1-15 oktober 2013 mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by mamaangilla, Jan 23, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Juffie2

    Juffie2 Niet meer actief

    heb bos zonnebloemen van m'n collega's gehad! maar veel bijzonderder: van mijn mentorleerlingen heb ik allemaal lieve cadeaus gehad! Waaronder een hele mooie fotolijst met fotootjes van mijn zwangere buik nu, van mijn zwangere buik met ons doodgeboren zoontje vorig jaar en een foto van de klas: zo ontroerend! En het eerste jaar-boek met illustraties uit Pluk van de Petteflat: leuk!! Verder lekkere spulletjes voor onder de douche en te lieve kaarten. Pubers zijn zo ontwapenend!
     
  2. toekan

    toekan Fanatiek lid

    Sep 5, 2011
    3,702
    0
    36
    NULL
    België
    Nmv: hier vroegen ze een paar dagen geleden ook. Nog even zeker nu je hoogzwanger bent?! Lekker bemoedigend :p


    Juffie: wat lief! Pubers kunnen inderdaad heel lief zijn als ze willen :)

    Dwzrgje! Goed dat je bent aangekomen! Op hoeveel sta je nu? En volgens mijn gyn mocht ik (1m65-68kg) gerust heel de zwangerschap op gewicht blijven zonder risico. Niet aantrekken dus!
     
  3. toekan

    toekan Fanatiek lid

    Sep 5, 2011
    3,702
    0
    36
    NULL
    België
    #3343 toekan, Jul 10, 2013
    Last edited: Jul 10, 2013
    >>>> Lijst 1-15 oktober 2013 mama's <<<<

    29-09
    Sweetbel - 24 jaar - 2e kindje - ZH - BV - Meisje

    30-09
    Demelza7 - 29 jaar - 1e kindje - ZH - BV -Jongen

    2-10
    Jo1 - 34 jaar - 1e kindje - ZH - BV - Meisje

    3-10
    nmv - 26 jaar - 1e kindje - ZH- BV - Verrassing
    Junejunos - 26 jaar - 4de kindje - ? - BV - Jongen

    4-10
    Annsie - 33 jaar - 1e kindje - ZH - BV - Meisje
    Renaat83 - 30 jaar - 1e kindje - ZH - BV - Jongen
    Linn84 - 28 jaar - 2e kindje - Thuis - FV - Jongen

    5-10
    Kim1990 - 22 jaar - 2e kindje - ZH - FV -Meisje

    6-10
    Wolkje87 - 25 jaar - 1e kindje - ZH - BV - Jongen
    Juffie - 37 jaar - 2e kindje - ZH - BV- Verrassing
    Linnepinne - 28 jaar - 1e kindje - ZH - FV - Meisje

    7-10
    Cayth - 21 jaar - 2e kindje - ZH - BV - Jongen

    8-10
    Toekan - 24 jaar - 1e kindje - ZH - BV - Verrassing

    9-10
    AnneChristine - 35 jaar - 2e kindje - ZH - FV - Meisje
    San1987 - 26 jaar - 1e kindje - ZH - BV - Verrassing

    10-10
    Hellen1971 - 41 jaar - 2e kindje - ZH/Thuis - BV - Jongen
    Piko - 33 jaar - 1e kindje - ZH/Thuis - BV/FV - Verrasing

    11-10
    Panda86 - 27 jaar - 1e kindje- ZH- FV - Jongen
    12-10
    Dwergje - 27 jaar - 2e kindje - ZH - BV - Meisje

    13-10
    MarjoleinART - 30 jaar - 1e kindje - ZH - BV - Jongen

    14-10
    Liefkleintje - 31 jaar - 1e kindje - ZH - BV/FV - Meisje

    15-10
    Mieks - 28 jaar - 1e kindje-ZH - FV - Jongen
    Stresskip86 - 27 jaar - 1e kindje - Thuis - BV - Jongen
    Doppie - 36 jaar - 1 kindje- ZH- BV/FV - Verrassing
    __________________________________________________ _

