Wanneer weer met de pil beginnen?

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door sara1988, 10 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sara1988

    sara1988 Bekend lid

    3 jun 2012
    849
    0
    16
    Nederland
    Ik ben 2 weken geleden bevallen en nu is mijn vraag wanneer ik het beste weer met de pil kan beginnen?
    Ik geef geen borstvoeding en vloei nog wel steeds sinds de bevalling.
     
  2. LittleAngel22

    LittleAngel22 Actief lid

    28 aug 2011
    345
    6
    18
    Bedrijfsleider cafetaria/eethuis
    Waddinxveen
    Volgens mij mag je dat zelf bepalen. Ze raden aan om het af te wachten tot je eerste menstruatie is geweest, maar als je eerder wil beginnen is dat ook oke.
    Ik ben 2 weken na m'n bevalling begonnen met de pil. Meer ook omdat ik a.s. maandag op vakantie ga, en er niet aan moest denken om dan ongesteld te zijn :p (en je zal het niet zijn, dan ben ik die ene week net ongesteld!)
     
  3. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    Mijn ha raadde het af: de eerste 3 maanden. Puur omdat je lichaam nog vol zit met hormonen!
     
  4. LieveMamaTrix

    LieveMamaTrix Fanatiek lid

    12 mrt 2012
    2.806
    0
    36
    Ik ben ivm de borstvoeding met 6 weken begonnen met de cerazette mini-pil. Deze adviseerde de gynaecoloog me.
     
  5. mei2013mama

    mei2013mama Actief lid

    11 jul 2013
    181
    0
    0
    Volgens een boekje dat ik van de vk heb gekregen kun je het beste tussen de 21e en 28e dag na de bevalling weer beginnen. Dan is de pil direct veilig. Begin je eerder of later, dan is ie niet direct veilig.
     
  6. void

    void Fanatiek lid

    19 mei 2012
    2.356
    19
    38
    0161
    Ik ben woensdag 3 weken na de bevalling met de progrestron only pil begonnen ook wel de mini pil cerazette. Het boekje van de dokter zei t liefst na 6 weken maar het kan vanaf dag 21 ben hier dus gelijk begonnen want ik moet er echt niet aan denken nu weer zwanger te zijn.
     
  7. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Als je toch niet zelf voedt dan kun je meteen aan de pil. Wel rekening mee houden dat ie pas betrouwbaar is na de eerste pauzebloeding!
     
  8. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Verloskundige zei me dat ik na twee weken weer kan beginnen met de pil omdat dan het gevaar van trombose geweken is. Alleen weet je niet of die eerste strip wel werkt. Omdat je niet weet wanneer je echte menstruatie begint.
     

Deel Deze Pagina