ICSI in Dusseldorf deel 2

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Babii, 26 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Aklina: mijn reactie moest ook een keer beoordeeld worden, maar is uiteindelijk nooit meer geplaatst.;) Jij had dus blijkbaar geluk. Knap dat je het los hebt kunnen laten (en met wat een mooi resultaat). Ik geloof er zelf zeker in, want ik ben twee keer zonder enige poespas zwanger geraakt. Merk wel dat nu de druk (met name van mijn leeftijd) opgevoerd word, ik van alles aanhaal wat maar positief kan bijdragen. Maar regelmatig, zou ik alle vitamines e.d. het liefst in de clicko gooien en verlang ik inderdaad weer terug naar de good old times.;):)
    @Anja: wat een toeval dat jouw zoontje ook zo'n helmpje moet gaan dragen. Op fb had Loontje foto's geplaatst van haar zoontje met helmpje. Hij blijft even vrolijk lachen, dus blijkbaar heeft een kindje er geen last van.
    @Miss76: veel plezier vanavond. Fijn te horen dat het niet zo nauw komt. ;)
     
  2. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Zal ik maar vast een helmpje bestellen dan? :D:D
     
  3. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Stiertje: misschien kunnen we een partijtje opkopen? Er zijn er nogal wat zwanger of bevallen (en ik hoop dat ooit ook nog eens te worden).:D
     
  4. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Als we dat wat eerder hadden bedacht, had het ons een hoop geld gescheeld ;)
     
  5. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    @stiertje hahaha miss krijgen we dan nog groepskorting hihi!
    @loontje al naar buiten geweest met de kleine man met helmpje?
    @ sneeuwmees de reden dat je dat moet prikken is dus voor de laborent? Maar stel nou dat eruit komt dat mijn man of ik hepatitus hebben ofzo ( waar ik niet vanuit ga?) wat dan? Gaat dan alles niet door? En snap jou helemaal! Ik verlang ook naar mijn sigartetjes ondanks dat ik blij ben gestopt te zijn! Ik wik gewoon relaxed en ontspannen zijn en dan ben ik sinds het ztoplen met roken en de pik echt nog maar weinig!
    @ miss hoe was je festival?
    @aklina jij bent dis ook zin goed voorbeeld?'lekker weinitje enzo en gewoon de dagelijkse dingen en nu dus zwanger! Super... Ik geloof daar echt in! Niet als je onvruchtbaar bent dat dat dan opeens de doorslag geeft! Maar wel voor vruchtbare dames dat zij toch minder gestresst bezig moeten zijn!
    @elize ja ja nu gaat het echt beginnen! Zo spannend! Morgen eerste shot 200eh puregon! We hebben er zin in! En jij bijnaaaa echo! Leuk hoor ik ben zo onwijs benieuwd! Hoelaat moet je dinsdag?

    @all ik denk dat ik maar gewoon vrijdag bloed laat prikken ( dag 8) en dan op hoop van zegen! Ik ga maandag even bellen om mijn zkh te instrueren! :) slaap lekker meiden!
     
  6. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Ps. Hier comlleet zenn, net BBQ gehad met vriendengroep en lekker aan de wijn en rose gezeten! Had het verdient! Niet echt goed met mijn medicatie maar toch! Zou het helpen in de relax modus te staan? Hihi
     
  7. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Bbibi: klinkt als een gezellige avond van je bbq! Even de batterij goed opladen voor wat komen gaat. Vandaag dus de eerste spuit erin? Moet jij ook 2 keer per dag spuiten? Of 1x 200IE. Je zal het ongetwijfeld al een keer helemaal uitgelegd hebben, maar dan moet ik heel wat bladzijdes teruglezen en het gewoon nog een keer vragen gaat sneller.:) Ik heb het me ook wel eens afgevraagd wat als de bloeduitslag positief zou zijn. Weigeren kunnen ze je volgens mij niet, maar ik denk dat ze dan erop voorbereid zijn om dit 'materiaal' dan helemaal gescheiden van de rest te bewaren. Het is blijkbaar verplicht in Duitsland. Want het moet ook steeds per poging weer overnieuw gedaan worden.

