wachtbankje club juli/augustus

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door sabinewn, 8 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gertine

    Gertine Actief lid

    11 feb 2013
    471
    0
    16
    Vrouw
    Verzorgende IG
    hahaha konijntjes altijd leuk en je hebt iedere keer weer andere poses;) Ja op vakantie daar ga ik ook altijd helemaal los.. Maar dat kan pas over 7 weken..

    Morgen even ff afwachten ben er zeker van dat deze dan wel een kruis zet..
    Heb je je ei gevoeld?
     
  2. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Nou ik had maandag avond wel ovulatiepijn en de dagen ervoor knalpositieve testen. Toen dinsdag een dip en pijn weg en woensdag temp omhoog! Dus volgens mij zit dat wel goed?
     
  3. sunshine92

    sunshine92 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    2.227
    1
    36
    Gertine
    Nee kan alleen lazeren maar wil daar mee wachten heeft ook bijwerking natuurlijk weer opnieuw instellen en ben al 2 en half jaar bezig, ja hij snapt het wel maar wil nooit toegeven en ziet het niet
     
  4. Eetje

    Eetje Bekend lid

    1 feb 2011
    719
    7
    18
    Gehandicapte zorg
    Leiden
    Sunshine @ meid wat een verhaal!! Heb inderdaad je positieve testen gezien. Succes bij de internist maandag , fijn dat je vriend mee gaat.
    Misschien dat hij het dan ook wat beter begrijpt, blijft voor de mannen vaak toverpraat .
    En betreft dat hij veel weg is, dat moet je echt tegen hem zeggen hoor. Misschien kan je hem over halen even iets samen te doen omdat je dat nodig hebt .
    Hier gebeurt het ook zo af en toe hoor. In ons geval, veel werken, een huis opknappen, het "dagelijkse " leven en onze dochter vergen veel tijd. Helemaal niet negatief maar daardoor verliezen we elkaar soms uit het oog. Hij wil dan ook graag naar vrienden terwijl ik denk ja, hallo, eindelijk een dag samen ga je weer weg. Ik confronteer hem er altijd mee maar blijf wel reeeel. We weten ook van elkaar dat we het fijn vinden soms die vrijheid te hebben om Naar vrienden etc te gaan. ( beide eerdere relatie/huwelijk gehad en daar liep dit ontzettend mis)
    Komt vast goed, maar met niets zeggen los je niets op!
     
  5. Eetje

    Eetje Bekend lid

    1 feb 2011
    719
    7
    18
    Gehandicapte zorg
    Leiden
    Gertine wat mega gaaf dat fotograferen !! De ijsel en omgeving zijn dan ook erg mooi. Ik heb toevallig bekende wonen in de buurt van de ijsel ( al is dat een breed perspectief ;))

    Succes meiden op het wachtbankje ! Hopen op knal testen deze ronde .
    Vandaag mijn nod, hier nog geen teken van ongi. Maar dat zegt niets, t is nog vroeg.. Heb allerlei symptomen maar kan niet plaatsten waar die bij horen. Cyclus loopt soms ook op tot 29/ 30 dagen , weet nog niet of ik vandaag ga testen .
     
  6. sunshine92

    sunshine92 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    2.227
    1
    36
    Eetje: ja hier eigenlijk wel het zelfde verhaal veel werken en vrienden
    Onze relatie begon toen we hadden afgesproken nou leuk herhaal date en toen was Ik die week heel druk maar veel problemen thuis ik woonde weer bij m'n ouders omdat ik zonder vaan kwam te zitten m'n moeder werd weer op psychiatrie opgenomen niemand deed wat in huis en hij belde me op een avond op en ik was best overstuur toen zij hij ik haal je wel op om half 1 snachts was dat hij kwam om half 2 bij mij en ik ben daar gaan slapen en we hebben het zo leuk samen na 3 nachtjes na huis gegaan en thuis geslapen volgende dag belde hij op ik kan je niet missen en hij was een weekje vrij nou dan maar weer daar Heen en dat weekje is een lang weekje geworden ben niet meer thuis gekomen haha , dus in het begin had ik niemand hier hij overdag werken ik maar binnen poetsen etc, dus een echt normale start hadden wij ook niet maargoed hij wou vandaag werken kreeg een bericht van schat ik kom om 12 naar huis en vanavond blijf ik thuis aankomende vrijdag heeft hij vrij genomen dus ik heb het id dat hij er toch wel wat mee doet nu,,, alleen het was echt woensdag werd hij door een vriend gebeld nou ging hij daar heen donderdag samen , gister werken en BBq vandaag eigenlijk werken en naar die vriend morgen naar z'n vader en achteraf denkt hij k*t nu heb ik alles vol geplant
     
  7. Gertine

    Gertine Actief lid

    11 feb 2013
    471
    0
    16
    Vrouw
    Verzorgende IG
    Sunshine: snap dat je dat nog even niet wil. vooral omdat je nu nog bezig ben met iedere keer verandering van medicatie. Hopelijk wordt dat snel rustig. Succes een maandag!

