He dat is leuk! En we zijn ook nog net zo oud aan je naam te zien. Wie weet kennen we elkaar in real life...
Gefeliciteerd dames! Vandaag is het een jaar geleden dat ik positief testte, en op 17-3 was ik uitgerekend, ze is een dagje later geboren. Geniet van jullie zwangerschap, voor je t weet zijn ze alweer 4 maanden haha!
zo jullie kleppen veel haha gwendeline ja ik denk dat ik het heel snel ga zeggen ook voor de wintermaanden dan ga ik niet op me fietsje zitten.. blisskarin ik werk met 1 collega op depot en die weet het al omdat ze mij wil helpen ook dan die tijd.. dat ken ik niet van magnesiumtekort..dat je dan spierpijn heb.. marral welkom als ik dat al niet had gezegd haha @ moe zijn hier ook kan gerust heel de dag slapen.. dankje bamjolan zo hier ook wat last van pijn niet veel denk dat me baarmoeder aan het uitrekken is haha als ik me buik beetje in hou zie je echt al een bobbeltje.. ik denk ook dat ik het a.s. week ga vertellen aan de baas dan maar vroeg maar dan weten ze als ik ziek thuis ben dat het daar door kom en kunnen ze alvast wat aangepast werk zoeken..
Hmm net nog even zitten kijken naar magnesiumtekort, maar dat kan ik me niet voorstellen. Zit erg veel in groene groente en noten. Ik ben vegetarisch en eet daarom juist veel groene groente en noten....
Ik kan me hier ook aansluiten!!! Joepie!! Gisteren al een duidelijke test en vanmorgen nog een digitale van cb gedaan en hartstikke zwanger... Heb al hele week eigenlijk last van mijn borsten en steken onderin buik, had ik bij mijn dochter ook! Voor zover ik het nu heb kunnen berekenen zal ik rond 13-3-2014 uitgeteld zijn!!!
nova welkom en gefeliciteerd zo ik zit hier te eten joh en ik loop om de half uur naar de wc joepie!!
Gefeliciteerd en welkom Kirsten, Marral en Nova!! Vraagje: Hebben we iets van een lijst ofzo? Dat kan wel handig en leuk zijn om bij te houden. Verder ben ik echt supermoe hier en ook drukke dagen op het werk gehad. Het is me ook echt af te zien, want zelfs de buurvrouw viel het op . MvM belde vandaag ook om een afspraak te maken en ze komen de 16e langs. Ik ben erg benieuwd! Vorige zwangerschappen niet mee gedaan omdat ik vanaf week 4 al moest overgeven zodra ik een wc rook. Nu is dat minder en ik wil toch wel erg geaag bijdragen. En ik hoop dan ook op een mooie knaltest de 16e. @ kwaaltjes: Hier vooral pijnlijke borsten, lichte misselijkheid, zeurderige onderbuik en vooral heel heel heel erg moe. Ik zou zo wel een paar dagen willen slapen! @ verloskundige/bevalling: Ik heb nog niet gebeld, want we zijn er nog niet uit waar we voor kiezen. We zijn net verhuisd en ik twijfel heel erg of ik niet toch gewoon mijn oude verloskundige moet kiezen en net wat verder moet reizen. Maar een andere hier komt weer aan huis... Best lastig! Verder wil ik wel graag poliklinisch bevallen. Vorige twee keer ook gedaan en dat vond ik superfijn. Wel veel keizersnedes hier ja, heb ik tot nu toe geen ervaring mee. @ plaats: Ik woon in het midden van het land in provincie Utrecht. Supergoed dat alle rokers hier stoppen! Erg goed! @ vertellen: Hier waarschijnlijk de familie na de eerste echo of als het niet goed blijkt te gaan (steun vind ik wel zo fijn). Werk en de rest van de wereld vertellen we het na de termijnecho met twaalf weken. Zo weer iets bij denk ik, er wordt lekker veel gekletst! Hopelijk heb ik de volgende keer meer tijd om echt persoonlijk te reageren.
