Augustus buikjes 2013 Part III !!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by FiefeR, Jun 21, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Copani1984

    Copani1984 Actief lid

    Dec 1, 2012
    330
    0
    16
    NULL
    NULL
    @senna: wat een mooi mannetje! Das echt genieten!
     
  2. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik ga vandaag met poes naar de dierenarts - om tien voor elf.
    Op de fiets :$
    Als dat maar goed gaat!

    Nja, het is niet anders; ik kan mijn meiske niet met pijn door laten lopen. Gelukkig is het maar tien minuutjes fietsen ofzo; met een poezenmand achterop moet dat wel lukken. Ik hoef niet per definitie twee handen te hebben met een terugtraprem (al is het wel spannend). Ben echter wel zo duf als een konijn - dus eerst maar even een bak koffie naar binnen werken.
     
  3. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    morning.. Hier net wakker :) zat een bromvlieg achter het gordijn, en 2 miauwende katten op het nachtkastje.. pfff ik ben steeds zo moe :(
     
  4. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    @joycey; wat is er met jullie poes? Ik heb er denk ik overheen gelezen.
     
  5. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Goeie vraag! Ik weet het niet precies en hoop dat de dierenarts dat straks kan uitzoeken. Ze heeft al een halve week haar miauw kapot, terwijl ze normaal gesproken mij de oren van mijn kop miauwt - ze playback-miauwt naar me, alsof ze geen geluid kan maken; ze kwijlt telkens een klein beetje en wanneer je haar bekkie aanraakt, trekt ze haar bek opzij alsof ze pijn heeft en kan ze ineens wel keihard MIAUW roepen. Ik wil dus even laten nakijken of er niets vast in haar bek zit (heb ik ook al gedaan, kon niks vinden, maar oké, zekere voor het onzekere) of ze last heeft van ontstoken tandjes (dat kon ik niet zo goed zien) of dat ze een flinke knal voor haar bekkie heeft gehad.

    Ze eet goed, ademt goed, drinkt goed, knuffelt en doet álles zoals vanouds... Maar ik vertrouw het niet. Er is iets niet goed met haar. VL had zoiets van: ach, komt vanzelf wel goed, wacht het een paar dagen af - maar het is al een halve week zo en het lijkt wel iets te beteren, maar voor mijn gevoel niet voldoende.

    Het lijkt wel alsof iemand haar een flinke schop heeft gegeven ofzo (of haar kies is mega-ontstoken).
     
  6. BabyWish91

    BabyWish91 Fanatiek lid

    May 31, 2010
    2,823
    0
    0
    Vindt het heerlijk om met vriendlief samen te zijn
    Groningen
    Hoera, ons meisje is gisteravond ook overgeplaatst :D
    Zouden eerst vanochtend pas bellen of er plek was, maar er was plek nodig in UMCG dus gebeld naar Martini en er was plek voor haar.
    Ben zo trots op mijn kindjes

    Goeiemorgen trouwens :p
    Hoe is het hier ?
    Iedereen genoten van het weekend ?
     
  7. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Joycey; ah, wat zielig. Ik vind beestjes die pijn hebben altijd zo sneu. Ik zeg wel eens tegen mijn konijn " kon je maar praten op sommige momenten" .

    Bw; wat fijn! Broer en zus weer samen.
     
  8. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Bw; wat fijn voor je!!! Eindelijk weer samen! :D

    Ja het is ook sneu. Arm diertje. Ik hoop maar dat ze niet teveel stress heeft tijdens de fietstocht - ze is namelijk altijd enkel met de auto verplaatst en nooit met de fiets. En ze is al een tikkie schuw. Maar ik zou het niet doen als ik niet dacht dat het nodig was.
     
  9. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    BW; wat fijn dat ze nu samen zijn overgeplaatst en zijn ze nu ook meer in de buurt?

    Hier vandaag 37 weken dansje! BIB

    Nu een weekje thuis met verlof en ben er nog niet echt aangewend. Nog het gevoel dat ik van de week weer moet werken, maar dat duurt toch nog wel een week of 18....

    Begin me na het gesprek met de vk toch wel zorgen te maken over dat ik weer de 40 weken ruim ga passeren. Hoop toch echt dat ze tussen de 39 en 40 weken komt, maar ga toch maar weer uit van 41 weken.
     
  10. truebabylove

    truebabylove Actief lid

    Dec 5, 2012
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bw wat fijn je kindjes weer samen.

    Strippen is niet gelukt flinke baal!!!
     
