Ja, maar, ik vraag me wel af of het dan wel op dinsdag zou zijn, voordat ze het besproken hebben, is het vast al 5 uur geweest
Wat voor pijnbestrijding krijg je cortekol en welke slaapmedicatie? Ik ben gewoon naar huis gestuurd met inmiddels 20mg temazepam en 20 mg codeïne met 1000mg paracetamol en nog de nodige paracetamolletjes ernaast.. Ik moet morgen om 10 u in het zh zijn dan gaan ze kijken of er ontsluiting is, zoja strippen, zoniet.. Dan denk ik dat ik echt ga instorten, na 20 weken op en af ellende ben ik echt op.
O ja en dat al nu voor de 8e dag.. Ik vind het vreselijk die pillen, maar het is echt niet te houden anders...
Kortecol, wat fijn dat je bent opgenomen! Geef je eraan over, neem je rust en laat je verzorgen. Hopelijk dinsdag goed nieuws! Brademarie, klinkt allemaal erg heftig. Ik duim voor ontsluiting! Luiers. Bedankt voor alle tips, ik ben er heel erg mee geholpen!! Dus hup morgen meteen naar de Etos. Minime, welk ziekenhuis moet jij dan? Ik Vu. Jij waarschijnlijk niet, want in Amsterdam hebben ze vast geboorteversiersels. Maar toch maar even vragen voor de zekerheid, want misschien lig je morgen zomaar naast elkaar aan de ctg zonder dat je het weet van elkaar...
Hebben jullie weleens in bad gevoeld als je een stukje in je ... Gaat met je vinger voel je aan de bovenkant t schedeltje van de baby. Echt een rond koppie. Heel apart
@danitcha: ik ga naar het ziekenhuis in Weert, dus een stukje vanaf Amsterdam Maar had gekund inderdaad! Zo lag ik laatst aan ctg, terwijl in de kamer naast me een kennis aan het bevallen was (kwam ik later achter)
schedel van je beeb?????! Come again???? hahahah ik geloof dat je dan al 10cm ontsluiting moet hebben wil je dat voelen. Ik zag laatste een aantal foto's van hoe de ontsluiting gaat en dat wat jij voelt is de baarmoedermond die nog hard is geloof ik. http://www.witsenkade.nl/images/bevalling/over-de-bevalling/fasen-van-de-bevalling/ontsluiting-big.jpg Hier verder alles wel ok volgende week gaan ze kijken of ik ontsluiting heb doen ze standaard bij 38weken en dan ga ik meteen vragen om alvast wat te strippen want ik wil echt NO WAY!!! weer zover overtijd zijn. Aan de dames die het moeilijk hebben sterkte aan de dames die aan de ctg gaan ook veel succes morgen Fijne avond
Mee eens Ik moet eerlijk zeggen, dat het hier zo opgezwollen is dat ik helemaal niks meer herken en begod niet zou weten waar nou die hele baarmoedermond zou moeten zitten.
Niki, toevallig zei een vriendinnetje van me dat ook laatst. Dus ik heb ook gevoeld. Maar ik voel alleen m'n baarmoedermond. Ik denk dat die helemaal verweekt moet zijn wil je meer voelen. Pas je wel een beetje op met voelen? Volgens mij heb je kans op infectiegevaar als je wel al ontsluiting hebt... Hier weer een slapeloze nacht. En ik zit al zo op m'n tandvlees. Waarom ben ik zo'n stresskip?!
