Mamsie, wat leuk even wat van je te horen. En goed om te zien dat je nog steeds zwanger bent! Op naar een goede 20-weken echo! Ik lees dat het bij veel van jullie al rommelt en dat jullie op korte termijn toch wel bevallingen verwachten? Spannend hoor! Behalve indalingspijntjes voel ik helemaal niets. Het is dat die van mij eerder gehaald zal worden, maar anders zou ik volgens mij ver de 40 weken over gaan... Maar officieel is Mams de volgende toch?
Hier nog nergens last van. Behalve als ik teveel doe, dan voel ik mn buik trekken. Maar verder geen voorweeen of harde buiken of iets in die trant. Vandaag bij de gynaecoloog geweest, en ze verwacht ook niet dat ik eerder spontaan ga bevallen dan de datum van de geplande keizersnee. Juist omdat alles nog rustig is bij mij. Was weer heel positief vandaag. CTG, doppler en groeiecho goed. Ons meisje lijkt zelfs een groeispurt gehad te hebben! Maar de echoscopiste zei wel dat het rond deze termijn heel moeilijk te meten is, dus ik verwacht niet dat de baby ineens op de middenlijn zit. Maar gaat wel heel goed dus Zoals het er nu naar uitziet hoeft ze niet eens in de couveuse bij de geboorte, want heeft ze gewoon een mooi gewicht.
Alice april ik zie je hier een paar keer per dag voorbijkomen waarom kom je niet gezellig meekletsen hoe gaatbhet met jou zwangerschap en de laatste loodjes?
Hier gaat het goed hoor. Inderdaad volgende week alweer 20 weken. Gaat echt snel hoor. Soms ook wel raar omdat ik anders net als jullie bijna uitgerekend zou zijn. Ach, voor we het weten is het Sinterklaas, genieten jullie van je kleine en lig ik te puffen
Lieve dames , de laatste loodjes zijn begonnen voor hoop wil jullie allemaal succes ermee wensen ik denk aan jullie hoor @ Marzie gefeliciteerd met Jayson!! hoop dat het goed met hem gaat. Voor iedereen die het zwaar of moeilijk heeft op wat voor manier ook een dikke knuffel x
Ja wel de eerste ma miss beval ik wel als laatste Haha! Ik denk dat tie denk ik laat ze ma op me wachten.
Hoi hoi, Hier voor het eerst echt slecht geslapen. Ben zeker de halve nacht wakker geweest. Ik had erge buikipijn en hoge rugpijn. Mijn buik bleef hard, maar geen harde buiken. Andere keren begonnen voorweeen ook rond de 37 weken. Maar dit was het nog net niet. Zo gaat ons bed op klossen, ben vannacht 37w. Geboorte kaartje binnen. Wij zitten wel ruim boven de 100. Familie, vrienden. Collega's hebben wij niet heel uitgebreid gedaan, maar toch kom je al snel aan veel.
Micloveally: wat lief van je! Hoe gaat het met jou? Ben benieuwd wanneer de volgende is. Ik ben helemaal kapot. Mijn man is vanavond weg en heeft morgen 4 afspraken staan. Dus dan ben ik alleen met mijn zoon. Morgenochtend weer een ctg. Net naar zh geweest voor ctg omdat ik kleine hele dag nog niet had voelen bewegen. Voelt zo niet goed. Hartfilmpje en echo waren goed volgens ze. Maar kan wel huilen zo'n slecht gevoel heb ik er zelf over. Zo raar, heb ik hele zwangerschap nog niet gehad!
Heb nu weer steken in me kruis Het is vandaag nationale steekdag bij mij geloof ik Hij is ook druk met bewegen.. Net lekker friet op.. heerlijk! !
Kortecol, gaat goed! Pijn in mn rug en olifantenvoeten maar dat mag. Hoe is t bij jou? Heb je nog vochtverlies? Mic, dikke knuffel!
daar ben ik weer de stille meelezer, nu zo op het eind merk ik wel dat ik behoefte en meer tijd heb om mee te kletsen, dus als het niet te laat is meld ik me ook weer Vocht pff hier ook 1 en al vocht overal!! Brademarie sterkte ik ken dat gevoel en dat is geen pretje Kortecol ze zeggen dat als de bevalling wil beginnen de kindjes over het algemeen rustiger worden, wie weet! Mams begin maar gauw dan kunnen wij volgen hier verder ook dezelfde kwaaltjes als jullie en dan ook een kleuter die inmiddels zomervakantie heeft zien te vermaken de hele dag valt niet mee! Van mij mag de baby komen, maar ben bang dat ik heeeel erg overtijd ga! Mijn eerste was pas 19dagen overtijd geboren! Nu is mij beloofd dat ik zekkker daarvoor al doorgestuurd wordt naar de gyn, maar 40.3wkn is ook nog zwaar als ik het nu al niet meer trek, gek is dat, al die maanden naar toegeleeft en nu zo ongeduldig zijn voor de laatste (max 4weken). Ben nu trouwens 36.2wkn dus nog even doorbijten. fijne avond allemaal