    Ik heb de afgelopen dagen zo goed als alleen gezeten. Mijn man had een paar nachtdiensten achter elkaar, dat we elkaar dus amper gezien hebben. Gisterenavond brak me dat wel even op, want het huishouden, de zorg voor mijn zoontje, boodschappen en alles gaat gewoon door en nu is het al weer zondag en morgen begint mijn werkweek weer. Daarom zouden we er vanmiddag even met de fiets op uit gaan, maar zie nu dat het helemaal (nog) niet zo lekker weer is. Maar het is ook nog vroeg, natuurlijk.;)
    Morgen moeten we ook met ons zoontje naar de kno-arts. Hij is de laatste maanden zo vaak ziek geweest (met korte koortsaanvallen). Vorige week was het weer raak, zo uit het niets klagen over keelpijn en binnen no time 38,8 graden koorts. Hij bleek de neusamandelen (weer) ontstoken te hebben. We willen nu toch maar eens overleggen met de kno-arts of het misschien niet beter is ze weg te laten halen. Hij moet in september naar de kleuterschool en dan is het natuurlijk een infectiehaard met zoveel kinderen en vind het ook sneu als hij steeds school mist omdat hij misschien wel vaak ziek zal zijn. Het leek dus zo'n goed idee om eens naar een kno-arts te gaan, maar nu het dichterbij komt, vind ik het stiekem toch wel erg spannend.:)
     
  8. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    @sneeuwmees uhhh goede vraag daar hebben ze niets over gezegd! Dus ik vermoed gewoon in 1x dat was ik in ieder geval wel van plan!!
    Dus vanavond ga ik beginnen! Heb er zin in! Laat maar komen die ivf-1 ik ben er helemaal klaar ;) oh en je vroeg me nog welke platleggermik moest gebruiken... Sorry als ik het verkeerd typ maar het heet cetrotide ? Maar die hoef ik nog niet te spuiten! Dat hoeft pas nadat ze dat melddn bij een echo!
    Waar bewaren jullie die? Moest onder de 25graden maar met dit weer is dat nogal lastig, niet?

    Vervelend dat je zo alleen zit! Lijkt me zo zwaar als je man wisselende diensten werkt. Bah niet leuk :( en dan nog een ziek manneke... Logisch dat het je opbreekt. Is je man er morgen wel bij naar de KNO arts? Ik wil je wel even een ding mee geven en niet om je bang te maken maar puur dat je er jezelf van bewust bent. Over amandelen weet de medische wereld veelste weinig. Er wordt vaak te makkelijk gezegd haal er maar uit. Terwijk amandelen een stuk van je afweer/ immuunsysteem zijn. Mijn keelamandelen zijn op laten leeftijd verwijderd. Helaas is dat bij mij ( en heel veel mensen met mij) de reden geweest dat dat mijn ziekte ME heeft uitgelokt. Ik had chronisch keelonsteking 40gr koorts dus dacht erbij gebaad te zijn als ze eruit zouden gaan. Achteraf hielden mijn amandelen die infecties tegen, nu dat niet meer gebeurd zit hetmdoor heel mijn lichaam helaas en ik mijn immuunsysteem "ontspoort".' Nogmaals ik wil je echt niet bang maken maar pas er een heel klein beetje mee op oke? Weghalen is niet altijd de beste optie.

    @all goedemorgen! Zijn er al meer met mij die momenteel gaan starten met een nieuwe ronde?'zou gezellig zijj :D
     
  9. aklina

    aklina Fanatiek lid

    13 jun 2010
    1.159
    0
    0
    Purmerend
    Goed dat je genoten hebt van de BBq gisteren bibi. Heb je zeker verdiend!!!
     
  10. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Dat ks lief van je aklina! Ik dacht ecen relax modus na alle stress fulltime werk en onze bouwklus. Was eraan toe! Nu weer strikt gezond geen alcohol neem 3 stuks fruit per dag, iedere dag groentjes en mijn berg vitaminepilletjes en lerssinaasapltjes hihi

    @all nog een vraag, ik probeer al een aantal keren Dr pfeiffer te mailen. Naar het emailadres waarmee hij mijn PDF heeft toegezonden. En toch krijg ik no response. Ik heb geen een keer antwoord gehad op mijn vragen. Weten julllie hoe dit kan? Of hebben jullie een ander emaik adres?
     