  11. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mogguhhh...

    Was hier om 5.30 al klaarwakker maar toch geprobeerd weer ff te slapen lukte zowaar na anderhalf uur ofxo haha.

    @Suprise netjes!!

    @BWsuper!!Zijn ze weer lekker samen!!

    @Nathalja ik ken dat. Alles wat vliegt vliegen ze zelf ook achteraan pff en soms midden in de nacht... word ik wakker rond mn eigen tijd luggen hun knock out haha

    @Joyce balen van je droom!! Altijd rot.. kon ook mn ligging niet vinden voel me loodzwaar met omdraaien pff

    @hier straks naar t geboortecentrum van t Sophia rondleiding en voorlichting ben benieuwd. .

    gister shootje gehad door schoonzus met vriendlief broer en mn ouders en schoonzus zelf hihi was leuk!! Denk dat ik a.s weekend de foto's heb.

    leuke foto's van jullie shoot nathalja!!
     
  12. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Joycey sterkte met je kat!! Nooit leuk. . Ken t dan wil je xo graag weten waar ze last van hebben..

    @Tbl :( balen!! Krijg je snel weer n kans?
     
  13. truebabylove

    truebabylove Actief lid

    Dec 5, 2012
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Woensdag weer fief
     
  14. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    @mira; gefeliciteerd met je dansje!

    @tbl: balen zeg :( hopelijk lukt t woensdag

    @ego: kreeg ik vorige week van het UWV een brief of ik contact met ze op kon nemen ivm de ziektewet die m'n ex-werkgever voor me had aangevraagd.. (Dacht sowieso dat ik er van af was na het gesprek met de Arbo-arts) maargoed ik net bellen, eerst 10/15 min in de wacht, moet je je verhaal doen, krijg je: ik verbindt u door naar een collega van die en die afdeling.. Kunnen ze geen contact krijgen bellen ze mij later vandaag terug. Pffff moet ik de hele dag m'n telefoon in de gaten houden.. Alsof ik daar zin in heb :S
     
  15. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    Oh wat dan?
    Ik kreeg zaterdag een brief van het UWV, waarin stond dat mijn werkgever op 12 juli mijn verlof heeft doorgegeven dat op 9 juli is ingegaan.
    Dan vraag ik me direct af waarom ik in hemelsnaam netjes met 12 weken aan mijn werkgever doorgeef dat ik zwanger ben. Hebben meer van jullie dat zo laat gehad?
     
  16. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    May 14, 2012
    2,293
    1
    36
    Nathalja dat is het uwv van het kastje naar de muur en via de stoel weer terug naar het kastje.

    TLB dikke piep. Hoop voor je dat woensdag beter gaat.

    Joyce sterkte met het poezekind.

    Mijn blds was 2 uur na het ontbijt weer 8.5 pff het blijft lastig pffff. zo ff op boodschap
     
  17. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    Ja die kreeg ik ook maar ook:

    "U of uw (ex-)werkgever heeft aan ons doorgegeven dat u sinds 22 april ziek bent.
    Normaal gesproken bellen wij u om te vragen hoe het met u gaat en om verdere afspraken te maken. Helaas hebben wij u niet kunnen bellen, omdat we geen telefoonnummer hebben. We vragen u daarom uiterlijk binnen vijf werkdagen na dagtekening van deze brief contact met ons op te nemen."
     
  18. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    ZIjn ze ook lekker snel mee....
     
  19. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    Inmiddels teruggebeld. Gelukkig wel snel :) weer m'n verhaal moeten doen.
    Ze moesten ivm de aangevraagde ziektewet weten wat de klachten precies waren, en naar aanleiding daarvan kijken of ik in aanmerking kwam voor die uitkering. Maar dat is zo, dus m'n werkgever krijgt vanaf die 22 april m'n uitbetaalde salaris terug betaald.
    Maar dan snap ik nog niet waarom ik dan ook de arbo-arts heb gesproken en die zei dat hij een rapport naar het UWV zou sturen en dat het daarbij bleef..
     
  20. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    Mira, over die brief over het verlof.. Die kreeg ik ook de 8e.. Dat die per 21 juli ingaat.. Maar kreeg van m'n exwerkgever ook een brief met de vraag voor m'n zwangerschapsverklaring.. Terwijl ik die al ingeleverd had voor dat ik in de ziekte ging..
    En eigenlijk doordat ik in de ziektewet zit ben ik eigenlijk sinds vorige week al met verlof.. Ik snap het niet meer
     

Share This Page