moeilijk...ik zou zeggen hij kan nog duidelijker. Maar zag laatst bij iemand dat dit voor haar de knaller was. Straks zou ik er nog eentje doen
Nee lyanna je hebt niet een compleet donder streepje zeg maar...een dun lijntje is donker en de rest licht. Heb je een rijtje van je testen want die wat je eerder liet zien waren toch lichter?
Ik vergeet nog te vertellen dat ik gisteren waterige afscheiding had en vandaag eggwhite, dus symptomen zou je toch zeggen dat dit toch weer positief is in mijn geval.
Ga je vanavond nog testen? Zou dat wel even doen. Je kan nu zo moeilijk iets zeggen want het kan dat je straks zomaar een knaller hebt of pas over 2 dagen
Het kan zijn dat dit jou knallers zijn hoor! Ik zou voor de zekerheid ook gewoon nog ff doortesten, totdat de testen weer lichter worden!
Heb niet meer Lov. En ik heb zulke streepjes (links van streepje donkerder dan rechts) eerder gehad en waren toen wel positief. Kijk maar, dit is in 2011.
Weet ik lov, maar ook als je meerdere zulke rijtjes hebt met halve streepjes? Ik heb zo'n idee dat het bij mij hoort. Maar hoop dat temp het aankomende dagen gaat uitwijzen in een tempstijging en weten we het zeker.
Ja ik kan je alleen zeggen dat iedere ronde anders kan zijn....al is het een paar keer hetzelfde geweest,., Gewoon even doortesten en veel sex hebbe....achteraf wee je pas echt wanneer je ei was...
De éne maakt sneller/meer HCG aan dan de andere, zeker niets om je zorgen over te maken hoor, genieten van je zwangerschap is de boodschap