    10 Jongens - 8 meisjes - 6 verassingen/geheimpjes
    __________________________________________________ _

    Afspraken

    09-07
    Panda86, Intake kraamzorg
    Renaat83, echo 28 wkn
    10-07
    San987, controle VK
    Dwergje, controle VK
    12-07
    nmv, controle VK
    MarjoleinART, 4d pretecho
    13-07
    Linneepinne, pretecho
    15-07
    Liefkleintje, controle VK + bloedprikken bloedgroep
    Demelza7, controle VK
    Hellen1971, 3/4D echo
    16-07
    Juffie2, controle en echo
    Panda, controle gynaecoloog
    Toekan, 28 wkn echo
    Mieks, controle VK
    MarjoleinART, controle VK
    23-07
    Doppie, controle VK + bloedprikken bloedgroep
    24-07
    Toekan, pretecho
    25-07
    Juffie2 controle gyn. WKZ
    29-07
    Juffie2, 30-weken GUO WKZ
    Cayth, Controle gyn UMCG
    31-07
    Hellen1971, groeiecho en check bij de gyn.
    6-08
    Doppie, extra echo ivm afwijkend nierbekken
    9-08
    Demelza7, echo ivm ligging placenta
    12-08
    Toekan, 32 wkn echo
    2-09
    Hellen1971, gesprek anesthesist
    4-09
    Toekan, 35 wkn echo
    18-09
    Toekan, 37 wkn echo
    25-09
    Toekan, 38 wkn echo
    2-10
    Toekan, 39 wkn echo
     
  4. toekan

    toekan Fanatiek lid

    Sep 5, 2011
    3,702
    0
    36
    NULL
    België
    Heb de mensen toegevoegd die het vroegen en de dingen aangepast wie er naar vroeg.


    Heb ook weer de FONT century gothic overal weer weggehaald... ;) deed ik vorige keer al, maar blijkbaar is die er (waarschijnlijk heel goed bedoeld) weer overal tussen gezet geweest... :) dit is dus helemaal niet nodig. Ik had alle aparte fontjes vervangen door eentje die opent in het begint en sluit op het einde...maakt niets verschil aan het uiterlijk van de lijst, maar wel als je er in aan het bewerken bent. Op deze manier is het veel overzichtelijker omdat er minder codes tussen staan... :)
     
  5. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Ik zie trouwens vrij veel dames staan die gaan inzetten op borstvoeding. Ik ga het deze maal ook weer doen. Ben wel benieuwd naar de overwegingen en of de mama's die de eerste keer moeder worden nog cursussen gaan volgen. Dat een de hulp van een lactatiekundige heeft borstvoeden voor mij een superervaring gemaakt, terwijl onze start echt niet lekker ging. Ook een bv minded kraamzorg helpt geweldig!
     
  6. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    O.. en niets tegen flesvoeding hoor! Ik ben absoluut pro-borst, maar vind de keuze voor de soort voeding iets persoonlijks....
     
  7. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    Jun 16, 2011
    5,783
    1,133
    113
    Female
    Hey meiden,

    Hier weer even een berichtje van mij!

    @Hellen, ik sta ook op BV, maar ga steeds meer twijfelen! Lees en hoor toch ook veel verhalen dat het vreselijk intensief en vermoeiend is!! Ik wil wel heel graag genieten van alles! En het niet ten koste van alles laten gaan!

    In principe begin sept naar een borstvoedingsavond. En dan zie ik het wel. Ik denk dat ik het ga proberen, maar niet ten koste van alles!

    @Toekan, vaag.... dat dat weer zo raar is op de lijst! Ik heb er nu niks aan gedaan ;) Hoe minder tekens hoe beter en overzichtelijker, hihi!

    @Juffie, wat een mooie en bijzondere dingen heb je gehad zeg!!

    @Sweetbel, heb je de uitslag van de suikertest al gehad?? Lijkt me ook erg vies, dus hoop niet dat ik hem moet doen! (wanneer moet dit wel?)