  11. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Bbibi: als je twee keer had moeten spuiten, dan hadden ze je het wel gezegd, hoor. Is dit de eerste keer dat je jezelf moet spuiten? Of heb je dat ook al moeten doen voor de IUI?
    En wat ons zoontje betreft, is het voor ons ook de reden dat we naar de kno-arts gaan voor advies. Niet zo zeer om ze gelijk eruit te halen, maar meer voor overleg. Bij mij zijn ze er op 25 jarige leeftijd uitgehaald en dat was geen pretje. Ik ben er zelf wel van opgeknapt, maar ben van mening dat ze een functie hebben en het dus weloverwogen gedaan moet worden. Vandaar dus een soort van second opinion morgen, maar als het een meerwaarde heeft voor hem om ze weg te halen, dan doen we het. Vervelend dat bij jou de ME juist daardoor getriggerd is.
    En dr. Pfeiffer heb ik nooit contact mee gehad. Dus kan je niet helpen. Overigens hebben sommige ook direct antwoord van dr. S. als ze hem mailen, maar bij mij duurde het ook een keer een week. Kan hij niet met vakantie zijn?
     
  12. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Hoi allemaal.

    Mag ik met jullie komen meekletsen? :) Bbibi heeft me al veel berichtjes gestuurd waar ik enorm veel aan heb. Wij zijn al 4 jaar bezig,ik heb 7 IUI's gehad en helaas ook 3 miskramen. Nou ja eigenlijk 2 de eerste miskraam was een tweeling en werd een vanishing twin. Helaas is ons andere kleintje toen met 9 weken toch overleden :( Ik ga nu beginnen met Omega 3 1200mg en vitamine D3 2000ie want ik heb lyme en dat valt constant mijn immuumsysteem aan en het zou kunnen dat ik daardoor miskramen krijg. Maar ach,we gaan vooruit want de 2,5 jaar daarvoor was ik te ziek en had geen eisprongen. We hebben onze eerste afspraak 3 december met dr S en ik ga dokter P ook even bellen/mailen dat ik bij hem ook een afspraak wil.

    xx Klaproos. Ik ga op jullie reageren als ik jullie wat langer ken,val er ook zomaar tussen ;)
     
  13. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sneeuwmees; wat vervelend dat je zoontje zo'n last heeft. Ze hebben bij mij ook m'n amandelen weg laten halen op jonge leeftijd, en het enige wat ik me er nog van herinner, is dat ik heeeel veel ijsjes mocht eten! Hihi. Ik heb er dus niks aan over gehouden.

    En lijkt me een goed idee, helmpjes inkopen alvast! Krijgen we vast wel groepskorting.
    En misschien een tip voor de zwangere dames; blijf je aanvullend verzekeren!
    Ik ben zooooooo blij dat ik dat ik het heb laten staan. Want nu wordt L.uka's helmpje gewoon vergoed. Is toch 1500 euro volgens mij.

    En wat betreft regels... Ik heb er me ook echt niet aan gehouden. In het begin wel, maar later niet meer. Ik trok het niet meer. Dus gewoon af en toe een borreltje gedronken op een feestje, gegeten wat ik wilde, gedaan wat ik wilde. En zie! :D
     
  14. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Klaproos; welkom!! En wat verdrietig, van je miskramen... :(
    Mag ik je vragen waarom de afspraak pas 3 december is? Is er nu zo'n lange wachttijd tegenwoordig?
    Heel veel succes in DD. Ik hoop voor je op mooi resultaat!
     
  15. Elize84

    Elize84 Bekend lid

    2 dec 2008
    861
    0
    0
    Drachten
    #4915 Elize84, 14 jul 2013
    Laatst bewerkt: 14 jul 2013
    Oh ik heb trouwens per ongeluk gelogen over mijn laatste wijntje hihi, die was in Barcelona. Zijn we weekend vlak voor deze poging geweest, waar we lekker hebben gerelaxed met tapas en dus een biertje/wijntje.
    Misschien helpt het om zo een poging in te gaan :p.

