Ik teken mee! Wij lopen ook tegen de problemen aan, heel verhaal heb er hier wel eens een topic over geopend.
Getekend. Was eigenlijk gaan kijken om niet te tekenen. Maar dit gaat over mensen die al toestemming hebben. Daarom heb ik wel getekend. Voor een nieuwe generaal pardon zou ik niet tekenen.
Inderdaad ze hebben al toestemming, maar sommige mensen kan het niks ballen en willen even laten weten dat ze alsnog niet welkom zijn.
Precies. De gene die niet willen tekenen weten denk duidelijk niet wat het betekend ik teken dus wel.
Precies ze weten niet wat het inhoud. Mijn man die gewoon gestudeerd heeft, netjes werkt en belasting betaald word het gewoon ontzettend moeilijk gemaakt om Nederlander te worden.
Een vriendin van mij kan niet trouwen met haar Afghaanse vriend omdat hij geen geboortewijs heeft. Daar is ook niet meer aan te komen. Dus ook geen Nederlanderschap. Heel zuur! Ik heb ook getekend.