zoontje wordt 3. We willen hem graag een fietsje geven voor zijn verjaardag. We hebben een klein gangetje beneden, ook dat speelt een rol. Hij is voor buiten bedoeld. Wat voor fietsje raden jullie ons aan? een groot loopfietsje? driewieler? misschien met plaatje?
als hij 3 word zou ik sowiso geen driewieler meer doen. Voor onze zoon van 3 heb ik tijdje terug een 14inch fiets gekocht, dit model Popal :: Popal Bike 2 Fly. Ik zou zeggen: ga eens naar een fietsenwinkel en kijk wat hij kan qua maat etc
idd, driewieler zou ik niet doen. Gewoon een fietsje met zijwieltjes, alhoewel een loopfiets ook nog leuk is hoor. Ik heb toen voor 20 euro een fiets met zijwieltjes op marktplaats gekocht en de loopfiets hebben wij van Puky.
Onze dochter (nog geen drie) heeft een gewone fiets met zijwieltjes, ze doet er meer mee dan met haar loopfiets.. Fietsje hebben we gekregen van schoonzus en mijn vader heeft t helemaal opgeknapt. (Is een batavus fietsje)
Hmm buurjongetje rijdt er nog graag op.. Die is nu net 4 geworden. Als je geld over hebt heb je toch ook van die houten loopfietsjes die je steeds groter kunt maken?
Ik zou geen loopfiets meer kopen mijn dochter kreeg er een voor haar eerste verjaardag en ze is nou vier en gebruikt hem nog wel maar met drie jaar zou ik voor een kleine 16 inch gaan. Mijn dochter was 94 cm toen ze er zonder zeiwielen mee kon fietsen.
Maar de loopfiets van de dochter van Stampertje zal geen 2 wieler zijn,als ze die met 1jr kreeg. Hier rijdt dochter nog steeds op haar puky xl racer en ook d`r vriendjes van 5 en bijna 7 rijden er graag mee. Voordeel van een loopfiets is ook dat ze snel zonder zijwielen kunnen fietsen mits ze een gemiddeld/groter dan gemiddeld zijn. Dochter wilde het ook graag met 3,5 en qua evenwicht kon ze het wel, maar afstappen was geen succes aangezien ze totaal niet bij de grond kon. Met 4j2mnd kon ze met d`r voeten bij de grond en dus los fietsen. Maar mijn 2-jarige heeft de oude fiets van zijn zus ontdekt en is daar nu helemaal dol op. Met zijwielen omdat hij dus ook zo`n mini is. Hij heeft ook een loopfiets, maar de zijwielenfiets is het nu helemaal.
Ja het is er wel een met twee wielen hoor hij was toen te groot ze kon erop toen ze twee was en nou past ze er nog maar net op.
aha ze had een fiets op de groei gekregen ! Vond het wel heel knap als een 1-jarige dat al zou kunnen op een 2-wieler. De mijne in elk geval nooit qua lengte . Maar ook qua loopfietsen heb je verschillende maten. Zoon reed eerst op het model vanaf 85 cm en nu op het 2de model vanaf 90 cm en dan heb je ook nog het model vanaf 95 cm. En op het laatste model past dochter nog makkelijk met haar 1.07 en vriendje ook en die is een heel stuk langer.
Eens! Een loopfiets helpt erg bij het leren evenwicht houden en vergemakkelijkt dus leren fietsen. Waar ik op zou letten: Loopfiets: in hoogte verstelbaar zadel. Wij hadden een houten model, waar je het zadel maar in 2 standen kon zetten. Niet handig. Toen dochter een keer het stuur los in haar handen had, hebben we een puky gekocht. Ideaal! Fietsje met zijwieltjes: eerst leren ze met zijwielen het principe dat van het trappen. Als ze vervolgens leren fietsen zonder zijwielen is het heel fijn als het een laag fietsje is, waarmee ze met hun voeten bij de grond kunnen. Dit vergroot hun zekerheid op de fiets en het helpt bij het leren op- en afstappen. Toen dochter een maand of 3 echt kon fietsen hebben we een grotere fiets gekocht.
We hebben beneden een smal gangetje waar de bugaboo net kan staan en we er nog net langs kunnen lopen.. Zo'n fiets met zijwieltjes is vrij breed toch? Zo'n pucky, is dat merk van een loopfiets?
fiets met zijwieltjes is breder dan een loopfiets, je breekt je nek over de wieltjes. Puky is inderdaad een merk van een loopfiets (hele fijne loopfiets) (volgens mij had toysxl nu een actie ermeee). Maar je hebt ook andere merken hoor, maar zou inderdaad kijken naar hoe hoog je hem kunt zetten en nar de stevigheid.
Dan zou ik gaan voor een loopfiets. Puky is een merk idd. Buurjongen fietste op zijn 3e verjaardag zo weg op een fietsje zonder zijwielen, maar dat is toch een grote uitzondering. De meeste kinderen oefenen eerst met zijwieltjes. Als je meteen zonder wil proberen, dan zou ik een jaar wachten en eerst laten oefenen op de loopfiets. Fietsen met zijwieltjes deed ze hier vooral in de tuin. Dat schiet niet echt op (qua tempo en qua ongelijke weg dat ze niet meer vooruit komen). Maar op de loopfiets kon ik goed met haar op stap. Kleine broer in de kinderwagen en met de loopfiets kon zij hele afstanden 'fietsen'. Met gewoon lopen, schoot het minder op en was ze sneller moe. En als ze niet meer wilde, hing ik de Puky aan de kinderwagen.
Klinkt bekend: doe ik inderdaad ook als ze niet meer willen loopfietsen. En dat lukt niet met een gewone fiets met zijwieltjes
De puky dus... Zie 2+ staan en 3+. Zoon wordt in sept pas 3. Wil m misschien via mp kopen.. Welke moet ik dan hebben of eerst gaan passen in fiets winkel?
mijn dochter had deze met 2 jr en daar past mijn zoon ook goed op: Loopfietsen - PUKY Kinderfahrzeuge En deze heb ik voor de oppaskinderen erbij gekocht: Loopfietsen - PUKY Kinderfahrzeuge Want de oppaskinderen van >95 cm zaten daar niet heel fijn meer op. En zoon kan hier inmiddels ook op en heeft deze liever (hij is 87 cm) Deze heeft dochter: Loopfietsen - PUKY Kinderfahrzeuge Maar daar passen de oppaskinderen van iets langer dan 95 cm niet goed op. Is echt te groot voor ze. Denk dat je de 2de moet hebben.