Wij gaan de 2e week van September een weekje naar Kefalonia ik kan niet wachten !!! Word de eerste keer met kind, dus ben benieuwd.
Wij zijn in juni 10 dagen naar Kos geweest. En gisteren heb ik nog voor 10 dagen geboekt in augustus op Camping de Paal.
Yep, een Ionisch eiland tussen Griekenland (vasteland en Peloponessos) en Italie... ik kan niet wachten. Ik ben volgens anderen een echte Griekofiel... we gaan eigenlijk alleen maar daarheen
Wij gaan 2 weken kamperen in Zuid Limburg... Gulpen. Eerste keer met kind. Vorig jaar oktober zijn we naar Icmeler Turkije geweest. Ging erg goed, ook de reis (pfff wat langggg) maar vond de reis te vermoeiend voor ons (om zoonlief bijna 12 uur lang te vermaken)