Danitcha: hier ook wakker al anderhalf uur. Brademarie: ze hebben me 4000mg paracetamol/dag gegeven, tramadol 50mg en temazepam 10mg. Maar zelfs dan wordt ik na 3 uur slaap wakker van de pijn. Herken je frustratie. Is al meer dan een week geleden dat ik 1 nacht langer dan 3 uur heb geslapen. De vermoeidheid zorgt er voor dat je ook veel minder goed met de pijn om kan gaan. Is echt niet leuk zo. Maar weer verpleging gebeld in de hoop dat nwe medicijnen zo aanslaan en ik nog paar uurtjes slaap kan pakken. Kim: ik zou om 15 uur 's middags op de poli de horizon van hun bespreking horen, dus denk dat het een lunch vergadering is... Ben benieuwd naar morgen. Ik lig op 1 persoonskamer, heb het geluk dat mijn man bij me kan zijn om me te steunen en te helpen met communicatie
Kom even spieken of er al babynieuws is mr nog niet zie ik. @: Kortecol: 'fijn' dat je bent opgenomen. Hopelijk goed nieuws morgen. @ anderen die t zwaar hebben sterkte. Hier woensdag weer controle en dan gaat ze ook voelen. Ben dan nog geen 37 weken dus ben bang dat ik nog geen ontsluiting heb. Hoop t wel natuurlijk. We gaan in ieder geval een plan maken voor t inleiden. Ben benieuwd wanneer ik ons meisje kan vasthouden. Kijk er zo naar uit!! Iedereen een fijne week gewenst. Het belooft weer heerlijk weer te worden dus daar gaan we lekker van genieten!
Hee meiden!! Heeel veel succes vandaag! Hopelijk komen jullie vandaag of morgen met t nieuws dat jullie beeb Er is! Dit gaat zo niet lekker met al die medicijnen! Dat de doktoren dat niet inzien... ma goed wie zijn wie dan heh! Toi toi toi!! Hier gister een beetje en beroerde dag en nacht gehad. Ik had echt weer t gevoel dat tie kwam. Ik had zoon drukkend gevoel in de vagina ik kan niet meer lekker zitten of normaaeen beetje lopen..... Aangezien we op de bbq van me schoonzus zaten en ik niks wou laten werken Zijn we gewoon gebleven. Toen we na huis gingen was t ook geen pretje die bulten in de weg...... dus k dacht yesss hij kom Maar loon alarm...... wel super slecht geslapen vanacht. Weet iemand wat dat kan zijn van die steken van ondere? Hij is al helemaal ingedaald dus dat kan het niet zijn....
Wow 39 weken.. Tijd vliegt alweer! Hier een beetje moe. Tot 1 uur op eerste hulp gezeten met zoonlief.. Moet nu belastingdienst bellen en om 9u bij de vk zijn. Daarna doen we nog maar even een dutje aangezien we om 1 uur op kraamvisite gaan. Zoonlief had weer iets geks met zn hart. Huisarts zei ik heb geen idee.. Die belde de kinderarts.. Die had ook geen idee.. Kindercardioloog ook niet.. Maar.. Niks aan de hand. Nee natuurlijk niet.. Ik zie spoken.. Volgende keer bel ik gewoon een ambulance dan kijken ze wel iets verder. Nu hebben ze alleen maar een beetje lichamelijk gekeken en een ecg gemaakt van nog geen 10seconden. Hij kwam deze week nu voor de 3e keer aanrennen met pijn op zn borst. Als ik dan voel, voel ik zelf ook dat het als een gek tekeer gaat. Plekje waar zn hart zit is dan warm.. Dikker.. En je voelt zn hart als een gek tekeer gaan op die plek. En als het over is, is de zwelling weg, hart rustig en borstkas weer hetzelfde als de andere kant. Duurt steeds een minuut of 10 en dan is t weg.
Kim, wat heftig zeg! Dan voel je je als moeder ook niet gehoord. Hier komen andere afdelingen in consult, oa psych om mijn te beoordelen. Als ze me kunnen helpen zijn ze welkom. 39 weken, had ik die mijlpaal maar vast ! Vandaag 36 weken.
Hier heeft het ballonnetje maar 2cm opgebracht. Ik krijg zo weer een nieuwe ingebracht die groter is. Pfff had zo gehoopt op vliezen breken. Nu maar weer afwachten