Pff, hier baal-dagje.. Niks wil lukken en ik heb soort van spierpijn door mijn hele lijf. Stram dus.. Net al even hete douche genomen. Nu weer MEGA honger..
Ik zie het hahaha oeps!! Komt omdat ik op m'n telefoon zat te kijken zal m ff verwijderen! Edit: ow verwijderen kan niet meer.. Lees er dan maar overheen
welkom trg knvs blij dat je al beter bent. veel plezier met het klussen. Hopelijk is het een dikke duim deze maand oei ano klinkt als een baaldagje. rust maar goed uit hoor @ lovare blij te horen dat de pijn aan het beteren is hopelijk kun je snel weer goed slapen.
@knvs wat goed dat je nog steeds gestopt met roken bent. Hier een half jaar rook vrij vond het eerst heel moeilijk. Weet wat je door maakt erg knap!
@cupcake, nee geen idee? @ano, vervelend zo'n baaldagje, maar het weer is er ook wel naar vandaag. Ik heb vandaag daadwerkelijk wat vasts op . Met veel pijn en moeite, voornamelijk pijn... Ik hoop zo dat ik vannacht wat meer rust krijg en niet steeds wakker schrik van de pijn... Vannacht in ieder geval geen uitvlucht tot afkoeling op het balkon met dit koude weer.
Welkom dames!! @ano jaa ik heb dat ook dan weer in me schouders en dan weer in me benen pfff Volgende week 1e echo hopen dat we al wat kunnen zien hihi Gisterr heeft mijn vriend een last minute geboekt naar turkije dua volgende week zaterdag zit ik heerlijk in het warme turkije zo zin in!!
knvs goed hoor hier 7 maanden rookvrij, in het begin heel moeilijk gehad en nu af en toe nog een moment dat ik er zin in heb. volhouden waaauw leuk zeg lovare blij dat je eens iets vast binnen hebt,hopelijk slaap je goed vanacht. jess wat leuk zeg! veel plezier en geniet ervan hoor juiij hier ml kunnen overtuigen om een klein 'huwelijksreisje' te doen. Alli als hij een paar dagen vrij krijgt van zijn werk fingers crossed we zouden dan naar een b&b gaan voor 4 dagen in frankrijk.hopelijk lukt het heb er nu al zin in ondertussen nog een weekendje boeken voor in oktober naar londen te gaan met nog een koppel leuk leuk verlang al hoor
CC, hopen dat die laatste clomid aanslaat. Hij zegt idd maar een maand, maar je wacht er al zo lang op, dan is een maand dus best lang.. snap je gevoel wel. Waarom duurt zo'n cyclus ook zo lang hé? Hopen dat deze dan aanslaat, dan ben je alles weer vergeten, écht gun het je zo. Iedereen trouwens.. Een knuffel voor iedereen bij wie het maar niet wil.. Lovare; Fijn dat de pijn wat beter word en lekker hé, normaal eten en drinken, gewoon jezelf zijn. (Hoe staat het met je bam-plannen?) KNVS, Gelukkig voor jou de goede kant ook op! Turkije, wat zou ik er graag ook tussenuit willen zeg.. Mijn vriend heeft 4 hechtingen in zijn hoofd. Niet te genieten nu! Hij was eergister dus om half 10 thuis en gisternacht om 1 uur en nu thuis, wow.. dan is ie moe en ik krijg het dan alle frustraties over me heen.. Nou, dat moet je dus NIET bij een zwangere vrouw doen, dus dik ruzie hier. Ik heb 2 dagen hier alles moeten doen en tjeez, valt niet mee. Ik ben een beter mens als ik werk, daar krijg ik energie van en dit valt me víes tegen! Vriend is naar buiten en ik zit hier even potje te janken om alles.. we slapen al een tijdje op de overloop boven en dan moet je dus elke avond alles klaar leggen enzo, het éven op bed liggen of gaan kan dus niet. Dan ís hij thuis, moe.. snap ik, maar ik ook en ik ga ook gewoon door. Zou heel graag even twee dagen bijvoorbeeld geen kiddo willen. Dagje binnen en buiten alles opruimen.. dagje paarden en lekker buiten bezig op mijn eigen tempo.. ik word constant geremd met een kindje natuurlijk. Daarom wil ik ook graag aan het werk. Kind word dan verzorgt en ik kan éven in de volwassenenwereld aan de slag..
Ook een dikke knuffel voor jou meid! Hoe komen de hechtingen bij je vriend? Pff lijkt me ook vervelend om niet in je eigen bed te kunnen slapen, zeker als je zwanger bent! Bedankt voor je lieve reactie.. Een maand duurt inderdaad best lang als je zoveel moet wachten.. Het is niet: de ene week werkt Clomid niet, laten we het de volgende week maar verhogen. Was het maar zo! Ik hou ook mezelf maar steeds voor dat ik dit allemaal vergeten ben wanneer ik zwanger ben.. Het komt goed!
