Muziek dat een vrolijk ritme heeft, zodat ik echt met veel zin door het huis heen ga. En dat is hier dan toch wel antiliaanse muziek, of bachata.
Ik vind het leuk om dan whitney housten enzo te luisteren lekker mee schreeuwen alsof ik de beste zangeres van de wereld ben
Als ik de poetslap eens pak dan zet ik een pittig nummer op. Daarna gewoon op de maat mee poetsen. Wordt dan iets van Rammstein ofzo
ik heb dus (serieus ) een "schoonmaak playlist" aangemaakt op Spotify, paar weekjes terug. De lijst is inmiddels dermate lang dat ik hem nooit helemaal af kan luisteren tijdens het schoonmaken . Staan onder andere heeeeel veel 90's nummers in (I wanna be a hippy S.ex on the beach, je kent het wel.. van die hele foute ) maar ook hardstyle en Doe Maar zijn er in te vinden. O, en Marco Borsato met "Ik leef niet meer voor jou". Lekker mee brullen
Haha dat weet ik niet ik ben bang van niet! Mijn vriend zegt altijd, 'Schat wie zingt dit liedje ook alweer?' Ik heel enthousiast ' die en die ' zegt hij ' waarom laat je het hun dan niet gewoon zingen?' Hihi zegt dit genoeg?
Ik was een beetje bang dat niemand dit nog kende hier... Dit dus aangevuld met KLF en SNAP! Whahaha, maar dit ontken ik als jullie dit doorvertellen!
Hij houd ook van jannes en meerdere nederlands talig . We zijn samen erg breed in muziek soort . Wat we echt niks vinden is klassiek muziek . wolfje89@ Is al erg bekend hier hoor dat marnatman mijn mannetje is , je bent 1 van de weinige die dat niet wist.
@Marnat: ik wist het ook niet @opruimmuziek: what doesn't kill you makes you stronger van kelly clarkson... Dan denk ik bij mezelf: schoonmaken ga je niet dood van Dus het moet me wel sterker maken
Ja wij ook samen een brede muzieksmaak. Het verschilt op een paar puntjes. Ik vind rap/hiphop ook wel leuk... dat luister ik vaak tijdens de poets of strijk. Mijn man houdt daar dus echt niet van.
Lol wolfje maar dan weet je het nu en ook nog een wat voor muziek we leuk vinden hihi. Bolkje @ Ow ok mis komt dat ook door manlief niet vaak mee schrijft .