wanneer starten prikken met iui

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Sanyi, 28 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Hoi meiden,

    Hier was ik weer met een vraagje. Ik ben net ongi geworden zoals ik verwacht had. Meteen het ziekenhuis gebeld aangezien wij gaan starten met iui.
    Mii is verteld dat je op dag 3 zal moeten starten met prikken op dag 3. Omdat ze op zondag geen echo's doen en geen prikles geven, kon dag 4 ook. Nu krijg ik alleen een afspraak op dinsdag en dus cd 5 en zal nu dan ook starten met prikken.
    Nu zeggen ze dat dat niet te laat is. Ik vind het alleen wel apart dat eerst gezegd wordt dag 3of4 en dat wordt nu dag 5.
    Dit maakt me onzeker. Op welke dag starten jullie met prikken?

    Thanks!
    X
     
  2. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Hoi! Spannend allemaal hè? Afgelopen ronde hebben wij de eerste IUI gehad, en toen ben ik idd gestart met puregon op dag 3. Helaas vandaag ongesteld geworden en heb vanmiddag ook gebeld en maandag mag ik weer langskomen voor een uitgangsecho, dus deze keer dag 4. Op mijn infofolder vh ziekenhuis staat dat de uitgangsecho plaatsvindt op dag 3/4/5, dus het zal echt wel goed zijn hoor meid! Niet te druk maken.

    Ik wil je heel veel succes toewensen en hoop dat voor je dat het snel raak mag zijn!
     
  3. laney

    laney Actief lid

    2 okt 2009
    335
    72
    28
    Mij werd verteld door de gyn dat het 3-5 dagen na je ongi moet. Maakt niet uit welke.
     
  4. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Ja heeeel spannend! Balen dat de eerste niet gelukt is. Hopelijk de 2e poging raak!
    Dank je voor je antwoord, het is ff wennen weer dat ik me weer op onbekend terein begeef.
     
  5. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Dank je!
     
  6. Lentekriebel

    Lentekriebel Fanatiek lid

    11 sep 2011
    1.384
    0
    0
    Ik moest ook altijd binnen 3-5 dagen na menstruatie starten met prikken.
    Jouw handtekening zegt dat er endometriose bij je is geconstateerd, waarom dan IUI?? Ik dacht dat je dan standaard een IVF/ICSI-indicatie kreeg.
     
  7. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Hoi, omdat het een milde vorm is. In mijn info boekje stond dat iui geschikt is oa voor stellen met een milde vorm. Het zit niet op mijn eierstokken, maar mijn blaas is aan mijn baarmoeder verkleefd en het zit op mijn darmen en op nog een plekje, maar weet niet meer waar. Vandaar dat ik eerst iui krijg, maar zr hadden wel gezegd dat ze er niet te lang mee doorgaan.
    Ik voel me er goed bij, ben blij dat we nu aan de slag gaan.
    Jij super gefeliciteerd met je zwangerschap! Bijzonder.
     
  8. Schattig

    Schattig Actief lid

    20 jun 2013
    404
    1
    18
    Verpleegkundige
    Ik ben op dag 3 begonnen met puregon.
    Afgelopen vrijdag mijn eerste fm echo gehad. Er waren 3 eitjes goed aan het groeien. Morgen weer een fm echo en dan ws dinsdag of woensdag mijn eerste iui behandeling.
     
  9. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38

    Spannend!!!!!!!!
    Ik moet morgen mijn eerste prik zetten.
     
  10. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Oh zeker spannend! Ik zag er zo tegenop, maar het viel me echt 100% mee! Helaas heb ik slecht nieuws...had vandaag uitgangsecho maar er zat een cyste van 3 cm in mijn eierstok, dus deze ronde geen stimulatie en geen IUI! Baal gigantisch! Het kon nog mooi voor we op vakantie gaan, maar helaas dus nu 2 cyclussen verder ivm onze vakantie. Heb even flink gehuild thuis, heb geen hoop meer op een spontane zwangerschap!
     