Wat goed knvs! Dan proef je nu vast je eten enzo ook beter! Xeniatje, zou wel lekker zijn, nog even paar daagjes weg. Hoop dat het lukt! Wat is de trouwdatum ook alweer? Jess, even er tussenuit! Geniet er lekker van! Ano, kom de kleine maar brengen hoor! nee zonder gekheid, kan me voorstellen dat het zo geen ideale situatie is. Gauw weer goedmaken met je mannetje hoor! Hier zulke fijne kleine schopjes. Hoop ook zo dat iedereen dat snel (weer) mag ervaren!! Mijn buik zakt nu ook niet meer weg als ik op mijn rug lig. Heb een meloen in mijn buik. Vrijdag weer naar vk, me moeder gaat mee. Manlief miet werken en alleen gaan is ook zo ongezellig. Slaap lekker!!
Lilly ik denk dat je lovare en mij door elkaar haalt hihi. Ik kon gewoon eten kon niet lopen na de laparoscopie Maar wauw ook al over de 20weken! Wat leuk dat je schopjes voelt.. ik wil ook voelen hihi Naar je zin gehad in Kroatië? Liefs
Little en xenia ja het is best moeilijk vooral na een drukke dag of juist wanneer je niks doet. Maar heb mezelf voor genomen om dat gevoel gewoon uit te zitten! Jess lekker zeg! Geniet ervan. Wij wilden deze maand ook een last minute boeken maar vriendlief heeft een nieuwe auto gekocht, veel werk aangenomen dus denk dat het er niet meer inzit helaas Ano ik lees altijd met verbazing wat je allemaal nog doet. Paarden, huis, kidd, zwanger en een man die veel werkt! Respect heb ik ervoor jeetje! Balen van die hechtingen. Hier thuis manlief echt kleinzerig hahaa
We hebben het alweer goed gemaakt. Hij snapt mijn frustraties ook wel. Mijn 'ik wil een gewone slaapkamer' is niet zo'n wonderbaarlijke wens lijkt mij. Lamp in de slaapkamer enzo. Ik zei ook dat is in Nederland niet heel bijzonder hoor, een lamp die aan gaat als je op de knop drukt (moet nu de stekker in het stopcontact doen). Ja, vooral nu ik zwanger ben. Mijn meisje gaat soms nog wel eens even een uurtje op bed. Wat zou het fijn zijn als ik dan niet in de kreukels op de bank moet liggen maar ook even op bed kon. Half uurtje liggen maakt soms zo'n verschil. Maar deze week gaat hij aan de slag en dit weekend was het dan zover wel klaar voor gaatjes stoppen en sausen. Dat is in 4 dagen klaar. 2x gaatjes. 2x verven. Dan eind volgende week vloerbedekking er in en bed er in. Volgend weekend heb ik een slaapkamer! Die hechtingen, hij had een spooky enge bult op zijn hoofd, ter grote an een halve knikker. Dus je weet maar nooit, zat er al een half jaar, maar die heeft hij weg laten halen. Bleek gelukkig onschuldig. Verstopte talgklier.. maar goed ik zei is het wel wat, het is nu nog klein. Maar ik ben weer happy. Soms komt dan alles boven drijven hé?
Goed dat het is goed gemaakt! Beter alles boven drijven dan dat je alles voor je houd. Liefs ♡♥
Hej Dames, Ik leef nog hoor haha.. Ik moet weer even wennen aan het werken en het vroege opstaan. Ben ook behoorlijk moe dus geen puf om achter de laptop te gaan zitten.. 't is op het werk lekker druk..lang leve de slechtgeplande zomer waardoor er superveel diensten open staan en de clienten daar onder lijden.. Cupcake balen meid! Hopelijk mag de 150clomid jou meer geluk gaan brengen! Knvs fijn dat je je beter voelt en je lekker aan de klus kan! Jeej lovare: vast voedsel..hihi
Rust maar lekker uit hoor is belangrijk Heb je het trouwens al aan iemand verteld? Hoe voel jij je verder? Kwaaltjes of niet...
Nee hoor knvs, bedoelde echt jou...stoppen met roken heeft als het goed is ook dat effect Kroatie was heerlijk! Helemaal vakantie gehad. Was zelfs mijn ww van computersysteem op werk vergeten ctrl+alt+del Wat jammer dat je mannetje geen tijd meer heeft voor een korte vakantie! Hoop dat jij het ook snel mag ervaren meid. Het heeft nu lang genoeg geduurd! Dikke knuffel!!
LILLY haha je bedoelde het roken Heb niet echt meer trek als voorheen, wie weet komt dat nog. Hoor het al je hebt heerlijk genoten in kroatie, groot gelijk! Ja probeer zelf ook positief te blijven ben wel heel blij dat er geen endometriose zit, want dat plaatje klopte gewoon kwa klachten. Ik denk dat SUUSD maar een hartig woordje moet spreken met mijn eitjes haha LOV nog met de arts gesproken vandaag? Ik ga vanavond naar het bos met manlief en mijn vriendin en haar vriend en hun, onze honden... Net een kadotje gehad van manlief Pastry(schoenen) ben ik namelijk erg verslaafd aan heb een hele verzameling