actief lid

    1 dec 2012
    330
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ga vanavond alles teruglezen...

    Hier gisteren stiekem getrouwd! :) familie en goede vrienden waren wel op de hoogte, maar verder niemand. Zijn 's ochtends om half 10 -gratis- getrouwd. Korte ceremonie, maar heel leuk gedaan. Daarna heerlijk gaan lunchen. Ik vond t perfect zo! Hebben een erg mooie dag gehad met super weer.
     
  20. Copani1984

    Copani1984 Actief lid

    1 dec 2012
    330
    0
    16
    NULL
    NULL
    Tbl: sterkte vandaag!
     

Deel Deze Pagina