    @NMV, wat fijn dat jullie nu ook de namen hebben! Lastig he? Heerlijk nog even samen weg!! Lekker genieten hoor!

    @Linn, fijn dat je minder kan gaan werken! Geeft rust he?

    @Renaat, ik heb helaas ook zo'n ledinggevende! Vraagt ook nooit hoe het gaat!!! Dan niet!

    @Dwergje, moest je meer aankomen dan???

    Hier gaat het goed! Wel last van mijn bekken en spataderen, maar ach.... dat nemen we er maar bij! Loop sinds vandaag met zo'n vreselijke steunkous :S

    Mijn maagzuur is helemaal over sinds ik omeprazol slik! Super fijn dus!!

    Ik werk inmiddels nog maar 2 ochtenden boventallig en dat bevalt me prima!! Ik mag het langzaam afbouwen naar 1 ochtend en stoppen :D Dus dat is mooi, haha!

    Vanavond gaan we kijken bij het kraamcentrum. Ben heel erg benieuwd!
     
  8. Demelza7

    Demelza7 Actief lid

    Jan 19, 2013
    343
    0
    0
    Heemskerk
    Dat is ook iets persoonlijks. Maar er zijn ook genoeg meiden die zeggen, mhoeah, als het lukt wil ik wel bv geven, maar volgens mij is het ook een stukje doorzetten.
    Ik ga naar een info avond om me er zo goed mogelijk op voor te bereiden. Kijk als het om een of andere reden echt niet gaat, gaat het niet, maar ik ben er wel van overtuigd dat je kindje de beste start krijg als het met borstvoeden lukt.
    Nou heb ik zelf enorm gevoelige tepels dus maak me best een beetje zorgen ;)
     
  9. Junejunos

    Junejunos Actief lid

    Dec 23, 2012
    268
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ff ego berichtje

    Ik voel me zo verdrietig..mijn man gaat morgen weg (werk) 5 weken dit is vaak zo en normaal vind ik het prima maar nu vind ik het zo rot!
    Ik zie tegen alles op :alles alleen doen huishouden,kinderen boodschappen

    Ik voel me echt een zeikerd..
     
  10. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    Jun 16, 2011
    5,783
    1,133
    113
    Female
    Knuf voor jou!! Kan me voorstellen dat je er tegenop ziet!! En 5 weken is ook wel lang hoor! Zeker nu je zwanger bent!!

    Sterkte!!
     
  11. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    1,216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Junejunos, snap ik heel goed dat je daar tegenop ziet, hoop dat je dagen snel voorbij vliegen!
    Mijn vader zit voor zijn werk ook altijd 6 weken weg en dan weer 6 weken thuis, hij komt volgende week eindelijk weer thuis.. verschrikkelijk he!

    @ borstvoeding; ik heb bij wesley 6 maanden borstvoeding gegeven, ik heb achteraf echt spijt dat ik toen ben gestopt, maar ook wel trots op mijn 6 maanden borstvoeding!
    Ik vind het zo heerlijk, ik hoop dat ik deze keer nog langer mag voeden! Ik heb hele goede begeleiding gehad van de kraamzorg, maar ik wil deze keer toch nog naar een borstvoedingsavond gaan, vorige zwangerschap niet geweest.

    Ik heb de eerste week links met tepelhoedje gevoed omdat mijn linkertepel ingetrokken was, gelukkig helemaal geen problemen gehad om na die week weer over te gaan op mijn eigen tepel!

    Ik verheug me nu alweer op de borstvoedingsmomenten!
     
  12. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    Nov 2, 2010
    3,489
    1
    38
    Junejunos, logisch toch? Tijdens zo'n zwangerschap is 5 weken nog veel langer voor je gevoel. Hoop dat het je een beetje mee gaat vallen.

    Toekan, bedankt voor het aanpassen!