xnonnie geen lijst volgens mij ik ken dat niet geef ik toe haha mijn kwaaltje nu is veel drinken en veel naar de wc om te plassen kan beter op de wc gaan zitten met de ipad haha
Nova: Gefeliciteerd!! Xnonnie: Wat goed dat je mee doet met mvm!! Ga ik uiteraard ook doen! Mede daardoor ben ik namelijk zwanger geworden! Wow, ben in 4 dagen tijd 2,5e kg afgevallen! Alleen maar doordat ik geen trek meer heb in zoetigheid. Verder eet ik normaal/gezond. Dus best fijn! haha Oh ja, vraagje: wanneer moet je een verloskundige bellen? Ik ben namelijk via het ziekenhuis zwanger geworden en moest dan eigenlijk bellen zodra ik zwanger zou zijn. Ik dacht, wacht tot na die echo met een vk bellen. Maar de afdeling fertiliteit is dicht tot begin augustus. Ik kan wel de afdeling gynaecologie bellen, maar dat is voor spoedgevallen. Dus is het na 8,5e wk nog vroeg genoeg om een vk te bellen of kan ik beter al eerder bellen?
Nou kben eindelijk gerust gesteld digitest gedaan en ...ja zwanger!!! Hihi mijn man denkt dat ik gek ben, hij zei dat wist ik al lang. Marral, kan je niet helpen geen verstand van. Hier ook veel naar de wc. En een lijst is wel leuk....iemand zin /tijd om hem te maken?
~Bevallingslijst~ 1 Maart Baukje85, 27 jaar, 2e kindje Noor88, 24 jaar, 2e kindje Zonnebloem22, 30jaar, 1e kindje Saartje5, 31 jaar, 1e kindje Juni2013, 28 jaar, 1e kindje Oxbow, ??, vijfde kindje Kirstenx, ??, eerste kindje 2 Maart Amaroen, 24 jaar, 1e kindje 3 Maart TJ82, 31 jaar, 2e kindje 4 Maart Katrientje, ?? jaar, ?? kindje, 5 Maart 6 Maart Blisskarin, ??, 2e kindje 7 Maart Wendy27, 29 jaar, 1e kindje 8 Maart JoCo82, 31 jaar, 1e kindje Suuzie, ??, ?? 9 Maart Lucindalice, 31 jaar, 3e kindje 10 Maart Gewendeline, ??, 1e kindje 11 Maart Priscilla1987, 25 jaar, 1e zwangerschap 12 Maart FrummelK, ??, 2e kindje Xonnie, ??, derde kindje 13 Maart Nova, ??, 2e kindje 14 Maart Purified, ??, 2e kindje 15 Maart Marral, ??, eerste kindje 16 Maart Blike1987, 25 jaar, 2e kindje 17 Maart ~Afspraken~ 10-07 Amaroen Echo 12-07 Saartje5 Controle echo gyn 15-07 Noor88 Echo 16-07 Noor88 Intake VK 16-07 Zonnebloem22 Intake VK + Echo 17-07 TJ82 Gyn 25-07 Saartje5 Intake VK + Echo 06-08 Baukje Intake VK + Termijnecho 24-07 Priscilla eerste echo en intake
@blike1987 Toppie meid. Bij mij kleine aanpassing. Er zit een e tussen de g en de w die moet eruit. En je mag ook gwen zeggen . Me leeftijd is 33 en mijn eerste afspraak is 30 juli. Wordt een echo @marral Je moet de vk nu al bellen dan maken ze waarschijnlijk een afspraak voor je voor de vakantie. Hebben ze bij mij ook gedaan.
Mijn uitgerekende datum is 8 maart, vrijdag word ik 32 en dit is mijn 2e kindje, dus ik wil graag op de lijst.