    @bbibi: hij antwoordde bij mij pas een keer toen ik zei zwanger te zijn en later toen ik de resultaten maar niet kreeg. Ineens antwoordde hij toen op alles. Maar mailtjes eerder met aantal vragen, dus niet!
    Ik heb dinsdag trouwens 14:00 de echo! Ik spoot ook cetrotide vanaf de 8ste dag. En ik bewaarde het in de kast,maar anders doe je t in de koelkast toch? Als je bang bent dat het te warm wordt.
     
  16. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Klaproos: welkom, hier! Helaas veel ervaringsdeskundigen hier. Heb zelf ondervonden dat het een leerzaam topic is hier. Dus waarschijnlijk geldt dat ook voor jou. Is dat jullie eigen keuze om op 3 dec. die afspraak pas te hebben of zijn de wachttijden tegenwoordig al zo ontzettend lang?
    @Anja: ik heb op 25 jarige leeftijd ook heel wat raket-ijsjes gegeten. Zelfs zo veel dat ik de eerste jaren daarna geen raket-ijsje meer heb aangeraakt. ;) Geloof dat ik ook eens wat losser in het leven moet gaan staan. Jij bent de tweede al met een positief resultaat (na het allemaal niet zo nauw te nemen). Ik zal de kurkentrekker eens op gaan zoeken.;):D
     
  17. Elize84

    Elize84 Bekend lid

    2 dec 2008
    861
    0
    0
    Drachten
    Welkom hier Klaproos, wat een verdrietig verhaal. En inderdaad die afspraak staat wel laat, maar is natuurlijk 5 mnd. Bij ons was de wachttijd ook al 4,5 mnd.
     
  18. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sneeuwmees; volgens mij moeder had ik niet zoveel last van m'n amandelen laten verwijderen.
    Misschien als je wat ouder bent, dat je dat dan meer mee krijgt ofzo.
    En die ijsjes vond ik fantastisch toen! Haha.

    En ik heb echt jaren goed opgelet, en elke keer netjes me aan de regels gehouden.
    Maar bij de laatste niet hoor. Ik heb zelfs de dag voor deze punctie nog lekker geborreld. :)
    (mijn vader was jarig)
    Na de tp uiteraard wel weer aan de regels gehouden, ook qua voeding.
    Proost alvast! ;)
     
  19. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    1.591
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sow wat is er weer veel geschreven zeg!!!
    Kan het allemaal niet meer bij houden haha!

    @ Klaproos, welkom meis!

    @ Wachttijd, ik hoorde idd dat als je nu belt je in dec pas terecht kunt! Klinkt lang maar idd ik heb ook 4mnd moeten wachten voor we terecht konden! Maar soms helpt het echt om te bellen hoor! Meisje wat ik ken heeft in sept een afspraak en had gebeld hoe dat in zijn werk ging als je cryo's vanuit een ander ziekenhuis wilt overplaatsen naar DD en toen kon ze ineens de dag later al op intake, helaas kreeg ze het zelf niet geregeld om er dan heen te gaan... Dus bellen helpt!!!

    @ Hier gaat het zijn gangetje, gelukkig na inname van de AB mijn blaasontsteking gelukkig over...
    Wel blijf ik heel onzeker en dat gevoel houdt een beetje de overhand! Hoop zo als ik vrijdag een goede echo heb dat dat een beetje wegebt en ik toch echt kan gaan genieten van het feit dat ik zwanger ben....
    Had altijd gedacht als ik eens een positieve test heb valt er een last van me af.. maar dat is helemaal niet zo.... :-S

    X
     
  20. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Hey Mona,
    Misschien kan ik je een beetje helpen, zo zonde nu je zwanger bent om er niet van te genieten. (En ik kan het me zo voorstellen!!)
    Maar je BENT nu zwanger en het vruchtje verdient het om trots op te zijn, of het nu goed gaat of niet!! Dus wrijf zo nu en dan es over je buik, als je alleen bent en glimlach evt je ogen dicht en sta jezelf toe om écht te genieten! Al is het maar even het helpt wel om gewoon bewust te besluiten om even te genieten!! Laat dan even geen andere gedachtes toe!


    lfs!
     

Deel Deze Pagina