    Bv lijkt me prachtig....als het lukt. Hier heeft het echt mijn kraamtijd vergalt toen, dat wil ik niet nog een keer. Als Evi begon te huilen voor een voeding, begon ik te huilen dat ik weer "moest". En ze huilde nogal, want ik had niet genoeg. Er kwam gewoon niks, heb gekolfd tot ik er bij neer viel. Toen we na 11 dagen over gingen op de fles ging er een wereld voor me open. Vandaar de keus om deze keer gewoon niet te gaan martelen.
     
  13. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    Jan 17, 2009
    1,201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    Ik heb bij onze dochter ook bv geprobeerd maar dat werkte helaas maar paar dagen/weken ze kwam continu om het uur dus ik ben bang dat ik wel veel voorvocht heb maar dat er geen melk zit of dat ze alleen maar voorvocht dronk, dus daar wil ik deze keer wel even op letten hoe dat precies zit! maar ik moest helaas overstappen op FV omdat zei en ik allebei spruw hadden en dat maakte het ondragelijk om nog BV te geven dus ik zorg er wel voor dat ik nu een pak friso in huis heb! haha
     
  14. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    Jan 27, 2010
    5,519
    0
    0
    Even per pagina hoor, want laptop maakt geen verbinding met internet!

    Juffie, wat ontzettend lief van je leerlingen! Ga je toch met een goed gevoel met vakantie denk ik!!

    Bv., ja ik ga er weer voor hoor!! Ging vorige keer erg goed, veel aanleggen in het begin. Heb ook nooit last gehad van kloven, en mijn baby hapte goed aan. Kraamzorg gaf ook goede aanwijzingen. In eerste instantie leek het me helemaal niets, at gelurk en gefriemel. Maar nadat ik naar een bv-avond geweest was van het ziekenhuis was ik om. De lactatiekundige van dat ziekenhuis is ook mijn overbuurvrouw, die aangaf dat ik haar snachts uit haar bed mocht bellen mocht het nodig zijn. Dis ik ben ermee begonnen, maar wel in mijn achterhoofd dat ik niet zou gaan klungelen. Het lukt of niet. Achteraf superblij dat het lukte, vond flesjes veel meer gedoe, dat afwassen, is het water wel op de goede temperatuur, en ik vond het stinken! Maar ieder moet deze keus voor zichzelf maken. Ik hoop iig dat het mij weer lukt!

    LIrfkleintje, ik werd vanmiddag gebeld door de vk, suikertest was prima! Gelukkig!
    Balen van de steunkousen, vreselijk met die hitte denk ik? Gelukkig helpt je maagzuurtabletje!! Hopelijk was het kraamcentrum naar wens!

    Junejunos, ach meid, lijkt me ook vreselijk!! Hopelijk krijg je wat hulp en vliegt de tijd voorbij!
     
  15. Linnepinne

    Linnepinne Actief lid

    May 7, 2012
    295
    0
    16
    Voor mij geen borstvoeding door een vroegere borstverkleining. Ik weet al 10 jaar dat dit niet meer gaat lukken, dus ben intussen wel aan het idee gewend:)

    Ik zou nog een foto van de babykamer posten, hier alvast een voorproefje van het stofje van de lakentjes ed! De stofjes hebben we zelf bij elkaar gezocht en via internet hebben we ze zelf laten maken. Ben zelf heel blij met het resultaat! Een foto van de hele babykamer volgt nog!

    Gisteren ff een heftige dag gehad: mijn vader is opgenomen op de SEH en het was echt even kantje boord. Er werd zelfs gevraagd of hij gereanimeerd wilde worden.. Het werd me echt even teveel toen. Eerst mijn moeder die vorig jaar is overleden en nu dit.. Gelukkig lijkt hij nu weer wat op te knappen. De chemo's zorgen er iig voor dat de tumor kleiner wordt, maar ook zijn hele afweersysteem gaat kapot zo.. :( Ik hoop dat ie nog even kan genieten van het opa-zijn straks..
    Het maakt het wel zo dat ik me niet helemaal op mijn zwangerschap kan storten. Ik geniet er wel van natuurlijk, maar het wordt ook heel erg overschaduwd door alle zorgen.. Ik bedoel, hij is nog maar 57.. Veel te jong!
    Maar goed, we hopen op het beste!