  11. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Ah nee dat is balen! Wij gaan pas in het najaar op vakantie en dat vind ik nu wel heel fijn nu we zijn gestart.
    Ik kan me heel goed voorstellen dat je de hoop op een spontane zwangerschap hebt opgegeven. Ik duim voor je dat het toch gebeurt! Knuf.
     
  12. Schattig

    Schattig Actief lid

    20 jun 2013
    404
    1
    18
    Verpleegkundige
    Nikki23, das balen, ik snap je verdriet.
    Ik had gisteren mijn fm-echo en helaas gaat mijn eerste IUI niet door ivm overstimulatie.
    Ik ben ook erg verdrietig hier van.

    Sterkte
     
  13. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Dat is klote! Ik kan me voorstellen dat je verdrietig bent. Dikke knuffel!

    Ik heb net mijn eerste echo gehad en had fm van 12mm en eentje van 7mm. Geen cystes. Heb net mijn eerste prik gezet en ik vond het helemaal niets voorstellen.
    Ik hoop niet dat ik overstimulatie krijg.
     
  14. Schattig

    Schattig Actief lid

    20 jun 2013
    404
    1
    18
    Verpleegkundige
    Sanyi, Bedankt voor je knuffel!!!

    Hoe is het met je? Heb je geen overstimulatie?
    Heel veel succes gewenst.
     
  15. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Dank je! Ik heb maandag weer een echo.
    Ik ben morgen voor iets anders in het ziekenhuis en loop voor de zekerheid ff langs de poli. Ben sinds dinsdag 0, 7kg aangekomen en dat vind ik nogal veel aangezien ik op dieet ben. Ik had gelezen dat je bij overstimulatie veel kan aankomen. Heb verder geen buikpijn, alleen lichte krampjes af en toe.
     
  16. Schattig

    Schattig Actief lid

    20 jun 2013
    404
    1
    18
    Verpleegkundige
    0,7kilo aangekomen, dat is wel veel.
    Hoe was het in het ziekenhuis?
     
  17. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Stond vanmorgen op de weegschaal en woog vandaag 1,3kg lichter. Moest gisteravond ongelooflijk veel plassen dus denk dat ik heel veel vocht heb vastgehouden. Was helemaal happy! Ben nu niet langs geweest.
     
  18. Schattig

    Schattig Actief lid

    20 jun 2013
    404
    1
    18
    Verpleegkundige
    Succes morgen in het ziekenhuis, ik ben benieuwd.
     
  19. Sanyi

    Sanyi Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    1.042
    3
    38
    Dank je! Poeh wat maakt die iui me onzeker. Merkte aan mijn lichaam dat er van alles gaande is, dus vanmiddag ovu test gedaan om 13.00 en die was positief. Ik ben nu zo bang dat alles te laat is. Heb om 9.25 de echo. Bij mij in het ziekenhuis moet je om 23.30 of 00.30 de pregnyl spuiten en dan heb je 38 uur daarna de inseminatie.
    Dat zou betekenen dat ik 36 u na mijn positieve ovu test pas de pregnyl moet spuiten.l lijkt mij erg laat. Pfff vind het erg lastig om de regie uit handen te geven.
     
  20. Patricia00

    21 mrt 2013
    61
    0
    6
    dierenwinkel
    twente
    Hallo iedereen,

    Zal ik me even voorstellen, ik ben Patricia en ben 27 jaar en mijn man is 32 jaar. Vandaag ben ik weer ong geworden en we gaan nu ronde 24 in. Ik moet 24 juli na de fertiliteits kliniek toe oefenen met spuiten en vind het best wel eng:(!! Hoe hebben jullie het ervaren dan het spuiten?? Was het pijnlijk? Last van de hormonen gehad?

    Ik vind het fijn dat ik hier op deze forum kan praten erover bij mij in de familie en vrienden groep zijn ze allemaal rond de 6 maand zwanger geraakt en je krijgt alleen maar antwoorden van komt wel goed en denk er niet te veel over na doe niet gelijk een test en ik heb geen zin in dat soort antwoorden.

    Liefs Patricia
     

Deel Deze Pagina