ja he en ook nog eens een verloskundige die alleen Deens praat. En ik heb een Deense boek over voor het eerst zwanger heet het. dit is geen grap: Er staat erop dat sushi heel gezond is, en dat je aan de vishandelaar moet vragen of het heeft diepgevroren, dan kun je met gerust sushi eten. Wtf.... En lever pastei dat je zoveel mogelijk mag eten! Dat spul heeft vet veel vitamine a. Die Denen zijn gek!
Volgens mijn gyn mag je gewoon sushi eten zolang de vis vers is. Dus dat is niet zo gek. Maar dat van de lever is raar. Zit veel vit À in en dat mag je 1 x PW een beetje. Misschien denken ze in Denemarken anders over deze dingen. Raar ook dat iedereen op vakantie is. Er zijn toch vast vrouwen die nu moeten bevallen enz. Lastig en vervelend dat je zo lang moet wachten.
Oh is dat zo. Hihi tegen mij zei ze 1 x PW maar dat ging om lever of hartjes op brood en niet smeerworst. Dat smeer je natuurlijk veel dunner. Nou hou ik niet van lever dus dat scheelt. Had wel net voor ik zwanger werd steeds trek in smeerworst en nu nog maar laat het toch maar staan. Zekere voor het onzekere denk ik dan maar. Net als sushi. Ben er gek op maar eet nu gewoon andere sushi met gefrituurde gamba erin enz.
Ik heb gisteren nog lekker sushi op. Heerlijk! Lekker vegetarische en met zo'n surimi krabstick erin. Heb het de vorige keer 9 maanden niet gegeten, maar dat ga ik nu niet doen. Met de rauwe vis sla ik wel over.
ooooohw sammy wat een opluchting!! gelukkig alles goed Kimmarijn, ook gefeliciteerd met de goede echo!!
Net even samen met zl een dutje gedaan. Wat doet dat goed zeg! Moet ik echt vaker doen. Alleen heb ik soms dat ik dan misselijk wakker word. Hebben jullie dat ook weleens?
oh hahaa ja ik had hete cht over leverpastei. Ik eet het wel gewoon maar elke dag heb je daar toch al geen zin in, ik tenminste niet Vit a is gewoon gezond natuurlijk alleen niet te veel eten.
Inmiddels contact gehad, eerst met de vk, en toen de hap. Ketonen zijn al iets aanwezig, maar nog niet heel erg. Ik mag opgenomen worden, maar hoeft nog niet. Ik blijf dus nog even lekker thuis. Als er vanacht iets veranderd moet ik bellen en anders morgenvroeg weer contact.