    Hieronder de foto van de bekleding:)
     

    Attached Files:

  16. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    Jun 16, 2011
    5,783
    1,133
    113
    Female
    Jeetje Linnepinne, wat vreselijk heftig!!!
    Snap dat je je daardoor niet volledig op je zwangerschap kan richten. Ik ga keihard duimen dat je vader nog een hele trotse opa kan zijn voor jullie kleine meid!

    Wauw, gaaf kussentje! Helemaal mijn smaak! Ben nu erg benieuwd naar het kamertje :)

    Die van ons komt dinsdag! Leuk!
     
  17. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Linnepinne: een dikke knuffel voor jou!

    @Junejunos: in praktische zin kunnen we niet veel voor je doen, maar een luisterend oor tref je hier altijd wel. Ik snap je gevoel overigens heel goed: zonder mijn lief zou ik het echt ook niet trekken!
     
  18. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    Jan 27, 2010
    5,519
    0
    0
    Linnepinne, he meid, gatver! Dat wil je er nu niet bijhebben...heel veel sterkte gewenst!
    Gaaf dat kussentje!

    Ik ben een beetje zenuwachtig! Gisteren gehoord dat ik twee van de drie tentamens gehaald heb, andere kan nog wel duren tot volgende week donderdag! Hopelijk schieten ze op met nakijken!
     
  19. Annsie

    Annsie Actief lid

    Jan 26, 2013
    254
    0
    0
    boekhoudster
    Drunen
    @nmv wees blij je kraampakket is niet leuk :D zelfs manlief begreep dat ik gelijk een beetje humeurig was. en geniet van je weekendje weg! waar ga je heen?

    @Juffie ohh jaloers nu al verlof, haha ik moet nog 6 weken. en lief die kadootjes ik denk dat mijn collega's pas wat doen als de kleine er is ;)

    @Dwergje zolang de Baby en het vruchtwater goed zijn en jou lichaam het allemaal nog trekt zou ik me nergens zorgen over maken hoor! Hoelang duurt het voordat je de uitslag krijgt van de resus factor? Ik hoef hem gelukkig niet te doen.

    @Borstvoeding ik heb inderdaad wel gehoord dat het een extra uitputting is op je lichaam maar mijn gevoel en hart zegt dat je lichaam niet voor niks die melk aanmaakt dus dat het vanuit de natuur bedoeld is om je kind daarmee te voeden, echter ik ga geen extra cursus volgen hiervoor, de kraamhulp helpt je op weg is mij verteld en wat niet gaat, gaat niet. Dus we proberen het maar het is ook weer geen must.

    @liefkleintje wat fijn dat je maagzuur helemaal weg is!!! Hoe was het in het kraamcentrum??

    @Junejunos ohh *hug* heel begrijpelijk dat je het niet leuk vind!! En je bent al helemaal geen zeikerd :D

    @Linnepinne he gatver!! En logisch dat je je niet helemaal op de zwangerschap kan storten, het is en blijft toch je pappa.
    Wel mooie bekleding hoor!

    @Sweetbell: gefeliciteerd al 2 van de 3 hopen dat het snel volgende week is dan!

    Hier weer een beetje bijgekomen van het weer. Sinds zaterdag me redelijk beroerd gevoeld tussen half 3 en 9 uur. Misselijk, migraine aanvallen :D nu ff 2 dagen bijtanken en dan morgen gaan we geloof ik weer naar het warmere weer ff kijken hoe we dat op gaan lossen ;)
     
  20. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    1,216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    @linnepinne, bah wat erg! Sterkte in deze moeilijke situatie!

    @sweetbel; ohh erg he dat ze je zo lang in de zenuwen kunnen laten zitten! Hopelijk krijg je snel goed bericht!

    @annsie; bah mirgraine! Hopelijk kom je de dagen een beetje door!
     

Share This Page