Hoe triest kan je zijn!!

Discussie in 'De lounge' gestart door Hoop42, 11 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38

    ;) denk ik ook!
     
  2. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.295
    113
    Nederland
    Behalve het woord Iphone is alles belabberd geschreven, dit moet een grap zijn!

    Zoniet, dan is 't een triest figuur!
     
  3. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    Grap of niet ik ben woest! Wat een enorme l*l zeg, heb er ook een melding bij mp van gemaakt.

    Bah:( wordt er helemaal naar van.
     
  4. wazigsnuitje

    wazigsnuitje Bekend lid

    12 dec 2011
    855
    3
    18
    NULL
    NULL
    denk dat het idd een grap is
     
  5. Missy29

    Missy29 Bekend lid

    6 feb 2010
    729
    4
    18
    Naar boven verhuisd.
    Grap of niet, ik snap de hele commotie niet.. Als iemand zijn hond te koop zet, hoor je niemand erover, niet wetende wat hij/zij met het "verdiende" geld gaat doen.. Hassan kan natuurlijk ook zijn hond alleen voor geld te koop zetten, vervolgens met dat geld een iPhone kopen.. Maar stel dat Miep een hond wil kopen en toevallig ook een iPhone heeft liggen waar niks mee gedaan wordt, wat is dan get probleem om deze te ruilen?? Ieder zijn ding en om daar nou gelijk meldingen van te maken?? Al vind ik wel, dat hij wel beter op zijn spelling mag Letten, of er hulp bij vragen..
     
  6. wolfje89

    wolfje89 Niet meer actief

    Dit is duidelijk fake.
    Maar buiten dat is het beter om hem te ruilen dan hem van de brug in te gooien verpakt in een vuilniszak.. dat lijkt ook steeds normaler te worden...
     
  7. 25012010

    25012010 Niet meer actief

    Jah het is gewoon misselijk grapje echt triest van zo iets grapjes ga van maken...eingelijk had marktplaats toch moeten zien als er zo iets op komt. ..maar goed dat zielig persoon en zijn vriendjes moeten flinke boete krijgen voor zo iets
     
  8. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    Whahahahaha die foto ook! Wie gelooft dit nou!
     
  9. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Ik zal wel een van de enige zijn die hem wel grappig vind dit is nep niemand maakt zulke fouten maar ik vind hem wel leuk en een boete waarom om een grap die niemand wat doet? Er zijn ergere dingen en als hij wel zijn hond wil ruilen pech toch het hondje krijgt het dan ook goed er staan zoveel honden te koop maar omdat deze man verteld wat hij met zijn geld gaat doen is het zielig moet een boete enz.
     
  10. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    En inmiddels is de foto ook nog gewijzigd. Nu lijkt me helemaal wel duidelijk dat het een grap is :)

    Als het trouwens wel echt was, snap ik de commotie ook niet: als ik m'n huisdier verkoop en voor dat geld een telefoon koop, is dat niet meer dan normaal, maar direct ruilen voor een telefoon is not done? Heel bijzonder.... dan ben je wat oversentimenteel over dieren aan het doen geloof ik.... ;)
     
  11. Dink87

    Dink87 Actief lid

    28 apr 2013
    278
    0
    16
    Nee hoor ik kon er ook wel om lachen. Duidelijk een grap.
     
  12. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Als deze advertentie wel echt is en hij heeft geen geld om een iphone te kopen....dan vind ik het een beetje triest om dan hard te gaan nadenken wat ik dan eens verkopen kan om toch aan die iphone te komen. Dan is je hond je niet veel waard toch?....spaar dan gewoon even verder.
     
  13. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    advertentie is overigens verwijderd.....je kan nog wel op de kleine foto zien dat hij de foto verandert heeft.
     
  14. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Tuurlijk is het niet echt. Ooit een Hassan met een buldog zien lopen? :p
     
  15. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.657
    2.872
    113
    Waar mijn huis woont
    Als dat de gedachtengang was, dan is het maar beter voor die hond dat hij verkocht wordt. Zo'n baasje heb je toch niks aan.
     
  16. Mango26

    Mango26 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    4.220
    62
    48
    around the corner
    Met een gewone bulldog niet, maar een halal bulldog kan ik me dan wel weer iets bij voorstellen... :D

    Natuurlijk is dit fake, net als dat andere hondje wat op mp stond en hier ook ergens op zp voorbij kwam, die foto was van een asieldierensite afgeplukt, naam was van iemand die helemaal geen hond had maar wel al het gezeik over zich heen kreeg.
    Lekker, zulke vrienden!
     
  17. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Maar waarom zou jij je daar dan druk over maken?
    Zou me eerder druk maken om dieren die mishandeld of verwaarloosd worden dan....
     
  18. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    ook daar maak ik me druk om.....ik hou nu eenmaal van dieren
     
  19. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    23 sep 2008
    8.211
    3
    0
    In de wolken
    Haha :D
     
  20. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Dit was gewoon een grap...
     

Deel Deze Pagina