    Eetje: De IJssel is een heel breed begrip klopt.. :D Woon dicht bij Kampen.
    Spannend voor je vandaag.. geen duivels vandaag voor jou! Ga heel hard met mijn duimen draaien!!!
     
  8. Gertine

    Gertine Actief lid

    11 feb 2013
    471
    0
    16
    Vrouw
    Verzorgende IG
    Dan denk ik ook dat je dinsdag je ovuluatie heb gehad.. Heeft FF al een kruis gezet?
     
  9. Gertine

    Gertine Actief lid

    11 feb 2013
    471
    0
    16
    Vrouw
    Verzorgende IG
    Ach wat lief van hem.. ga er heerlijk van genieten.
    Ik ken het ook een beetje hoor, ik heb zelf onregelmatige diensten en man een eigen zaak dus ook weinig tijd, maar we plannen 2 x in de week iets leuks in en als ik het weekend niet hoeft te werken dan doen we ook alles samen. Anders raak je mekaar echt uit het oog. dat zou zo jammer zijn.
    Maar je ziet het je vriend ziet het toch wel in.
     
  10. sunshine92

    sunshine92 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    2.227
    1
    36
    Gertine dankje
    Trouwens heb Shatavari Capsules van holisan besteld is homeopathisch dus baad het niet schaad het niet en Miss word m'n cyclus wat beter en regelmatiger hoor er veel goeds over, natuurlijk controleer ik wel even of er geen tyroxine in zit
     
  11. Gertine

    Gertine Actief lid

    11 feb 2013
    471
    0
    16
    Vrouw
    Verzorgende IG
    Oke hopelijk helpt dat ja lees er ook goede berichten over!
    Nee dat moet er niet inzittend anders komt het niet goed!
     
  12. Gertine

    Gertine Actief lid

    11 feb 2013
    471
    0
    16
    Vrouw
    Verzorgende IG
    Nou meiden hier officeel op 3 dpo ff heeft vandaag een kruis gezet bij woensdag! Maar dat wist ik natuurlijk al;)
    Maar wel fijn dat ik nu kruis heb.. Wat ik wel vreemd vind is dat ik nog steeds een beetje waterige slijm heb met afvegen. Nog nooit eerder opgemerkt.
     
  13. sunshine92

    sunshine92 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    2.227
    1
    36
    Ik zou het hier wel laten weten of het helpt

    Oeh spannend, ja weet ook niet wat het kan zijn want ik heb vanaf week 2 tm het einde eiwit afscheiding gehad ,, vond ik ook al zo apart
     
  14. Eetje

    Eetje Bekend lid

    1 feb 2011
    719
    7
    18
    Gehandicapte zorg
    Leiden
    T is al prettig dat hij het inziet sunshine .. En mannen .. Ach ;) hihi

    Gertine@ kampen, leuk!! Ben er laatst geweest. Gingen daar naar een sigarenboer. Schijnt een begrip te Zijn daar.

    Hier erg spannend.. Ik heb het idee dat ik het me verbeeld maar al de hele ochtend boeren en misselijk . Daarnaast nog wel het gevoel ongi te worden ..
     
  15. Eetje

    Eetje Bekend lid

    1 feb 2011
    719
    7
    18
    Gehandicapte zorg
    Leiden
    Gertine en sunshine , hier heb ik dat ook wel vaker, geen idee wat het inhoud
     
  16. sunshine92

    sunshine92 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    2.227
    1
    36
    Hoe spannend eetje! Ben benieuwt
     
  17. Eetje

    Eetje Bekend lid

    1 feb 2011
    719
    7
    18
    Gehandicapte zorg
    Leiden
    Toch maar getest.. Negatief !! Baal bah :(
     
  18. Gertine

    Gertine Actief lid

    11 feb 2013
    471
    0
    16
    Vrouw
    Verzorgende IG
    He wat jammer nu!:( maar geef de moed nog niet op zolang er geen bloed is.
     
  19. sunshine92

    sunshine92 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    2.227
    1
    36
    Bah bah niet leuk :( maar idd ben met gertine eens
     
  20. Eetje

    Eetje Bekend lid

    1 feb 2011
    719
    7
    18
    Gehandicapte zorg
    Leiden
    Jullie hebben gelijk meiden.. We wachten gewoon weer af .
     

Deel Deze Pagina